Oficialus aprašymas

Apie mus

Marconi universitetas yra pasaulinio lygio universitetas, užsiimantis svarbiais tarptautiniais tyrimais ir inovacijomis. Universitetas žvelgia ne tik į tradicinį akademinį mokymąsi, skatindamas naudoti naujoviškas mokymosi metodikas, sujungdamas pažangius technologinius sprendimus su tradicine veikla, pavyzdžiui, paskaitomis, praktiniais užsiėmimais ir seminarais.

Marconi moksliniai tyrimai tęsiasi nuo ekonomikos ir meno iki taikomųjų mokslų ir technologijų, atsižvelgiant į visuomenės pokyčius ir pažangą. Mūsų požiūris grindžiamas tarpdisciplininių žinių, įgūdžių ir kompetencijų ugdymu, ypatingą dėmesį skiriant pasaulinei perspektyvai. Įsipareigojimas siekti meistriškumo ir kokybės įkvepia mūsų programas, kuriomis siekiama parengti mokinius susidurti su pasauliniais pokyčiais ir sėkmingai pritaikyti savo akademines žinias realaus gyvenimo situacijoms.

Universitetas siekia, kad jos vertybės ir misija atitiktų tarptautinių ir vietinių studentų poreikius, siūlydami jiems įvairias studijų galimybes bakalauro ir magistrantūros lygmenyje, lanksčią tvarkaraštį, nuolatinį mokymąsi, internetines klases, virtualias laboratorijas ir modeliavimą.

Šiuo metu mūsų įvairialypė bendruomenė turi daugiau nei 16 000 studentų, dalyvaujančių magistrantūros ir antrosios pakopos studijų programose, 300 fakulteto narių ir akademinio konsultavimo komanda, sudaryta iš daugiau nei 200 ekspertų. Gerai įrengtos laboratorijos remia mūsų mokslinių tyrimų veiklą, pvz., „Marconi Studios“, mūsų kinematografijos ir skaitmeninės žiniasklaidos gamybos biuras, kuriame studentai gali taikyti savo žinias ir gauti praktinio mokymo patirtį.

Misija

Marconi misija yra teikti novatoriškas ir įperkamas aukštos kokybės studijų programas ir mokymosi galimybes tiek vidaus, tiek tarptautiniams studentams, panaudojant naujausias technologijas ir reaguojant į studentų poreikius, siekdami akademinio, asmeninio ir profesinio sąžiningumo.

Studijuodami su Marconi universitetu, jūs ne tik galėsite naudotis naujausiomis internetinėmis mokymosi technologijomis, bet ir universitetinio lygio mokymu, galimybėmis ir palaikymu.

Mūsų aktyvios partnerystės su vietinėmis, nacionalinėmis ir tarptautinėmis institucijomis prisideda prie tvaraus bendro tikslo - įdarbinti ir skatinti studentus.

Tikslai

  • Siūlyti aukštos kokybės profesinio mokymo programas.
  • Sukurti bendruomenę ir praturtinti studentų gyvenimą skatinant švietimo ir profesinį augimą
  • Skatinti į studentą orientuotą mokymąsi visais lygmenimis, remiant technologiniais ištekliais ir vadovaujant kvalifikuotiems fakultetams ir darbuotojams
  • Suteikti išskirtinę švietimo patirtį per akademines ir administracines paramos paslaugas
  • Skatinti tarpdisciplininius mokslinius tyrimus ir inovacijas
  • Skatinti kitų institucijų bendradarbiavimą ir sąveiką su tais pačiais tikslais

Mūsų švietimo modelis

„Marconi“ akademinė patirtis remiasi turtinga Europos švietimo tradicija ir suteikia pridėtinės vertės moksliniams tyrimams ir inovacijoms mokymosi technologijų srityje.

„Marconi“ švietimo modelį sudaro ir internetinis, ir mišrus formatas, kuris apjungia akis į akį ir interaktyvią veiklą, skatina studentų ir dėstytojų sąveiką bei efektyvesnį institucinių išteklių naudojimą.

Pasirinkę mišrią galimybę, galite dalyvauti viename iš universiteto filialų seminarų ir pamokų, kad praturtintumėte savo internetinę studijų patirtį.

Užsiregistravę Marconi universitete, užsienio studentai turi galimybę dalyvauti tarptautinėje bendruomenėje, atsiduoti įvairioms kultūroms ir įgyti labai vertinamą Europos laipsnį, nereikia palikti savo šalies.

