IESIDE Business Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

„Instituto de Educación Superior Intercontinental de la Empresa“ (IESIDE) yra 1987 m. Įkurtas tarptautinis universitetų centras, kurio misija yra pasiūlyti kokybišką aukštąjį mokslą, pagrįstą kompetencija, naujovėmis ir naujomis mokymosi technologijomis, mokančiomis studentus. studentai kaip ateities lyderiai.

pristatymas

„Instituto de Educación Superior Intercontinental de la Empresa“ (IESIDE) yra 1987 m. Įkurtas tarptautinis universitetų centras, kurio misija yra pasiūlyti kokybišką aukštojo mokslo kvalifikaciją, pagrįstą kompetencija ir prisidėti gerinant nacionalinių ir tarptautinių kompanijų konkurencingumą. tarptautinėse rinkose, ypatingą dėmesį skiriant Galisijai, pusiasalio šiaurės vakarams ir Atlanto ašiai.

IESIDE turi tris miestelius, esančius A Coruña, Pontevedra ir Vigo, studentų rezidenciją ir keturis palydovinius vienetus Ferrol, Lugo, Santiago ir Ourense.

Mokymai, taikomieji tyrimai ir žiniomis pagrįstos paslaugos suteikia studentams pridėtinę vertę, mokydami juos kaip aukštos kvalifikacijos specialistus vadovauti organizacijoms, kuriose jie yra.

141098_iconos_datos_en_horizontal_ok.jpg

Misija ir vizija

IESIDE misija yra atlikti išankstinį ir novatorišką edukacinį darbą, daugiausia dėmesio skiriant aukštajam mokslui.

IESIDE yra orientuota į įmonę ir internacionalizaciją, remdamasi griežčiausiais kokybės standartais.

Tikslas yra prisidėti formuojant žmogiškąjį kapitalą, įmonių socialinę atsakomybę, verslo naujoves ir skatinant nacionalinių ir tarptautinių kompanijų konkurencingumo didinimą, ypatingą dėmesį skiriant pusiasalio šiaurės vakarams ir Atlanto ašiai.

Skirtingos charakteristikos yra šios:

 • Orientacija į verslą: efektyvus ir atsakingas verslo valdymas, verslumas, inovacijos, naujos technologijos ir kylantys sektoriai.
 • Kompetencija ir žinių generavimas.
 • Internacionalizacija visomis dimensijomis: turinys, studentai ir strateginės sąjungos su skirtingų sričių institucijomis.
 • Nuorodos ir bendradarbiavimas su įmonėmis:
  • Įtraukimas į ugdymo procesą (profesinė praktika, mainai ir kt.).
  • Inovacijos kuriant valdymo konsultavimo paslaugas įmonėms.
  • Aktyviai su įmone susijusių trenerių įtraukimas.
 • Veiklos susiejimas su gamybos sektoriaus plėtra (ABANCA tyrimų, technologijų ir inovacijų centrai).
 • Vidinė įmonių mokymo veikla ABANCA.
 • Užklasinių programų, skirtų užimtumui, socialiniam įsipareigojimui ir nacionaliniams bei tarptautiniams tarpuniversitetiniams veiksmams, įgyvendinimas.

Rio Tambre, Ponte Maceira en A Coruña

Miestelis ir vietos

IESIDE, kurio plotas didesnis nei 16 500 m2, turi decentralizuotą buvimą visoje Galicijoje. Trys A Coruña, Pontevedra ir Vigo vietos, studentų rezidencija Pontevedra ir keturi palydoviniai vienetai Santiago, Ferrol, Lugo ir Ourense sudaro vietas, kuriose vyksta mokymai akis į akį. Jame taip pat yra virtualusis internetinis mokymas, leidžiantis atlikti mišrius mokymus. Daugelio miestelių bibliotekos yra trijose vietose ir turi skaitmeninę prieigą.

Įsipareigojimas dėl kokybės

Dėl priklausomybės Vigo universitetui IESIDE yra vienintelis Galicijos bendrovių mokymo centras, siūlantis oficialų verslo administravimo laipsnį ir MBA. Būtent bendradarbiavimas su universitetu ir Galisijos bendrove leidžia užbaigti dabartinį universiteto pasiūlymą, daugiausia dėmesio skiriant bendrovei taikomoms antrosios pakopos studijų specializacijoms. Akademinės kompetencijos modelis, į kurį įtraukiama internacionalizacija kaip dar vienas esminis ramstis pasirašant sutartis su užsienio institucijomis.

