UFV-ADEN INTERNATIONAL BUSINESS SCHOOL

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas mes esame Tarptautinio verslo mokykla, verslo mokykla ir Francisco de Vitoria universitetas ADEN yra tarptautinė akademinė institucija su į daugiau nei 17 šalių buvimą per savo 27 biurų.

Mūsų pagrindinis tikslas yra mokyti naujos kartos vadovų ir padėti mūsų studentams "išradinėti" ir skatinti labai reikalingą pokyčius rytoj įmonėse jie veda.

Didelis iššūkis mūsų švietimo modelio profesionalų orientuota į asmens ir pašaukimo transformuoti save tapti permainų visuomenėje ir prisidėti prie šių tikslų formavimas, mes sukūrėme plačią programą stipendijų studentams talentas, kad trūksta ekonominių priemonių ateiti formuoti.

Iš didžiojo mokyklos komponavimo širdies, todėl, jo mokiniai ir ADEN Tarptautinio verslo mokykla siekia prisidėti prie tolesnio augimo asmeninio ir profesinio meistriškumo mūsų studentams.

Mes turime vyresnysis fakulteto visose mokymo turinį, kurį sudaro dieninio mokytojų su patirtimi taikomųjų mokslinių tyrimų ir konsultacijos verslo tyrimų pasaulyje, ir iš lektorius, kuris apima geriausius specialistus rinkinį. Be to, mes didžiuojamės tarp mūsų fakulteto gauti kviestinių profesorių mūsų 27 tarptautinių vietose.

Trumpai tariant, mes esame įsipareigoję ir skirta bendruomenė mokytojų, specialistų ir studentų vienija, kad mūsų studentai įgyja įgūdžių, reikalingų tapti agentai pokyčiai organizacijų, kuriose jie dirba, arba paleisti, atsakingai, įgūdžių atviros ir tarpdisciplininis.

Vietos

Madridas

Address
Calle Orense 69
(Eurobuilding II)

28020 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

Madridas

Address
Ctra. Pozuelo-Majadahonda (M-515) Km. 1.800
28223 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

Programos