Oficialus aprašymas

Universitetas

San Jorge universitetas, įsikūręs Villanueva de Gállego Zaragoza miesto pakraštyje, buvo įkurtas 2005 m. Ir priklauso San Valero grupei, švietimo įstaigų grupei, vadovaujamai Fundación San Valero, pelno nesiekiančio vyskupijos centro. daugiau nei 60 metų dirba skirtinguose vidurinio, tolesnio ir aukštojo mokslo bei mokymosi visą gyvenimą lygiuose ir tipuose.

Visų San Valero grupei priklausančių institucijų misija yra prisidėti prie darnaus visuomenės vystymosi per integruotą krikščioniškomis vertybėmis paremtą švietimą, kuris leidžia žmonėms spręsti profesinius iššūkius pagal aplinkos poreikius.

Šiuo metu San Jorge universitete yra daugiau kaip 2100 bakalauro, magistro ir doktorantūros studentų iš penkių skirtingų centrų: Sveikatos mokslų fakultetas, Komunikacijos fakultetas, Architektūros mokykla, Politehnikos mokykla ir Valdymo ir lyderystės mokykla.

San Jorge universiteto mokymo ir mokymosi modelis pagrįstas šešiais atskirais elementais:

  • Integruotas kiekvieno ugdymo programoje dalyvaujančio asmens ugdymas (asmeninis projektas ir profesinis projektas).
  • Paslaugų teikimo kultūrą tiems, kurie yra aplink mus, integruojant paslaugų mokymąsi į mokymo programą ir skatinant savanorišką darbą su Universiteto bendruomene.
  • Asmeninis studento dėmesys dėstytojų įsipareigojimu pasiekti teigiamų rezultatų taikant pamokos veiksmų planą.
  • Naujovių mokymas ir naujų technologijų integravimas, siekiant nuolat tobulinti mūsų studentų mokymosi patirtį.
  • Studijų programų internacionalizavimas siekiant parengti studentą vis labiau tarptautinei ir pasaulinei darbo rinkai.
  • Nuorodos į pramoninę ir verslo bendruomenę, skatinant lankančių specialistų dalyvavimą mokymo veikloje ir realių bakalauro bei antrosios pakopos studijų programų kūrime bendradarbiaujant su įmonėmis ir institucijomis.

„Villanueva de Gállego“ universiteto miestelyje yra pažangiausių įrenginių ir mokymo bei mokymosi išteklių, taip pat sporto kampusas, kuriame mūsų studentai gali dalyvauti įvairioje sporto veikloje.

Programos mokomos:
Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Universidad San Jorge

Verslo vadybos magistro laipsnis (MBA) yra „vykdomojo“ kalendoriaus laipsnis ir itin praktinis mokymas, pritaikytas verslo pasauliui. ... [+]

Verslo administravimo magistras - MBA

Verslo vadybos magistro laipsnis (MBA) yra „vykdomojo“ kalendoriaus laipsnis ir itin praktinis mokymas, pritaikytas verslo pasauliui.

Mūsų uždavinys yra treniruotis trimis aspektais: vadovavimo įgūdžiai, analitiniai įgūdžiai ir organizacijų, kuriose dirbame, socialinis sąmoningumas. Su MBA norime, kad turėtumėte ekskursiją į įvairius įmonės padalinius, siekiant sukurti kritišką, konstruktyvų ir aktyvų mentalitetą. Norime patobulinti analitinį lygį, mokymus naujų tendencijų įgyvendinimui ir įgyti „žinių“ apie tai, kaip juos įtraukti į naujas galimybes.

Be to, MBA per įvairias sesijas, seminarus ir vizitus skatina, kad studentai apsvarstytų savo verslo kūrimo ir verslo kūrimo iniciatyvas, skatindami pereiti prie vis aktyvesnės pozicijos, kuri prisideda prie to, kad būtų atnaujintas ekonomiką arba prisiimti valdymo atsakomybę įvairiose organizacijose.... [-]

Ispanija Zaragoza
Spalis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
Villanueva de Gállego
Autovía A-23
Zaragoza-Huesca Km 299

Zaragoza, Aragon, ES
Social Media