Įsipareigojimas kokybei reiškia tokių institucijų kaip ANECA (Nacionalinė kokybės vertinimo ir akreditavimo asociacija) pripažinimą, kuri patvirtina verslo administravimo ir vadybos laipsnių oficialumą ir verslo vadybos ir administravimo magistro laipsnį - MBA ir narystė įstaigose, kurios nustato kokybės standartus rengiant vadovus ir aukštąjį mokslą, tokiose kaip AEEN (Ispanijos verslo mokyklų asociacija), EFMD (Europos vadybos plėtros fondas) ir CLADEA (Lotynų Amerikos vadybos mokyklų taryba). . 2019 m. IESIDE prisijungė prie HACU (Ispanijos kolegijų ir universitetų asociacija).

Šio įsipareigojimo kokybei atspindėjimas įgyvendinamas ir naudojamas visapusiškoje kokybės sistemoje, kuri pateikiama žemiau ir kuri reguliuoja IESIDE veiklą.

Padėkos

JES iniciatyvos pripažįsta IESIDE už savo įsipareigojimą įtraukti įmonių socialinę atsakomybę, matomą mūsų studijų planuose. Šios iniciatyvos yra šios:

 • Atsakingo vadybos ugdymo (PRME) principai
 • Tvaraus vystymosi sprendimų tinklas (SDSN)

IESIDE yra pripažinta viena iš 25 geriausių Ispanijos mokymo centrų ir tarp 1000 geriausių pasaulyje bei turinčių didžiausią tarptautinę įtaką.

Aštuntus metus iš eilės „Instituto de Educación Superior Intercontinental de la Empresa“ (anksčiau vadinta „Afundación“ verslo mokykla) buvo išrinkta tarp 1000 geriausių verslo mokyklų pasaulyje, turinčių didžiausią tarptautinę įtaką. Į šį pasaulio reitingą pateko tik 21 mūsų šalies įstaiga.
(„Eduniversal“, įvertinusi 1000 geriausių verslo mokyklų pasaulyje, nuo 2008 m.)

Tarptautinio verslo magistras, MIB, yra tarp penkių geriausių dvikalbių tarptautinio verslo valdymo programų Ispanijoje.
(Diario El Mundo, 250 meistrų reitingas, 2008, 2009, 2010 ir 2011 m.)

Nekilnojamojo turto verslo vadybos magistras tarp penkių geriausių Ispanijos savo kategorijoje
(Diario, El Mundo, 250 reitingo meistras, 2008 m. Gegužė)

Viena iš 20 geriausių verslo mokyklų Ispanijoje tarp daugiau nei 125 verslo mokyklų. Vienintelis galisietis.
(Diario, El Mundo, MBA reitingo ir verslo mokyklos, 2006)

Ispanijos MBA dešimtuke
(„Actualidad Económica“, 2004 m. Gegužės mėn.)

Neseniai Xunta de Galicia apdovanojimą „Kokybės lyderiai 2013“ apdovanojo aiškiu mokymo kokybės kokybe.

internacionalizacija

Internacionalizacija yra vienas iš strateginių tikslų, sukurtų kuriant ekonominę, socialinę ir kultūrinę vertę, vykdant bendradarbiavimo ir mainų programas su nacionaliniais ir tarptautiniais universitetais.

Per tuos metus mes siekėme dvigubo tikslo siekti internacionalizacijos: pasiūlyti studentams galimybę baigti mokymą kitose šalyse ir pritraukti užsienio studentus. Norėdami pasiekti šį tikslą, mes nukreipėme savo pastangas tiek kurdami mokymo programas, tiek pasirašydami sąjungas su tarptautiniais Europos, Amerikos ir Azijos universitetais.

Vietos

A Coruña

Address
Ronda de Nelle, 31
15007 A Coruña, Galisija, Ispanija

Pontevedra

Address
Augusto Glez Besada 2-4
36003 Pontevedra, Galisija, Ispanija

Vigo

Address
Madrid Avenue, 60
36204 Vigo, Galisija, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis