Oficialus aprašymas

Fondazione CUOA Business School

CUOA (platus J.) verslo mokykla įkurta 1957 metais

Italijoje CUOA yra viena iš pirmaujančių verslo mokyklų ir aktyvus privataus ir viešojo sektoriaus valdymo ir verslumo įgūdžių ugdymo ir tobulinimo centras.

Vienas iš svarbiausių „CUOA School of Business Administration“ bruožų yra ilgas jos istorinis ir gilus geografinis ryšys, prisidedantis prie išskirtinių verslininkų ir direktorių skatinimo šiaurės rytų Italijoje.

„CUOA“ ne tik sėkmingai teikia tarptautinius mokymo kursus (bendradarbiauja su užsienio partneriais), bet ir dirba su daugiau nei 3500 vietos įmonių. Šiame kurse dalyvaujantys studentai yra iš 50 skirtingų šalių ir vadovauja 15 skirtingų pasaulio plėtros projektų.

„CUOA “ verslo administravimo mokykla yra nacionalinė ir tarptautinė įmonių ir vadybos kursų lyderė. Ši kolegija padeda studentams tobulinti jų individualius poreikius ir gebėjimus.

CUOA veda asmenis, įmones, privačias ir viešąsias organizacijas į naują įmonės valdymo modelį, kad būtų pasiekti įmonės tikslai.

Ši mokykla siūlo verslo administravimo magistro laipsnį, trumpalaikį vykdomąjį kursą ir individualų kursą, atitinkantį visus poreikius. Italijoje kiekvienos bendrovės įdarbinimo tarnyba mano, kad COUA verslo vadybos studentai yra svarbi priėmimo priemonė.

„CUOA Business School“ yra didingas XVIII a. Pastatas, esantis Vila Valmarana Morosini mieste Vicenza, Italijos pakraštyje. Šį XVIII a. Paladiško stiliaus pastatą suprojektavo architektas Francesco Muttoni ir turi visas mokyklos istorines kultūros ir akademines veiklas.

„Valmarana Morosini“ yra šalia vilos ir yra konkretus modernios verslo mokyklos pavyzdys. Šis gyvenamasis rajonas yra įrengtas žolės namelyje ir kotedže ankstyvųjų vilų viduryje. Jame yra daugiau nei 50 kambarių su ensuite ir kitomis aptarnavimo patalpomis.

Fondazione CUOA Business School

CUOA (platus J.) verslo mokykla įkurta 1957 metais

Villa Valmarana Morosini

103, G. Marconi

Altavilla Vicentina, Vicenza, 36077 IT

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Ištęstinės MBA studijos

Fondazione CUOA

Ištęstinė CUOA MBA yra tarptautiniu mastu orientuota programa, suteikianti galimybę mokytis skatinantis daugiakultūrėje aplinkoje. Studentai parengs integruotas ir strate ... [+]

Ištęstinės MBA tarptautinės programos bendradarbiaujant su Mičigano universitetu - DearbornuPradžios data: 2020 m. Kovo 6 d Pabaigos data: 2021 m. Liepos mėn Kalba: italų ir anglų Trukmė: 30 savaitgalių, 1 savaitė užsienyje, 70 valandų nuotolinėse studijose

Verslo administravimo magistras yra bendras valdymo kursas, kurio vertė pripažįstama tarptautiniu lygmeniu.

Ištęstinės MBA yra tarptautiniu mastu įkvėptas CUOA pasiūlymas, kuris sukuria integruotą ir strateginę įmonės viziją, kuria siekiama spręsti profesionalius iššūkius vis sudėtingesniuose kontekstuose. Jame nagrinėjamos visos įmonės funkcijos ir procesai ir pateikiami konkretūs įrankiai, naudojami nedelsiant.... [-]

Italija Altavilla Vicentina
Kovas 2020
Italų,Anglų
Ištęstinės
16 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba