Graduate School of Management in Barcelona (GSMB)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate School of Management yra ambicingas, kosmopolitiškas, novatoriškas projektas, atspindintis svarbiausius iššūkius ir vertybes, susijusias su šiandienos pasaulyje.

Verslo mokykla yra įkurta kaip visos Europos institucijos turi partnerių universitetų visame Rytų ir Vakarų Europoje, besidalijančių negailestingai vykdymu aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų kompetencijos idealą, ir tai lemia pasaulinės klasės fakultetas akademikų ekonomika ir finansai. Mokykla siekia pasiūlyti platų profesionaliai ir akademiškai orientuotas laipsnių vadybos ir verslo studijų pakopos studentams įsipareigojusi suprasti sudėtingus socialinius ekonominius ir finansinius procesus vis labiau globalioje visuomenėje. Be to užginčyti magistrantūros studijų programų pasiūla, mokyklos skatina meistriškumą verslo ir organizacinių tyrimų glaudžiai bendradarbiaujant su trijų steigėjų akademinių įstaigų ir platesne tinklo tarptautiniais partneriais.

Misija

Esminis bruožas Graduate School of Management Barselonoje vietos jį į naujausią ir geriausią praktiką avangardas aukštojo mokslo per suburti novatorišką kompetenciją akademinio pasaulio su praktine patirtimi, verslo pasaulio ir socialinio įsipareigojimo valstybinėmis organizacijomis.

Požiūris

Studentas yra "varomoji jėga" ne Graduate School of Management Barselonoje. Tai reiškia, kad mes esame pasiryžę susitikti mokinių poreikius per optimizuojant mokymosi procesą ir sukurti tai, ką reikia per visą gyvenimą trunkančio mokymosi aplinkos supratimą, siekiant patenkinti gyvenimo kintančius uždavinius per vis labiau integruotoje pasaulio market.Our mokymosi metodas yra pragmatiškas, derinant tiek intelektinės ir patirtinis mokymasis, plėtoti žinias ir įgūdžius ir žinių bazę, individualaus ir komandinio darbo plėtrai.

Mūsų istorija

Graduate School of Management yra ambicingas, kosmopolitiškas, novatoriškas projektas, atspindintis svarbiausius iššūkius ir vertybes, susijusias su šiandienos pasaulyje. GSM Barcelona įkurta kaip visos Europos institucijos turi partnerių universitetų visame Rytų ir Vakarų Europoje, surištų į negailestingai vykdymu kompetencijos aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų kompetencijos, ir tai lemia pasaulinės klasės fakultetas akademikai ekonomikos ir finansų , Mokykla siekia pasiūlyti platų profesionaliai ir akademinių laipsnių vadybos ir verslo studijų pakopos studentams įsipareigojusi suprasti sudėtingus socialinius ekonominius ir finansinius procesus vis labiau globalioje visuomenėje. Be to užginčyti magistrantūros studijų programų pasiūla, mokyklos skatina meistriškumą verslo ir organizacinių tyrimų glaudžiai bendradarbiaujant su trijų steigėjų akademinių įstaigų ir platesne tinklo tarptautiniais partneriais.

GSMB bendrabučiu: Suprojektuoti sutalpinti naujausias tendencijas podiplominių Švietimo

Iš universiteto koncepcija smarkiai pasikeitė per pastaruosius metus, ir ši koncepcija bus toliau vystytis per ateinančius metus. Reaguodama į tai, Graduate School of Management Barselonoje sukūrė patentuotą modelį, per kurį įsisavinti daug jėgos. Pagrindinis tikslas šio modelio yra suteikti GSMB studentams aukštos kokybės išteklių ir patirties paruošti juos lyderystės vaidmenis valdymą. Šis modelis remiasi keturiais ramsčiais:

Nedelsiant fizinė aplinka - Barselona, ​​Ispanija, Europa Netiesioginis virtuali aplinka - naujausiomis technologijomis ir interneto modulius Koncepciją ir mokymo modelis - praktinis atvejis metodika Kombinuotai patirties iš šių trijų elementų aukščiau

Šis modelis turi svarbių pasekmių visose mokymo ir mokymosi aspektus, bet galbūt svarbiausia tai keičia tarp institucijos ir studentų santykius. GSMB atsakas į šiuos pokyčius paskatino už daugiau ir daugiau akademinių programų plitimo per mokslo metus ir vasarą paklausą.

Su pobūdžio švietimo keičiasi, tampa aišku, kad naujų mąstymo būdų, naujų bendradarbiavimo formų ir naujų požiūrių į universiteto gyvenimą yra būtina. GSMB pripažįsta šią tikrovę ir reagavo į unikaliai vertingo būdu. Mes padarėme Europos antrosios pakopos išsilavinimą prieinama milijonams studentų iš visų planetos kampeliuose.

Kodėl GSM Barselona

GSM Barselona yra funkcijų, kurios jį išskiria iš kitų verslo mokyklų, pridedant papildomą vertę studentams: - turėti platų kontaktų tinklą visame pasaulyje.

Dalyvavimas 96 universitetų šio ambicingo projekto kūrimą.

  • Gauti profesinę patirtį ir darbo ateitį Barselonoje.

2000 įmonės teikia stažuotės GSM Barselona studentams.

  • Kokybės kapitonai su tarptautine dėmesio Mūsų MBA padidina sėkmės tikimybę vis labiau globalizuotame pasaulyje.

  • Fakultetas su aukšto lygio švietimą ir daug tarptautinės patirties
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Vienerių metų MBA studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vienerių metų MBA

MBA

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės 1 metai February 2019 Ispanija Barcelona

Studentai, kurie nėra universitetų absolventai gali būti leista šių kursų. Šie studentai galės gauti universitetinį pratęsimo kursų sertifikatą. Informacija dėl patekimo į rinką reikalavimai šiuo atveju gali būti gaunamas iš kurso koordinatorių. [+]

Meistras Verslo administravimo ir rinkodaros. skaitmeninės eros

Bendra informacija Suteikiama kvalifikacija: Mokytojas (Laipsnis GSMB) Valdymas: Kompaniets Tatjana, Jaume Birželis Kreditų skaičius: 60,00 Ilgis žinoma (akademinių metų): 1 Režimas pristatymo (akis į akį / Maišytas / nuotolinio): Mišrus Centras atsako: GSMB Be įmonėse vieta (-os): TAIP Priėmimas mokestis: 5.800,00 € (+ 200 € papildomos išmokos) Registracijos mokestis - 350 € Banko mokesčiai - 50 Lt Ekspress paštas - 50 € Ėmikliai prasideda: vasario 2017, 2017 rugsėjo Specializuojasi: Global Business, Tarptautinis marketingas, Tarptautinė finansų, Stažuotė srityse: Rinkodara ir viešieji ryšiai, ekonomika / Finansai, Medicina / Farmacija, tarptautinė teisė, Turizmo ir svetingumo, Vadyba, Administracija, gamtiniai ištekliai - Alyvos / Dujos, IT, Žiniasklaida, filologija ir lingvistika, Žmogiškųjų išteklių, Dizainas / architektūra. Tikslai ir priėmimas Priėmimo pareiškėjams nėra turintiems laipsnių kvalifikacija: Studentai, kurie yra ne universitetų absolventai gali būti leista šių kursų. Šie studentai galės gauti universitetinį pratęsimo kursų sertifikatą. Informacija dėl patekimo į rinką reikalavimai šiuo atveju gali būti gaunamas iš kurso koordinatorių. [-]