Tel Aviv University

Įvadas

Oficialus aprašymas

TAU - Izraelio pasaulinis universitetas

Tel Aviv University (TAU) - didžiausia ir išsamiausia Izraelio aukštoji mokykla - gyvena daugiau nei 30 000 studentų, studijuojančių devyniose fakultetuose ir daugiau nei 125 mokyklose ir įvairių mokslo, humanitarinių ir menų srityse.

Įsikūręs Izraelio kultūriniame, finansiniame ir technologiniame kapitale, "TAU" palaiko Tel Avivo neprilygstamą atvirumo ir inovacijų dvasią - ir gali pasimėgauti miestelio gyvenimu kaip dinamiška ir pliuralistė pati kaip metropolis. Tel Avivas ir Tel Avivas yra vieni ir tie patys - klestintis Viduržemio jūros regiono įvairovės ir atradimų centras.

Tel Aviv University yra nuosekliai įsitvirtinęs pasaulio populiariausiame pasaulyje pagal mokslines citatas ir tarp 100 geriausių tarptautinių Tel Aviv University Izraelio Tel Aviv University yra ir pirmieji studentų pasirinkimai, o jų absolventus labiausiai mėgina Izraelio bendrovės. Pasaulinė perspektyva ir poveikis, TAU pratęsia mokymą ir mokslinius tyrimus, kurie suskaido sienas tarp disciplinų ir siekia išspręsti svarbiausius XXI amžiaus iššūkius drąsiais tarpdisciplininiais sprendimais.

Švietimas

Universitetas, pritraukiantis ryškiausius protus iš visos šalies ir viso pasaulio, išsiskiria pabrėžiant kompetenciją ir novatorišką, daugiadalykį požiūrį į mokslinius tyrimus.

Tyrimai

TAU yra vienas iš svarbiausių Izraelio tyrimų centrų, užsiimančių daugiau nei 5000 naujoviškų projektų klasikinėse disciplinose ir pažangiausiose srityse nuo bioinformatikos iki nanotechnologijų. Štai kodėl daugiau nei 150 didžiausių pasaulio akademinių ir korporacijų įstaigų reguliariai vykdo bendras studijas universitetuose.

Bendruomenė

TAU padeda formuoti Izraelio socialinę ateitį, atverdamas žinių ir galimybių duris visiems. Universiteto dėstytojai ir studentai yra Tel Avivo kasdienio gyvenimo būdo dalis, kuri daugybę būdų pasiekia bendruomenei - nuo socialinės rūpybos programų iki teisinių klinikų, nuo dantų priežiūros iki bendruomenės teatro, nuo suaugusiųjų švietimo iki miesto atnaujinimo.

Tel Aviv University yra mokslo, verslo, medicinos, humanitarinių mokslų, vyriausybės, meno ir stipendijos meno kryptis - plečia ir praturtina mūsų bendrą ateitį.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Pasaulinės MBA studijos » Matyti Health Pre-Med programos » Matyti Summer courses » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Kursai » Matyti Humanitarinių mokslų magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Pasaulinės MBA studijos

Sofaer Global MBA

Su bendrabučiu 1 metai October 2019 Izraelis Tel Aviv-Yafo

[+]

The

Jie buvo įrodyta, kad teikti geriausias verslo švietimo visame pasaulyje. Patirtinio mokymosi

Pasirenkamieji dalykai

.

.

Patirtinio mokymosi

[-]