Oficialus aprašymas

Kas mes esame Tarptautinio verslo mokykla, verslo mokykla ir Francisco de Vitoria universitetas ADEN yra tarptautinė akademinė institucija su į daugiau nei 17 šalių buvimą per savo 27 biurų.

Mūsų pagrindinis tikslas yra mokyti naujos kartos vadovų ir padėti mūsų studentams "išradinėti" ir skatinti labai reikalingą pokyčius rytoj įmonėse jie veda.

Didelis iššūkis mūsų švietimo modelio profesionalų orientuota į asmens ir pašaukimo transformuoti save tapti permainų visuomenėje ir prisidėti prie šių tikslų formavimas, mes sukūrėme plačią programą stipendijų studentams talentas, kad trūksta ekonominių priemonių ateiti formuoti.

Iš didžiojo mokyklos komponavimo širdies, todėl, jo mokiniai ir ADEN Tarptautinio verslo mokykla siekia prisidėti prie tolesnio augimo asmeninio ir profesinio meistriškumo mūsų studentams.

Mes turime vyresnysis fakulteto visose mokymo turinį, kurį sudaro dieninio mokytojų su patirtimi taikomųjų mokslinių tyrimų ir konsultacijos verslo tyrimų pasaulyje, ir iš lektorius, kuris apima geriausius specialistus rinkinį. Be to, mes didžiuojamės tarp mūsų fakulteto gauti kviestinių profesorių mūsų 27 tarptautinių vietose.

Trumpai tariant, mes esame įsipareigoję ir skirta bendruomenė mokytojų, specialistų ir studentų vienija, kad mūsų studentai įgyja įgūdžių, reikalingų tapti agentai pokyčiai organizacijų, kuriose jie dirba, arba paleisti, atsakingai, įgūdžių atviros ir tarpdisciplininis.

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

UFV-ADEN INTERNATIONAL BUSINESS SCHOOL

Metodika remiasi eksperimentas skirtas išmokti priimti sprendimus realaus gyvenimo scenarijus ir žemo slėgio aplinkoje. ... [+]

"Mokymasis švino pasiekiama vadovavimas"

IŠ bandymų metodika Sukurta išmokti priimti sprendimus realaus gyvenimo scenarijus ir žemo slėgio aplinkoje. 32 treniruokliai + A naujoviškų klasėje remiantis eksperimentų pedagogiką. Patikrinta daugiau kaip 12 metų. Naudojama daugiau nei 45.000 vadovų mokymo pirmaujančių bendrovių Ispanijoje ir Lotynų Amerikoje. Žaismingas, interaktyvus, į rezultatus orientuotą. Sukurta priimti optimalius sprendimus, kad padėtų jums gauti rezultatus tikitės.

"Sėkmė yra žinoti, kad jūs pasirinkote MBA jums pavyks kaip profesionalus"

DABAR TAVO EILĖ. Daugiau nei 45.000 studentų sukelti mūsų pagrindinės įmon... [-]
Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Ispanų,Spanish (Spain)
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Escuela de Negocios UFV