Oficialus aprašymas

Apie mus

Marconi universitetas yra pasaulinio lygio universitetas, užsiimantis svarbiais tarptautiniais tyrimais ir inovacijomis. Universitetas žvelgia ne tik į tradicinį akademinį mokymąsi, skatindamas naudoti naujoviškas mokymosi metodikas, sujungdamas pažangius technologinius sprendimus su tradicine veikla, pavyzdžiui, paskaitomis, praktiniais užsiėmimais ir seminarais.

Marconi moksliniai tyrimai tęsiasi nuo ekonomikos ir meno iki taikomųjų mokslų ir technologijų, atsižvelgiant į visuomenės pokyčius ir pažangą. Mūsų požiūris grindžiamas tarpdisciplininių žinių, įgūdžių ir kompetencijų ugdymu, ypatingą dėmesį skiriant pasaulinei perspektyvai. Įsipareigojimas siekti meistriškumo ir kokybės įkvepia mūsų programas, kuriomis siekiama parengti mokinius susidurti su pasauliniais pokyčiais ir sėkmingai pritaikyti savo akademines žinias realaus gyvenimo situacijoms.

Universitetas siekia, kad jos vertybės ir misija atitiktų tarptautinių ir vietinių studentų poreikius, siūlydami jiems įvairias studijų galimybes bakalauro ir magistrantūros lygmenyje, lanksčią tvarkaraštį, nuolatinį mokymąsi, internetines klases, virtualias laboratorijas ir modeliavimą.

Šiuo metu mūsų įvairialypė bendruomenė turi daugiau nei 16 000 studentų, dalyvaujančių magistrantūros ir antrosios pakopos studijų programose, 300 fakulteto narių ir akademinio konsultavimo komanda, sudaryta iš daugiau nei 200 ekspertų. Gerai įrengtos laboratorijos remia mūsų mokslinių tyrimų veiklą, pvz., „Marconi Studios“, mūsų kinematografijos ir skaitmeninės žiniasklaidos gamybos biuras, kuriame studentai gali taikyti savo žinias ir gauti praktinio mokymo patirtį.

Misija

Marconi misija yra teikti novatoriškas ir įperkamas aukštos kokybės studijų programas ir mokymosi galimybes tiek vidaus, tiek tarptautiniams studentams, panaudojant naujausias technologijas ir reaguojant į studentų poreikius, siekdami akademinio, asmeninio ir profesinio sąžiningumo.

Studijuodami su Marconi universitetu, jūs ne tik galėsite naudotis naujausiomis internetinėmis mokymosi technologijomis, bet ir universitetinio lygio mokymu, galimybėmis ir palaikymu.

Mūsų aktyvios partnerystės su vietinėmis, nacionalinėmis ir tarptautinėmis institucijomis prisideda prie tvaraus bendro tikslo - įdarbinti ir skatinti studentus.

Tikslai

  • Siūlyti aukštos kokybės profesinio mokymo programas.
  • Sukurti bendruomenę ir praturtinti studentų gyvenimą skatinant švietimo ir profesinį augimą
  • Skatinti į studentą orientuotą mokymąsi visais lygmenimis, remiant technologiniais ištekliais ir vadovaujant kvalifikuotiems fakultetams ir darbuotojams
  • Suteikti išskirtinę švietimo patirtį per akademines ir administracines paramos paslaugas
  • Skatinti tarpdisciplininius mokslinius tyrimus ir inovacijas
  • Skatinti kitų institucijų bendradarbiavimą ir sąveiką su tais pačiais tikslais

Mūsų švietimo modelis

„Marconi“ akademinė patirtis remiasi turtinga Europos švietimo tradicija ir suteikia pridėtinės vertės moksliniams tyrimams ir inovacijoms mokymosi technologijų srityje.

„Marconi“ švietimo modelį sudaro ir internetinis, ir mišrus formatas, kuris apjungia akis į akį ir interaktyvią veiklą, skatina studentų ir dėstytojų sąveiką bei efektyvesnį institucinių išteklių naudojimą.

Pasirinkę mišrią galimybę, galite dalyvauti viename iš universiteto filialų seminarų ir pamokų, kad praturtintumėte savo internetinę studijų patirtį.

Užsiregistravę Marconi universitete, užsienio studentai turi galimybę dalyvauti tarptautinėje bendruomenėje, atsiduoti įvairioms kultūroms ir įgyti labai vertinamą Europos laipsnį, nereikia palikti savo šalies.

Kai pasirinksite internetinį laipsnį su Marconi universitetu, jūs gaunate tiesioginę prieigą prie universiteto standartinio mokymo, įrangos ir paramos. Mūsų dėstytojai yra tiesiogiai atsakingi už savo internetinių kursų kūrimą ir projektavimą, pasinaudodami naujausiais technologiniais sprendimais, užtikrinančiais aukštos kokybės ir patrauklų studijų patirtį.

Paskutinės išvados apie mokymo ir skaitmenines technologijas leido sukurti „Marconi Virtual C @ mpus“ platformą SIM (integruota multimodalinė sistema), kuri naudinga integruojant šias priemones:

technologies

Šioje mokymosi aplinkoje daugialypės terpės ir interaktyviosios mokomosios medžiagos (garso / vaizdo pamokos, virtualios laboratorijos, modeliavimas, atvejų analizė, testai) suteikia studentams galimybę pritaikyti savo studijų patirtį.

Nacionalinės akreditacijos

Italija: pirmasis Italijos švietimo ministerijos akredituotas internetinis universitetas

Graikija: Graikijos švietimo ministerijos akredituota pasiūlyti šiuolaikinių kalbų ir literatūros, psichologijos ir švietimo mokslų bakalauro laipsnius ir magistro laipsnį švietimo vadovavimo, vadybos ir naujų technologijų srityje.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Guglielmo Marconi University

Uždirbkite tarptautiniu mastu pripažintą MBA laipsnį iš Marconi universiteto, kad pagreitintumėte savo karjerą ir transformuotumėte save į verslo lyderį. Studentai, turin ... [+]

Verslo administravimo magistras (MBA)

Marconi universiteto MBA programa yra ne tik verslo programa, ji yra motyvuojanti ir besikeičianti gyvenimo patirtis, kuri leis jums permąstyti ir iš naujo įvertinti, kaip verslas veikia ir leidžia jums konkuruoti mokantis geriausių verslo strategijų.

MBA programos akcentaiTrukmė - 10 -12 mėnesiųMBA struktūra - 8 kursų tyrimo metodologija Baigiamasis projektasKlasės - savaitgalio savaitgalio klasės su 18 - 20 kontaktinių valandų visose vietovėse (spustelėkite nuorodą „YouTube“ įrašytos klasės )Fakultetas - skristi į profesorius iš Europos Didžiosios Britanijos ir JAV (apsilankykite nuorodoje: Peržiūrėti fakulteto profilį )Dvigubas pažymėjimas - magistrantūros diplomas iš Jungtinės Karalystės MBA laipsnio Guglielmo Marconi University , ItalijojeAkreditacija - Švietimo ministerija Italijoje. Taip pat priklauso ENIC NARIC patvirtintiems universitetams ir yra pripažinta visame pasaulyje.Galimas - lankyti klases visose vietose, įskaitant Romą, ItalijąVertinimas - priskyrimo kursaiMokėjimas - mokėti, kaip jūs einate - lanksčios mėnesinės įmokosBaigimas - galimybė dalyvauti baigimo mokykloje Romoje, ItalijojeLMS - visapusiška prieiga prie mokymosi valdymo sistemos prieigos prie „ProQuest“ internetinės bibliotekosSiūlomos specializacijos - Rinkodaros žmogiškųjų išteklių projektų valdymas Tiekimo grandinės valdymas Sveikatos priežiūros vadybos verslumo finansavimas... [-]
Italija Rome Saudo Arabija Al Khobar Riyadh Jeddah Egiptas Cairo Kataras Doha Kuveitas Kuwait City Jordanija Amman Bahreinas Manama Vietnamas Hanoi Pietų Afrikos Respublika Cape Town Nigerija Abuja Kenija Nairobi Etiopija Addis Ababa Mianmaras Naypyitaw Turkija Ankara  + 26 Daugiau
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
10 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Guglielmo Marconi University

Uždirbkite tarptautiniu mastu pripažintą MBA rinkodaros laipsnį iš Marconi universiteto, kad pagreitintumėte savo karjerą rinkodaros srityje. ... [+]

Verslo administravimo magistras (rinkodaros MBA)

MBA rinkodaros programa suteiks jums žinių apie rinkodaros kūrimo procesą, įskaitant strategijos formulavimą, vartotojų įžvalgas

MBA Marketingo programos akcentaiTrukmė - 10 -12 mėnesiųMBA rinkodaros struktūroje - 8 kursai 2 Marketingo specializacijos kursų tyrimo metodologija Baigiamasis projektasKlasės - savaitgalio savaitgalio klasės su 18 - 20 kontaktinių valandų visose vietovėse (spustelėkite nuorodą „YouTube“ įrašytos klasės )Fakultetas - skristi į profesorius iš Europos Didžiosios Britanijos ir JAV (apsilankykite nuorodoje: Peržiūrėti fakulteto profilį )Dvigubas sertifikatas - magistrantūros diplomas strateginiame valdyme ir lyderystėje iš Didžiosios Britanijos MBA ( Guglielmo Marconi University , Italija)Akreditacija - Švietimo ministerija Italijoje. Taip pat priklauso ENIC NARIC patvirtintiems universitetams ir yra pripažinta visame pasaulyje.Galimas - lankyti klases visose vietose, įskaitant Romą, Italiją.Vertinimas - priskyrimo kursaiMokėjimas - mokėti, kaip jūs einate - lanksčios mėnesinės įmokosBaigimas - galimybė dalyvauti baigimo mokykloje Romoje, ItalijojeLMS - visapusiška prieiga prie mokymosi valdymo sistemos prieigos prie „ProQuest“ internetinės bibliotekos... [-]
Italija Rome Saudo Arabija Al Khobar Riyadh Jeddah Egiptas Cairo Kataras Doha Kuveitas Kuwait City Jordanija Amman Bahreinas Manama Vietnamas Hanoi Pietų Afrikos Respublika Cape Town Nigerija Abuja Kenija Nairobi Etiopija Addis Ababa Mianmaras Naypyitaw Turkija Ankara  + 26 Daugiau
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
10 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Guglielmo Marconi University

Uždirbkite tarptautiniu mastu pripažintą sveikatos priežiūros vadybos magistro laipsnį iš Marconi universiteto, kad pagreitintumėte savo karjerą sveikatos priežiūros sist ... [+]

Verslo administravimo magistras (MBA sveikatos vadybos srityje)

MBA sveikatos priežiūros vadybos programoje daugiausia dėmesio skiria poreikiui, kad sveikatos priežiūros vadovai būtų nuolatiniai besimokantieji, kritiniai mąstytojai ir etikos specialistai, pripažįstant žmogiškųjų, socialinių ir organizacinių realybių daugiakalbį pobūdį ir sudėtingus santykius tarp sveikatos paslaugų teikėjų sistemos ir poreikių. bendruomenės.

MBA Sveikatos vadybos programos akcentuoseTrukmė - 10 -12 mėnesiųMBA struktūra - 8 kursai 2 Sveikatos priežiūros specializacijos kursai Mokslinių tyrimų metodologijos kursai Galutinis projektasKlasės - savaitgalio savaitgalio klasės su 18 - 20 kontaktinių valandų visose vietovėse (spustelėkite nuorodą „YouTube“ įrašytos klasės )Fakultetas - skristi į profesorius iš Europos Didžiosios Britanijos ir JAV (apsilankykite nuorodoje: Peržiūrėti fakulteto profilį )Dvigubas sertifikatas - magistrantūros diplomas strateginiame valdyme ir lyderystėje nuo Jungtinės Karalystės sveikatos priežiūros vadybos magistro laipsnio Guglielmo Marconi University , ItalijaAkreditacija - Švietimo ministerija Italijoje. Taip pat priklauso ENIC NARIC patvirtintiems universitetams ir yra pripažinta visame pasaulyje.Galimas - lankyti klases visose vietose, įskaitant Romą, Italiją.Vertinimas - priskyrimo kursaiMokėjimas - mokėti, kaip jūs einate - lanksčios mėnesinės įmokosBaigimas - galimybė dalyvauti baigimo mokykloje Romoje, ItalijojeLMS - visapusiška prieiga prie mokymosi valdymo sistemos prieigos prie „ProQuest“ internetinės bibliotekos... [-]
Italija Rome Saudo Arabija Al Khobar Riyadh Jeddah Egiptas Cairo Kataras Doha Kuveitas Kuwait City Jordanija Amman Bahreinas Manama Vietnamas Hanoi Pietų Afrikos Respublika Cape Town Nigerija Abuja Kenija Nairobi Etiopija Addis Ababa Mianmaras Naypyitaw Turkija Ankara  + 26 Daugiau
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
10 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Our faculties

Address
Addis Ababa, Addis Ababa, Etiopija
Address
Naypyitaw, Naypyidaw Union Territory, Mianmaras
Address
Ankara, Ankara, Turkija
Michelle Carle
Address
Via Plinio, 44
Rome, Lazio, Italija
Interneto svetainė
Address
Al Khobar, Eastern Province, Saudo Arabija
Address
Riyadh, Riyadh Province, Saudo Arabija
Address
Jeddah, Makkah Province, Saudo Arabija
Address
Cairo, Cairo Governorate, Egiptas
Address
Doha, Doha, Kataras
Address
Kuwait City, Al Asimah Governate, Kuveitas
Address
Amman, Amman Governorate, Jordanija
Address
Manama, Capital Governorate, Bahreinas
Address
Hanoi, Hanoi, Vietnamas
Address
Cape Town, Western Cape, Pietų Afrikos Respublika
Address
Abuja, Federal Capital Territory, Nigerija
Address
Nairobi, Nairobi County, Kenija