Oficialus aprašymas

Magistrantūros vadybos mokykla yra ambicingas, kosmopolitinis, novatoriškas projektas, atspindintis pagrindinius iššūkius ir pagrindines vertybes, susijusias su šiuolaikiniu pasauliu.

"GSM Barselona" yra įkurta kaip visos Europos institucija, turinti partnerių universitetų visoje Rytų ir Vakarų Europoje, susieta su nepaliaujamu aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų kompetencijos siekiu, ir ją skatina pasaulinės klasės ekonomikos mokslų ir finansų mokslų fakultetas .

Mokykla siekia pasiūlyti platų profesionalių ir akademinių laipsnių vadybininkams ir verslininkams, siekiantiems suprasti sudėtingus vis labiau globalios visuomenės socialinius ekonominius ir finansinius procesus.

Be siūlomo sudėtingų magistro programų, mokyklos skatina kompetenciją verslo ir organizacinių tyrimų srityje, glaudžiai bendradarbiaudamos su trimis steigiamomis akademinėmis institucijomis ir platesniu tarptautinių partnerių tinklu.

Misija

Barselonos aukštojo mokslo mokyklos pagrindinė bruožo vieta yra naujausios ir geriausios aukštojo mokslo praktikos avangardas, sujungiant novatorišką akademinio pasaulio kompetenciją su praktine verslo pasaulio patirtimi ir valstybinių organizacijų socialiniu įsipareigojimu.

metodas

Studentas yra "varomoji jėga" Barselonos aukštojo mokslo mokykloje.

Tai reiškia, kad mes esame pasiryžę patenkinti studentų poreikius, optimizuojant mokymosi procesą ir sudarant supratimą apie tai, kas yra tinkama mokymosi visą gyvenimą aplinkoje, siekiant patenkinti besikeičiančius gyvenimo uždavinius vis labiau integruotoje pasaulio rinkoje.

Mūsų mokymosi metodas yra pragmatiškas, derinant intelektualųjį ir patirtinį mokymąsi, plėtojant žinias ir įgūdžius bei žiniomis pagrįstą per individualų ir komandinį darbą.

Kodėl verta rinktis Barselonos aukštąją mokyklą?

"GSM Barcelona" turi daug funkcijų, kurios išskiria jas iš kitų verslo mokyklų
Akademinė kompetencijaFakultetas pasirinktas iš labiausiai prestižinių organizacijų pasaulyje.
Europos patirtis
2000 kompanijos "GSM Barcelona" siekia aukštos kokybės stažuotojų.
Tarptautinis akcentas
GSMB suteiks jums įgūdžių, kad sėkmingai veiktų vis globalizuotame pasaulyje.
Studentų gyvenimas
Mes turime patirties, kad galėtumėte užpildyti namuose Europoje.
Būkite dalis viso 100 universitetų dalyvauja mūsų ambicingame projekte.
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Graduate School of Management in Barcelona (GSMB)

Mūsų MBA programos yra skirtos dinamiškiems jauniems specialistams, kurie nori ištirti Europos rinką, rasti naujų profesinių galimybių ir verslo partnerių, norėdami įgyti ... [+]

MBA programos

Studentai turės galimybę įgyti būtiną supratimą apie verslo subjektų internacionalizavimo valdymą ir technologijas bei tarptautinės ekonomikos analizę, daugiausia dėmesio skiriant Europos ekonomikai. Programa susideda iš akademinio verslo ir rinkodaros principų, kurių praktinė patirtis yra internacionalizacijoje Ispanijos / tarptautinėse kompanijose.

Specializuota:

MBA. Verslo administravimas ir rinkodara. Skaitmeninis erasMBA visuomenės sveikatos ir sveikatos priežiūros srityje. Skaitmeninis eras

Visi kursai yra mokomi anglų kalba ir apima profesinę stažuotę ir ispanų kalbos kursą

Bendra informacija

Suteikiama kvalifikacija: magistro laipsnisKreditų skaičius: 60,00 ECTSKurso trukmė (akademiniais metais): 1,5 arba 1 (greitas)Pristatymo būdas (akis į akį / mišinys / atstumas): mišrusAtsakingas centras: GSM BarcelonaPraktika: TAIP, pasirinktinai... [-]
Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 1.5 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba