Graduate School of Management in Barcelona (GSMB)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Magistrantūros vadybos mokykla yra ambicingas, kosmopolitinis, novatoriškas projektas, atspindintis pagrindinius iššūkius ir pagrindines vertybes, susijusias su šiuolaikiniu pasauliu.

"GSM Barselona" yra įkurta kaip visos Europos institucija, turinti partnerių universitetų visoje Rytų ir Vakarų Europoje, susieta su nepaliaujamu aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų kompetencijos siekiu, ir ją skatina pasaulinės klasės ekonomikos mokslų ir finansų mokslų fakultetas .

Mokykla siekia pasiūlyti platų profesionalių ir akademinių laipsnių vadybininkams ir verslininkams, siekiantiems suprasti sudėtingus vis labiau globalios visuomenės socialinius ekonominius ir finansinius procesus.

Be siūlomo sudėtingų magistro programų, mokyklos skatina kompetenciją verslo ir organizacinių tyrimų srityje, glaudžiai bendradarbiaudamos su trimis steigiamomis akademinėmis institucijomis ir platesniu tarptautinių partnerių tinklu.

Misija

Barselonos aukštojo mokslo mokyklos pagrindinė bruožo vieta yra naujausios ir geriausios aukštojo mokslo praktikos avangardas, sujungiant novatorišką akademinio pasaulio kompetenciją su praktine verslo pasaulio patirtimi ir valstybinių organizacijų socialiniu įsipareigojimu.

metodas

Studentas yra "varomoji jėga" Barselonos aukštojo mokslo mokykloje.

Tai reiškia, kad mes esame pasiryžę patenkinti studentų poreikius, optimizuojant mokymosi procesą ir sudarant supratimą apie tai, kas yra tinkama mokymosi visą gyvenimą aplinkoje, siekiant patenkinti besikeičiančius gyvenimo uždavinius vis labiau integruotoje pasaulio rinkoje.

Mūsų mokymosi metodas yra pragmatiškas, derinant intelektualųjį ir patirtinį mokymąsi, plėtojant žinias ir įgūdžius bei žiniomis pagrįstą per individualų ir komandinį darbą.

Kodėl verta rinktis Barselonos aukštąją mokyklą?

"GSM Barcelona" turi daug funkcijų, kurios išskiria jas iš kitų verslo mokyklų
Akademinė kompetencijaFakultetas pasirinktas iš labiausiai prestižinių organizacijų pasaulyje.
Europos patirtis
2000 kompanijos "GSM Barcelona" siekia aukštos kokybės stažuotojų.
Tarptautinis akcentas
GSMB suteiks jums įgūdžių, kad sėkmingai veiktų vis globalizuotame pasaulyje.
Studentų gyvenimas
Mes turime patirties, kad galėtumėte užpildyti namuose Europoje.
Būkite dalis viso 100 universitetų dalyvauja mūsų ambicingame projekte.

Vietos

Barselona

GSM Barcelona

Address
GSM Barcelona
Plaça d'Adria, 1 Bis

08021 Barselona, Katalonija, Ispanija
Interneto svetainė
Telefonas
+34 932 05 18 68

Barselona

GSM Barcelona

Address
Plaza Adriano, 1 bis
08017 Barselona, Katalonija, Ispanija
Interneto svetainė
Telefonas
+34 932 05 18 68

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: