Tel Aviv University, Coller School of Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Nuo savo veiklos pradžios prieš beveik 50 metus, School of Management buvo centru pasaulinės klasės mokslinių tyrimų ir mokymo. Mokymo kartos lyderių, kurie padėjo nustatyti pagrindinius sritys Izraelio privataus ir viešojo sektorių, įskaitant verslo, Vyriausybės ir akademinės bendruomenės, ir MOKYKLA yra plačiai pripažįstamas kaip svarbiausio teikėjo valdymo švietimo Izraelis, MOKYKLA"S neįvykdyti reputaciją ir pasaulinio masto yra jo malonės įsipareigojimą paspartinti bekompromisę meistriškumą rezultatas. Per metus mes nuolat dirbo stumti savo akademinius standartus didesnis, tuo pačiu metu kuriant naujas programas ir įvairinant mūsų mokymo metodikas, siekiant suteikti mūsų studentams su turtingu, įvairių sričių mokymosi patirtį. Puoselėjant mūsų studentams ir kad naujų pagrindus tyrimų buvę mūsų puikus fakultetas, neeilinis grupė mokslininkų, mokytojų ir specialistai, kurie pasigirti galingas derinys viršų akademinio mokymo, kartu su praktinės verslo patirties.

Mūsų laimėjimai neturi vilioja mus pailsėti mūsų pastangas. Siekiant toliau teikti mūsų studentai švietimo rūšies, kuri leistų jiems naršyti savo kelią į sėkmę pasaulyje būdingas nuolatinės kaitos, mūsų MOKYKLA matė dramatišką augimą pastaraisiais metais. Tarp kitų dalykų, mes įdarbino dešimtys žvaigždžių Izraelio Mokslininkai iš universitetų užsienyje, įsteigta naujų mokslinių tyrimų institutus ir centrus, ir pradėjo naujas programas tokiose srityse kaip technologijų valdymo, verslumo ir inovacijų, didelių duomenų ir verslo analizės, nekilnojamojo turto valdymo, pasaulio verslo, finansų valdymo. Mes taip pat nustatyta Karjeros valdymas centras ir žymiai išplėtė mūsų studentų mainų galimybes su pirmaujančių mokyklų užsienyje.

Šiandien mes vieni pirmaujančių pasaulio verslo mokyklų įvairius kriterijus, įskaitant kokybę ir apimtį mūsų fakulteto mūsų akademinių tyrimų lygį, o mūsų studentai kalibro. Nenuostabu, mūsų MBA programa neseniai buvo reitinguojami 11-ąją visame pasaulyje gaminti VC užtikrintus verslininkus. Mes taip pat tik verslo mokyklos Izraelyje akredituota AACSB International (Asociacijos Advance Collegiate Schools of Business), prestižinį pasaulinio tinklo verslo mokyklų išlaikyti aukščiausius standartus pasiekti.

Mūsų misija

Skatinti novatorišką požiūrį į Spręsti iš į sparčiai besikeičiančiame pasaulyje per valdymo teorijos ir praktikos sąveika.

Mūsų vizija

Norėdami tapti pasauliniu centru kompetencijos įvairių sričių mokslinių tyrimų, valdymo ir verslumo.

Tarptautinis Reitingai

Ilgai ir nuosekliai pripažinta pirmaujanti tiekėja valdymo švietimo Izraelį, Coller vadybos mokykla nuolat kopti pasaulinius reitingus, taip pat.

Nuo savo įkūrimo 2008 metais reitingų agentūra EdUniversal ne kartą apdovanotas mūsų mokykloje aukščiausią reitingą - prestižinį "5 Palmes of Excellence" - pripažįstant savo "stiprią pasaulinę įtaką". 5-Palme įvertinimas skiriama tik 100 mokyklų visame pasaulyje, įskaitant Harvardo verslo mokykloje, Londono verslo mokyklos ir INSEAD.

Mes taip pat gavo aukščiausio lygio nuo Pitchbook A Sietlas įsikūrusio reitingų agentūra dėl pasaulio privataus kapitalo ir rizikos kapitalo rinkų, kurios turi pateikti savo MBA programa 12th pasaulyje gaminant VC remia verslininkus. Toks įvertinimas vietose Coller School of Management priekį tokių pirmaujančių mokyklų, kaip Londono verslo mokykla, Duke University, University of Texas, ir daugelis kitų. Mūsų mokykla taip pat buvo susietos 8 vietą pasaulyje už nustatytų jos absolventų Vienaragis skaičius.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Vienerių metų MBA studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vienerių metų MBA

Sofaer Tarptautinė MBA

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai October 2018 Izraelis Tel Aviv-Yafo

Nesvarbu, ar norite rasti savo verslą, pasinerti į Tel Avivo paleidimo kultūra, arba sukelti novatoriškus procesus tarptautinės korporacijos, The Sofaer Tarptautinė MBA suteikia jums įrankius, praktinę patirtį, tinklo ir karjeros paramą vairuoti įmonę, pavadintą " tu." [+]

Nesvarbu, ar norite rasti savo verslą, pasinerti į Tel Avivo paleidimo kultūra, arba sukelti novatoriškus procesus tarptautinės korporacijos, The Sofaer Tarptautinė MBA suteikia jums įrankius, praktinę patirtį, tinklo ir karjeros paramą vairuoti įmonę, pavadintą " tu." IMBA anketa 1 metų mokymo sujungia pamatinių core verslo valdymas su plataus įvairių kvalifikacijos kėlimo kursus sutelktas į verslumo, inovacijų ir technologijų. Kurso pasiūla apima delta Start-up Studio, Izraelis pirmasis iš anksto Accelerator, skirtas studentų varoma įmones. Be to, studentai turi prieigą prie tiesioginių karjeros paramos, įskaitant programos platus stažuotės programą su įmonių nuo McCann, "Google" ir Nicos sistemų pradėti langų per 8200 EISP, akceleratoriaus programą Izraelio elitinio žvalgybos padalinio 8200.... [-]


Vaizdo įrašai

Entreprenuership & Innovation at Tel Aviv University's School of Management