Oficialus aprašymas

85273_rsz_adobestock_80501595.jpg

ITAE Business School yra verslo mokykla, turinti unikalią ir konkrečią kilmę. Senaties ITA paveldėtoja yra ideologiškai ir finansiškai nepriklausoma institucija, kuri įgyja savo prekės ženklą ir savo žinias. Jo raison d'etre ir jo egzistavimas atitinka kai kurių profesionalų valią, siekiant suteikti aukščiausio lygio mokymą visuomenei.

Institucijos istorija ir gyvenimas reiškia, kad žmonės, kurie į ją integruojasi kiekvieną akimirką, keičiasi, tačiau per visą savo egzistavimą išlaikytos akademinės kompetencijos ir pasaulinės vizijos vertybės, kurios ją apibūdino. Profesinio darbo grupės, pasižyminčios aukšta kvalifikacija, profesine trajektorija, žmonių kokybe ir įsipareigojimu plėtojant mūsų studentų gebėjimus . ITAE specialistai yra tie, kurie iš tiesų pažymi kokybinį mūsų projektų skirtumą.

ITAE Business School sukurta siekiant pasiūlyti sprendimus pagal įmonių poreikius visose verslo valdymo srityse, pasitelkiant specializuotus mokymus ir konsultacijas .

Per metus mes dirbome su labai skirtingų savybių ir sektorių įmonėmis ir specialistais, kurie leido mums sukurti unikalius darbo metodus, pritaikytus kiekvienam atvejui ir neturinčius nieko bendra su modeliais ar statiniais veiksmais .

Mūsų metodika

 • Dinamika: galime pritaikyti savo išteklius įvairiems projektams ir verslo situacijoms.
 • Praktika: visas programos turinys yra mokomas griežtai, praktiškai ir visapusiškai. Mes statome mokymosi metodą, kuriame jūs mokotės atlikdami veiksmus.
 • Cercanía: norint, kad studentas galėtų įgyti geriausią profesionalą, kurį jis turi, jis turi jaustis patogiai ir atsipalaidavęs, įmanomas dėl individualaus ir artimiausio gydymo, kurį siūlome visą laiką.
 • Lankstus: esant nedidelei bendrovei, mes galime specialiai prisitaikyti prie kiekvienos aplinkybės. Mes tinkamu laiku naudojamės optimaliais įgūdžiais, kompetencijomis, įrankiais ir ištekliais, kad galėtume pateikti individualius atsakymus.85272_rsz_adobestock_128130222.jpg

Mūsų jėga

 • # Mūsų patirtis
 • # Mūsų absolventai platinami visame pasaulyje.
 • # Mūsų pranešėjai ir pranešėjai
 • # Profesionalų komanda, įsipareigojusi savo klientams.
 • # Mūsų bendradarbiavimo susitarimai su universitetais ir institucijomis.
 • # 96% mūsų studentų vieta.

Mūsų tikslas

 • Perduoda žinias ir ugdo įgūdžius, kad mokytų geriausius profesionalus, dabartinius ir būsimus vadovus. Orientuokite į mūsų aplinkos plėtrą, organizuotos inovacijos kelyje, kuriant idėjas, galimybes ir lyderystę.
 • Teikite kokybiškas paslaugas, laisvėje kurkite požiūrius ir elgesį, sukurkite nepamirštamą patirtį.

ITAE Business School sutelkia visas pastangas siūlydama kokybiškas paslaugas, kurios palengvina organizacijų, žmonių ir darbo grupių valdymą ir kryptį. Taigi jis persikėlė savo Didenybe Ispanijos karaliumi, kai 2009 m. Laikė tinkamą ITAE įsteigimą Zarzueloje.

Šiandien, kaip niekada anksčiau, organizacijos turi imtis sudėtingos verslo ir žmonių valdymo užduotys, todėl jos yra pagrindinės strateginių tikslų įgyvendinimo sąlygos.

Pasaulinė organizacija

ITAE Business School internacionalizavimas buvo įkurtas nuo pat pradžių kaip pagrindinis diferencijuotos pozicijos tikslas.

Mūsų geografinė padėtis, besiribojanti su Portugalija, suteikia mums strateginį anklavą, kad galėtų tapti Ispano-Lusos orientacine mokykla tarptautiniu mastu. Tas tarptautinis pašaukimas, kuris mus vedė, buvo pastarųjų dešimtmečių mokyklos plėtros pagrindas. Tokia pat tendencija yra tai, kas privertė mus plaukioti su vandenynais, kad paverstų mūsų tarptautinę strategiją link naujų ir glaudžių santykių su Lotynų Amerika.

Programos mokomos:
 • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

ITAE Business School

Magistro verslo administravimas International HispanoLuso (MBA IHL) yra sukurtas siekiant patenkinti didėjantį bendrovių poreikį įtraukti jaunus specialistus į modernų, n ... [+]

Bendroji informacija apie MBA

Magistro verslo administravimas International HispanoLuso (MBA IHL) yra sukurtas siekiant patenkinti didėjantį bendrovių poreikį įtraukti jaunus specialistus į modernų, naudingą ir pritaikytą verslo realybę labiausiai tarptautiniu mastu.

Gebėti vadovauti žmonių komandoms ir priimti sprendimus visuotinėje ir daugiakultūrėje aplinkoje nuolat besikeičiančiose ir pertvarkytose srityse.

Tarptautinis Meistro pobūdis žymi jo 4 mėnesių trukmę Portugalijos sostinėje (Lisabonoje) tokiu būdu, kad mokymo programą pasidalintų Ispanija ir Portugalija. Be to, studentas atliks stažuotes pasirinktoje įmonėje, kuri gali būti Ispanijoje ar Portugalijoje 3 mėnesius.... [-]

Ispanija Badajozas
Vasaris 2020
Ispanų,Portugalų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba