laSalle Barcelona MBA programs

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į La Salle

Dėkojame už Jūsų susidomėjimą mūsų mokymo pasiūlą laipsnių, magistro ir antrosios studijų pakopos, vykdomosios švietimo kursus. La Salle programos tikslinės bendrovės poreikius ir savo srities specialistų praktinio vizija ir greito taikymo žinias gavo tikslą. Programos gali lankyti asmeniškai Campus Barselonoje ir per virtualią stovyklą.

Pasirinkite programą, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius.

apie

Savo tris šimtmečius egzistavimo, La Salle buvo vienintelis tikslas yra nuolatinio ir atnaujintą švietimą visuose lygiuose. Šis įsipareigojimas buvo išlaikytas laikui bėgant nuolat penkiuose žemynuose. Studentų skaičius viršija vieną milijoną, platinami 1.600.- centrų, rengti mokymus daugiau nei 70.000 mokytojus.

Ispanijoje, kuri buvo įvesta maždaug prieš 125 metų, La Salle sukūrė studijas pritaikytus poreikius ir reikalavimus kiekvieno istorinio momento ir pavyko išspausdinti savo asmeninį antspaudą kokybės mokymą, kurioje bendras matmuo asmuo įveikė grynas kiekybinis žinių įgijimą.

Katalonijoje La Salle turi 30 centrų ir 23.000 studentų iš viso ir Madride yra 17 mokyklų, kuriose iš 11,300 studentų iš viso.

IALU - Tarptautinė asociacija Lasallian universitetuose sudaro 73 universitetai. Jungtinėse Amerikos Valstijose: La Salle universiteto Filadelfijoje, Manhattan College of New York, Šv Marijos koledžo Kalifornijoje; La Salle College of Santa Fe, Lewi universiteto Čikagoje, Memphis kolegijos krikščionių brolį. Filipinuose; De La Salle universiteto Manila universiteto La Salle iš Bacolod City. Izraelyje Bethleem universitete. Lotynų Amerika: La Salle universiteto, esantys Bogota, aukštojo mokslo centras Baidarių-Brazilija, Meksika institutų aukštojo ir Obregon, Centrinės instituto Gvatemala; IUTEMAR La Salle Karakaso, IUTEAGRO Cojedes; IUTEIN de Guayana. Europos universitetų pabrėžti IInstitut superieur Agricole iš Bauvais, ISAIP d'Angers, l'ECAM Liono svarbą, Sent Lu architektūros mokykla Belgijoje, be kita ko, prie kurių turi būti pridėtas Afrikoje ir Azijoje centrus.

Per visą istoriją ir visame pasaulyje, La Salle buvo įsipareigojusi žmonėms per visą jų profesinį gyvenimą, taip pat; kaip su organizacijomis jų technologinę plėtrą. Šis įsipareigojimas yra sujungtas į mokymo, informavimo, tarpininkavimo, perdavimo ir ryšių rinkinys, kuris padaryti La Salle iš Technologijų ir verslo pasaulyje posėdyje.

Ispanijoje, studentų miesteliai Madride ir Barselonoje, La Salle siūlo, be to mokė universitetų kursus, šių programų:

  • Doktorantūros programos
  • magistrantūros studijų programos
  • Programos Tarptautinių etapai
  • Profesionalus plėtros programa (PDP)
  • Specializuoti kursai
  • Firmos mokymo

Magistro programa yra skirta įmonės poreikius ir savo srities specialistų praktinio vizija ir greito taikymo žinias gavo tikslą. Tai žinių apie profesinės specializacijos arba kitose srityse srityje plėtrą, prisideda prie asmeninio tobulėjimo bei gerinti specialistų į nuolatinį darbo vietos pokyčius ir technologinę aplinką prisitaikyti.

Magistro programa yra skirta specialistams su aukštuoju laipsnių ir profesinę patirtį, kurie nori tobulinti savo profesinius įgūdžius (įvairiuose sektoriuose ir srityse, kurias apima meistrų, kurie sudaro programos) ir kuriems reikia suprasti verslo sudėtingumą ir kaip prisitaikyti prie naujų iššūkių ; galąstuvas savo profesinius įgūdžius; plėtoti ir stiprinti įgūdžius analizė, sintezė, ryšių, integracijos ir komandos bendradarbiavimą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Ispanų
  • Katalonų

Matyti EMBA » Matyti MBA » Matyti Online MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

MBA

Su bendrabučiu Dieninės 15 mėnesių October 2019 Ispanija Barcelona

Executive MBA yra skirtas mokyti profesionalius vadybininkus per 30 metų į dabartinius iššūkius, kuriuos kelia švino pasaulio komandų pasaulio konkurencinėje aplinkoje programą. Kapitonas apima 2 savaičių etapą Silicio slėnyje, JAV. [+]

The MBA Ji skirta mokyti profesionalius vadybininkus per 30 metų į dabartinius iššūkius, kuriuos kelia švino pasaulio komandų pasaulio konkurencinėje aplinkoje programą. Kapitonas apima 2 savaičių etapą Silicio slėnyje, JAV.

Trukmė yra 15 mėnesių MBA programas savaitgaliais (penktadienio popietę ir šeštadienio ryte) ir yra suderinama su darbu. Per savaitgalį intensyvios lauko užsiėmimai vyksta formatu, skatinti asmeninį kontaktą, grupinis darbas ir studentų asmeninių ir profesinių įgūdžių plėtrą.

MBA iš La Salle:

Dirba unikalus ir novatoriškas metodika, augti per patiria metodika augti per patirtis siekia, kad studentai gali kreiptis realius ir per patirtinį situacijas, visas mokymosi susijusius minkštųjų įgūdžių ir consiguienteevolucionar profesionaliai Išsamesnį formos , ... [-]

MBA

MBA Visas laikas

Su bendrabučiu Dieninės 15 mėnesių October 2019 Ispanija Barcelona

Jei esate universitetų ir profesionali absolventas mažiau nei 30 metų ir turite susidurti savo darbo ateitį su saugumo ir garantija, kurti savo karjerą Digital transformacijos eros su Full time MBA La Salle. [+]

Jei esate universitetų ir profesionali absolventas mažiau nei 30 metų ir turite susidurti savo darbo ateitį su saugumo ir garantija, kurti savo karjerą Digital transformacijos laikais su tuo Visas Time MBA La Salle.

Jūs išmoksite kaip sukurti verslumo mąstyseną, sužinokite, kaip atsinaujinti ir valdyti įrankiai sistemas ir strategijas, nustatyti ir įvertinti naujas galimybes skaitmeninės ekonomikos.

Mes mokome savo studentus priimti sprendimus verslo klimatą nuolat kinta būklę; Ir priimti visuotinį ir tarptautinę perspektyvą.

Priėmimas

Žmonės yra pagrindinis veiksnys, mūsų plėtros magistrantūros studijų programų. Renkamės mūsų pareiškėjams pagal mokymo programos kriterijus, sveria savo akademinius, funkcinius, sektorių ir geografines ypatybes, siekiant praturtinti savo kolektyvinį mokymosi patirtį.... [-]


Vaizdo įrašai

Presentación de La Salle Campus Barcelona - Universidad Ramon Llull