Institute For Advanced Management (IAM)

Įvadas

Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Vykdomoji mokymo mokyklos CEU grupė, didžiausia Ispanijos švietimo grupė. Kur profesionalai ir vadybininkai kurie siekia sukelti savo aplinką palieka neišdildomą įspūdį apie etiką ir galiausiai suformuotą.

Vadovavimas

Daugiau nei 80 metų šviesti atsakingus lyderius

Bendras vardiklis AMI programų lyderystė. Kurių rezultatas lieka unikalus partnerystė Ispanijoje su kūrybingų Leadership Centre. Šiuo metu jis moko vykdomuosius kursus visose viena iš geriausių programų pasaulyje vadovavimo.

AMI supranta, kad ten yra didelis poreikis mokyti specialistus, galinčius iš pirmaujančių savo organizacijas besikeičiančioje, skaitmeninis ir tarptautinėje aplinkoje. vadybininkai, norintys vadovauti pakeitimus, viduje ir už jos ribų, ir sukurti teigiamą ir didelį poveikį žmonėms ir organizacijoms reikalingi.

vienuolynas

IAM vienuolynas yra vienas iš pagrindinių požymių, yra sudarytas iš daugiau nei 100 mokytojų iš įvairių tautybių, išmanantis geriausių verslo mokyklų iš pasaulio ir sujungti mokymą su savo profesiniame darbe. Kluatro internacionalizacija leidžia jums galimybę pasidalinti pasaulinę viziją su studentais ir suteikti tarptautinę perspektyvą įmonėje.

Profesinis tobulėjimas

Studijavimas profesionaliai augti

Iam suteikia viską, ko reikia siekti pažangos savo karjerą. Jis turi karjeros paslauga, kuri padeda mokiniams visą studijų procesą ir po baigimo studijas. Ji taip pat siūlo galimybę naudotis CEU pradėti nuo konkrečios programos remti verslumą, kuriose įvyksta gimdymų naujų ir ilgalaikių verslo iniciatyvas.

Departamento karjeros grupių CEU santykius su daugeliu kompanijų ieškoti sprendimų, kurie atitinka darbuotojų poreikius ir siekius profesinio tobulėjimo absolventų. pasirašė daugiau nei 4500 sutartys su įvairių pasaulio kompanijų.

Tarptautiniai susitarimai

Iam nuorodos akademinę kompetenciją į tarptautinį studentų stiprinant jos aukos tarptautinėse programose. Tikslas yra išlaikyti pasaulinę viziją dėka daugiakultūriškumo ir praturtėjimo jie suderinti skirtingus požiūrius.

CEU siūlo tarptautines programas Babson verslo mokyklos (Bostonas, JAV), Kolumbijos universiteto (Niujorkas, JAV), Bostono universiteto (Bostonas, JAV), mokslinių tyrimų Institute for Advanced Management "(Kobe, Japonija), Berklio universiteto (Kalifornija, JAV), Fordham universiteto (Niujorkas, JAV) ir Čikagos universitetas (Čikaga, JAV)

CEU grupė

CEU yra švietimo įstaiga, turinti daugiau nei 80 metų skatinti neatsiejamą plėtrą visuose švietimo lygmenyse.

Ji buvo įkurta katalikų asociacijos propagandistai ACDP 1933 inicijuos tris asmeninius universitetus ir 10 kolegijose 11 miestų Ispanijoje. Trys universitetai CEU San Pablo Madride, Cardenal Herrera Valensijoje ir Barselonoje Abat Oliba lažybose dėl konkursinio mokslinių tyrimų veiklos, kaip strateginio ašies savo švietimo pasiūlymą į R + D + I nacionalinės sistemos kontekste.

Daugiau nei 210,000 studentai CEU

Per 80 metų darbo patirtį

3 universitetai, 25 mokyklos

95% Įsidarbinimo

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Ispanų
  • Anglų

Matyti MBA » Matyti Online Kursai » Matyti Kursai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Global MBA

Su bendrabučiu Dieninės 10 mėnesių October 2019 Ispanija Madrid

Lyderystė ir etika skaitmeniniam ir tarptautinėje aplinkoje. Programa apima prestižinių sertifikavimo programa "Lyderystė Essentials" kaip tarp CEU ir KKM, unikalus Ispanijoje susitarimo rezultatas. Tai yra top 4 teikėjo vykdomosios švietimo visame pasaulyje "Financial Times" reitingą. [+]

Lyderystė ir etika skaitmeniniam ir tarptautinėje aplinkoje.

Bostono JAV

Barselona, ​​Ispanija

Kobė, Japonija

Global MBA CEU

Žmonės pirmaujančių naujų verslo projektų skaitmeninės ir globalioje aplinkoje, nuolat juda, su gilia verslo etikos prasme.

Įranga

Sertifikuota MBZ tik trys universitetai + diplomas Essential lyderystės KKM

Abat Oliba CEU universitetas (Barselona). San Pablo CEU universitetas (Madridas). CEU Cardenal Herrera universitetas (Valensija). Centras Creative Leadership (Čikagos)

Programa apima prestižinių sertifikavimo programa "Lyderystė Essentials" kaip tarp CEU ir KKM, unikalus Ispanijoje susitarimo rezultatas. Tai yra top 4 teikėjo vykdomosios švietimo visame pasaulyje "Financial Times" reitingą.... [-]


Vaizdo įrašai

CEU Institute for Advanced Management