Oficialus aprašymas

Haifa universitetas Įkurta 1962 metais, Haifos universiteto greitai tapo viena iš Izraelio pirmaujančių universitetų, talpinimas šešių skirtingų fakultetų: Humanitarinių mokslų fakultetas, Socialinių mokslų fakultetas Teisės fakultetas fakulteto Socialinės gerovės ir sveikatos mokslų, Gamtos mokslų fakulteto ir mokslo Švietimas, Edukologijos fakultetas, ir Graduate School of Business. Universiteto bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 18.000 studentų, yra pliuralistinė ir harmoningas derinys žydų, krikščionių, musulmonų, Druze ir beduinų studentams, kurie atspindi įvairias etnines ir religines kultūras Izraelyje.

Įsikūręs ant Karmelio kalno viršuje ir ribojasi su Carmel nacionalinis parkas, didžiausia Izraelio miške, Haifos universiteto sėdi ant Haifos miesto pakraštyje.

Haifa universitetas yra žinomas dėl fakulteto kompetencija sambūvio, konfliktų sprendimo ir taikos procesų srityse ir yra centras mokslinių tyrimų šiose srityse Izraelyje. Dėl savo daugiakultūrę orientacijos ir kasdienio sambūvio arabų ir žydų piliečių miesteliu, Haifos universitetas yra ideali vieta šio unikalaus, tarpdisciplininio magistro programos turinį. Haifa miesto Haifa, yra trečias pagal dydį Izraelio miestas. Pirmiausia uostamiestis už tarptautinės prekybos, tai pastaraisiais dešimtmečiais tapo svarbiu centru Izraelio aukštųjų technologijų pramonėje. Pastatytas ant Karmelio kalno, Haifa, yra įvairių, vaizdingų ir lengvai pasiekiama rajonų iš uosto teritorijoje apatinėje miesto rinkimas, komercinei Hadar srityje viduriniosios grandies ir gražūs gyvenamieji plotai viršutinės kraigo. Dvi iš labiausiai skiriamųjų bruožų Haifa yra fizinis grožis miesto ir sambūvio savo etniškai skirtingų bendruomenių, kurie gyvena ir dirba kartu. Gyvena Karmelio National Forest ir mylių išsivysčiusių ir gamtos paplūdimiai Viduržemio jūroje, Haifa, suteikia nuostabią aplinką beveik bet rekreacinės veiklos rūšis. Haifa yra pasaulio centras Bahajų tikėjimą. Jo šventovė, administracinis centras, o pasaulinio garso sodai garsūs bruožai miesto kraštovaizdį. Krikščionių ir musulmonų bendruomenių Haifa, ir kaimyninės Druze kaimų Usifiya ir Daliat-el-Carmel, yra svarbi miesto socialinės ir kultūrinės plėtros. Žydų bendruomenės iš Europos, Šiaurės Afrikos, Artimųjų Rytų, Šiaurės ir Pietų Amerikos, Etiopijos ir Indijos kartu sukurti modernią Viduržemio ramiai, kad yra tikrai ypatinga.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

University of Haifa, International School

Programos tikslas yra suteikti studentams pagrindines žinias ir įgūdžius, siekiant padėti jiems iš anksto savo karjerą ir tapti geresniais vadybininkai vis labiau dinamiš ... [+]

Sveiki atvykę į naują pasaulį verslui

Šiandienos sparčiai besikeičiančią politinę, ekonominę ir verslo aplinką savo karjeros sėkmė priklauso nuo jūsų gebėjimą identifikuoti ir suprasti, kas ateina ir tada įgyti reikiamų žinių ir reikiamų pajėgumų susidurti ateityje. Regionų ekonomikos, rinkų ir verslo galimybių pusiausvyra vyksta metamorfozė. Kinijos Liaudies Respublika Kinija jau aplenkė Japoniją ir tapo antra pagal dydį pasaulio ekonomika, ir Indija turi didelį augimo potencialą. Tai suteikia naujų galimybių verslui ir netikėtas grėsmes, plius daugiau įvairių konkurentų ir potencialių partnerių pasaulinėje rinkoje.

Apie programą Haifos fakulteto Vadybos ir Verslo administravimo katedros universitetas siūlo unikalią Tarptautinė MBA programa anglų kalba, mokoma per 16 mėnesių, siekiant padėti jums planuoti ir pasirengti sparčiai augančios valdymo problemas. Programos tikslas yra suteikti studentams pagrindines žinias ir įgūdžius, siekiant padėti jiems iš anksto savo karjerą ir tapti geresniais vadybininkai vis labiau dinamiškas, sudėtingas ir konkurencingoje aplinkoje. Programa turi globalią viziją su regioninio akcentuojant verslą Kinijoje, Indijoje ir Japonijoje. ... [-]
Izraelis Haifa
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
16 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Pasaulinės MBA studijos

University of Haifa, International School

Pasaulinis Žalioji MBA programa yra ypač tinka jauniems absolventams, kurie domisi magistro laipsnį verslo, kad sprendžiamos sudėtingas problemas aplinkos tvarumo. ... [+]

Pasaulinis Žalioji MBA programa yra ypač tinka jauniems absolventams, kurie domisi magistro laipsnį verslo, kad sprendžiamos sudėtingas problemas aplinkos tvarumo. Tai intensyvus, vienerių metų programa, dėstoma anglų kalba per penkerius studijų laikotarpius dešimties savaičių kiekvienas nuo spalio iki rugsėjo.

Programa apima verslo administravimo kursus branduolį kartu su abiejų privalomų ir pasirenkamųjų kursų temomis, susijusiomis su tvarumo ir aplinkos apsaugos valdymo diapazonas. Studentai privalo baigti dvidešimt pagrindinius kursus ir dviejų kursų mažiausiai iš pasirenkant pasirinkimas.

Programa jungia aukštus akademinius standartus su tarptautine mokymosi aplinką ir suteikia puikią galimybes pažangių mokymosi ir didelę crosscultural biržoje. Ankstesnė darbo patirtis yra privalumas, tačiau tai nėra privaloma.... [-]

Izraelis Haifa
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Welcome to the University of Haifa

University of Haifa International School