Kai pasirinksite internetinį laipsnį su Marconi universitetu, jūs gaunate tiesioginę prieigą prie universiteto standartinio mokymo, įrangos ir paramos. Mūsų dėstytojai yra tiesiogiai atsakingi už savo internetinių kursų kūrimą ir projektavimą, pasinaudodami naujausiais technologiniais sprendimais, užtikrinančiais aukštos kokybės ir patrauklų studijų patirtį.

Paskutinės išvados apie mokymo ir skaitmenines technologijas leido sukurti „Marconi Virtual C @ mpus“ platformą SIM (integruota multimodalinė sistema), kuri naudinga integruojant šias priemones:

technologies

Šioje mokymosi aplinkoje daugialypės terpės ir interaktyviosios mokomosios medžiagos (garso / vaizdo pamokos, virtualios laboratorijos, modeliavimas, atvejų analizė, testai) suteikia studentams galimybę pritaikyti savo studijų patirtį.

Nacionalinės akreditacijos

Italija: pirmasis Italijos švietimo ministerijos akredituotas internetinis universitetas

Graikija: Graikijos švietimo ministerijos akredituota pasiūlyti šiuolaikinių kalbų ir literatūros, psichologijos ir švietimo mokslų bakalauro laipsnius ir magistro laipsnį švietimo vadovavimo, vadybos ir naujų technologijų srityje.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Guglielmo Marconi University

Uždirbkite tarptautiniu mastu pripažintą MBA laipsnį iš Marconi universiteto, kad pagreitintumėte savo karjerą ir transformuotumėte save į verslo lyderį. Studentai, turin ... [+]

Apžvalga

Uždirbkite tarptautiniu mastu pripažintą MBA laipsnį iš Marconi universiteto, kad pagreitintumėte savo karjerą ir transformuotumėte save į verslo lyderį. Studentai, turintys verslo laipsnį ir ne verslo laipsnį, gali pasinaudoti šia programa ir galės sėkmingai dirbti šiandieninėje sudėtingoje ir sudėtingoje verslo aplinkoje.

Marconi universiteto MBA programa yra ne tik verslo programa, ji yra motyvuojanti ir besikeičianti gyvenimo patirtis, kuri leis jums permąstyti ir iš naujo įvertinti, kaip verslas veikia ir leidžia jums konkuruoti mokantis geriausių verslo strategijų.

„Marconi University“ mišraus mokymosi lankstus MBA sujungia „veido į veidą“ klases ir virtualias klases visose vietose, o studentai subalansuoja asmeninį ir profesinį gyvenimą.... [-]

Italija Rome
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
10 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Guglielmo Marconi University

Uždirbkite tarptautiniu mastu pripažintą MBA rinkodaros laipsnį iš Marconi universiteto, kad pagreitintumėte savo karjerą rinkodaros srityje. ... [+]

Apžvalga

Uždirbkite tarptautiniu mastu pripažintą MBA rinkodaros laipsnį iš Marconi universiteto, kad pagreitintumėte savo karjerą rinkodaros srityje.

MBA rinkodaros programa suteiks jums žinių apie rinkodaros kūrimo procesą, įskaitant strategijos formulavimą, vartotojų įžvalgas

Marconi universiteto mišraus mokymosi lankstus MBA rinkodaroje sujungia veido ir veido klases ir virtualias klases visose vietose, o studentai subalansuoja asmeninį ir profesinį gyvenimą.

Meistras verslo administravimo rinkodaros

Uždirbkite tarptautiniu mastu pripažintą MBA rinkodaros laipsnį iš Marconi universiteto, kad pagreitintumėte savo karjerą rinkodaros srityje.... [-]

Italija Rome
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
10 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Guglielmo Marconi University

Uždirbkite tarptautiniu mastu pripažintą sveikatos priežiūros vadybos magistro laipsnį iš Marconi universiteto, kad pagreitintumėte savo karjerą sveikatos priežiūros sist ... [+]

Apžvalga

Uždirbkite tarptautiniu mastu pripažintą sveikatos priežiūros vadybos magistro laipsnį iš Marconi universiteto, kad pagreitintumėte savo karjerą sveikatos priežiūros sistemoje ir tapkite sveikatos priežiūros specialistu, kuris supranta, kaip efektyviai ir naujoviškai valdyti ne pelno, pelno ir savanoriškas sveikatos priežiūros organizacijas .

MBA sveikatos priežiūros vadybos programoje daugiausia dėmesio skiria poreikiui, kad sveikatos priežiūros vadovai būtų nuolatiniai besimokantieji, kritiniai mąstytojai ir etikos specialistai, pripažįstant žmogiškųjų, socialinių ir organizacinių realybių daugiakalbį pobūdį ir sudėtingus santykius tarp sveikatos paslaugų teikėjų sistemos ir poreikių. bendruomenės.... [-]

Italija Rome
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
10 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba