Read the Official Description

Universitetas

Universidad San Jorge, įsikūręs Villanueva de Gallego apie Saragosos miesto pakraštyje, buvo sukurta 2005 metais ir yra viena iš Grupo San Valero švietimo grupės sukurtos Fundación San Valero vyskupijos darbą ne pelno per 60 metų patirtis įvairiuose lygmenyse ir sąlygų per formaliojo švietimo ir mokymo.

Visų įstaigų, kurios yra dalis Grupo San Valero misija yra prisidėti prie tvaraus visuomenės vystymosi taikant visapusišką išsilavinimą, grindžiamą krikščioniškųjų vertybių, kurios leistų žmonėms susidoroti su profesionaliais iššūkių laikantis aplinkos poreikius. Šiandien San Jorge universitetas turi daugiau nei 2000 studentų iš oficialių bakalauro laipsnį, magistro ir doktorantūros platinami penkių centrai: Sveikatos mokslų fakultetas, Mokyklos Komunikacijos architektūros mokyklos, politechnikos mokyklos ir mokyklos Vyriausybė ir lyderystė.

Mokymo modelis San Jorge universiteto remiasi šešių ramsčių:

Integralas formavimas asmens, esančio kiekvieno laipsnio (asmuo profesionali projekto projektas) programą. Paslaugų pašaukimas kitiems per ugdymo integracijos paslaugų mokymąsi ir skatinti studentų dalyvavimą savanoriškoje programoje. Asmeninio dėmesio studentams iš mokytojų įsipareigojimą pasiekti gerų rezultatų veiksmų pamoka plano įgyvendinimo. Mokymo inovacijas ir technologijų integravimas, kuriais siekiama pagerinti mokinių mokymąsi. Švietimo programų su rengia studentus vis labiau tarptautinės ir globalizuotos darbo rinkos tikslas internacionalizacija. Konvergenciją su pramonės ir verslo sektorių, skatinti specialistų dalyvavimą mokymo plėtrą, vykdant projektus su faktinėmis laipsnį ir magistro bendradarbiaujant su įmonėmis ir institucijomis.

Universitetas Campus Villanueva de Gallego įrenginiai ir ištekliai paskutinės kartos ir sporto miesteliu, kur universiteto studentai gali praktikuoti sporto įvairovė.

Programs taught in:
Anglų
Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vienerių metų MBA

San Jorge University / Fundacion Universidad San Jorge

Į Verslo administravimo (MBA) magistro laipsnis yra sutelktas į integralaus vystymosi asmeniui triguba dimensijos: valdymo įgūdžius, analitinius įgūdžius ir šviečiant vis ... [+]

Į Verslo administravimo (MBA) magistro laipsnis yra sutelktas į integralaus vystymosi asmeniui triguba dimensijos: valdymo įgūdžius, analitinius įgūdžius ir šviečiant visuomenę organizacijų, kuriose jie dirba.

MBA mes skatiname vadybinių įgūdžių, kaip gyvybiškai svarbūs priimant sprendimus, komandos valdymo ir tikslų raidą.

Taip pat mes pasinerti į analitinių įgūdžių, kad mokiniai turi parengti įvairių sričių organizacijų Finansai, Marketingas, logistikos, žmogiškųjų išteklių, ir naujoves. Su daugeliu atvejų mokytis, ir labai svarbu, komandinio darbo, mes gilinti žinių, reikalingų atlikti tinkamą valdymą įmonėse, nustatant visą laiką studentams kritinį mąstymą, todėl kitokių veiksmų permąstyti žinoti ir įvertinti visus pagrindinius aspektus.... [-]

Ispanija Zaragoza
October 2019
Dieninės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba