Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Apie mus

CEU IAM verslo mokykla (Pažangaus valdymo institutas) yra CEU grupės verslo mokykla . kur mokomi specialistai, kurie siekia vadovauti savo laukui etiniu ir ilgalaikiu būdu.

Mes esame didžiausia švietimo grupė Ispanijoje . Daugiau nei prieš 85 metus įsteigta Propagandistų katalikų asociacija (ACdP) grupė turi daugiau kaip 25 švietimo centrus, kuriuose yra daugiau nei 200 oficialių kursų . yra mokomi. Daugiau nei 250 000 studentų perėjo per mūsų klases ir daugiau nei 4000 specialistų kasdien dirba, kad pasiūlytų Jums geriausią išsilavinimą.

CEU švietimo grupė, kurios pavadinimas yra San Pablo CEU universiteto fondas, yra katalikų asociacijos „Propagandistai“ (ACdP) projektas . Fondo misija yra prisidėti prie visuomenės gerinimo teikiant aukščiausios kokybės švietimą, siūlydamas švietimo modelį, atitinkantį krikščioniškojo humanizmo principus , vertybes, kurias mums perduoda Evangelija, ir veikiantys viešajame gyvenime teisingumo ir teisingumo pagrindu. ginti žmones.

CEU grupės tikslas - siekti akademinės ir profesinės kompetencijos , naujovių švietimo projektuose ir mokinių mokymą žmogaus vertybėse ir dorybėse .

CEU IAM verslo mokyklos bruožai yra lyderystė ir etika , reaguojant į vis labiau skaitmeninį, pasaulinį ir nuolat besikeičiantį pasaulį. Esame pasiryžę palaikyti tvarias ir tvarias vertybes ir principus vadovaujant žmonėms ir organizacijoms.

Mes turime galingas tarptautines partnerystes , taip pat bendras programas su JAV institucijomis, pvz., Berkeley, Kalifornijos universitetu (reitinguojami Top 1 viešieji universitetai ir 4 geriausi pasaulio universitetų reitingai JAV naujienos), Babson kolegija (Pasaulio # 1 pripažinta verslumo ugdymo įstaiga). ) ir Kūrybinio lyderystės centras (reitingas „Top 5“ lyderystėje, „Financial Times“).

Pažangaus valdymo institutas (CEU IAM) Verslo mokykla taip pat yra AACSB International (Advokatų kolegijų verslo asociacijų asociacija) narys.

Tarptautiniai susitarimai

Pažangaus valdymo institutas (CEU IAM) Verslo mokykla (Pažangaus valdymo institutas) yra CEU grupės verslo mokykla. Ji susieja savo akademinę kompetenciją su tarptautine jos studentų projekcija, stiprindama savo pasiūlą tarptautinėse programose. Tikslas - išlaikyti visuotinę viziją dėl skirtingų vizijų prisidedančių kultūrų ir praturtėjimo.

CEU siūlo tarptautines programas Babsono verslo mokykloje (Bostonas, JAV), Kolumbijos universitete (Niujorke, JAV), Bostono universitete (Bostonas, JAV), Pažangiosios vadybos tyrimų institute (Kobe, Japonija), Berklio universiteto Fordham universitete (Niujorkas, JAV) ir Čikagos universitetas (JAV)

Asmeninis tobulėjimas

Pažangaus valdymo instituto (CEU IAM) verslo mokykla teikia viską, ko reikia norint pereiti į savo karjerą. Ji turi profesinės karjeros paslaugas, kurios padeda mokiniams visą studijų procesą ir baigus studijas. Ji taip pat suteikia galimybę naudotis CEU Emprende - specialiąja verslumo rėmimo programa, kurioje vyksta naujos ir ilgalaikės verslo iniciatyvos.

Profesinės karjeros departamentas sujungia CEU ryšius su daugybe įmonių, kad rastų sprendimus, atitinkančius absolventų įdarbinimo poreikius ir karjeros plėtros siekius. Daugiau nei 4500 susitarimų pasirašyta su įvairiomis kompanijomis visame pasaulyje.

Programos mokomos:
  • Ispanų
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

Institute For Advanced Management (CEU - IAM)

EMBA suteiks jums pagrindinius įgūdžius, vadovavimo kompetencijas ir priemones, skirtas naujiems iššūkiams spręsti ir sėkmingiems sprendimams priimti, ir visada remdamasi ... [+]

EMBA suteiks jums pagrindinius įgūdžius, vadovavimo kompetencijas ir priemones, skirtas naujiems iššūkiams spręsti ir sėkmingiems sprendimams priimti, ir visada remdamasi pripažintų specialistų patirtimi ir praktiniu požiūriu galite pasinaudoti iš pat pradžių.

Prieigos profilis

Profesionalai, turintys 4 ar daugiau metų patirtį, kurie nori suteikti lemiamą postūmį savo karjerai, derindami magistro kursą su jų profesine veikla ir turėdami didelį norą įveikti iššūkius ir prisiimti daugiau atsakomybės.

Todėl tikslinis profilis yra aukšto potencialo specialistai, vidutinės vadovybės, funkciniai vadovai ar verslininkai, siekiantys užimti didesnės atsakomybės pozicijas, už kurias jie turi ugdyti savo kompetencijas ir valdymo įgūdžius, o siekdami asmeninio augimo.... [-]

Ispanija Madridas Madrido bendruomenė
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
450 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

CEU Institute for Advanced Management

Address
c/Tutor 35
28008 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija