Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Tarptautinė mokykla protokolo Tai vienas iš pirmųjų centrų Ispanijoje, kad jos planai mokymas siūlo universitetinių studijų tiek bakalauro ir magistro ir specializacijos kursus Renginių organizavimas, protokolo ir institucinius ryšius. Šios kvalifikacijos remia Europos universiteto Madride.

Bet mokykla yra ne tik mokymo centras. Tai privati ​​įmonė, valdo žinomų ekspertų grupės protokolo turi srityse:

Tyrimų centras.
Duomenų centras.
Leidyba tarnyba.
specializuota biblioteka.
Konsultavimo paslaugos valstybinių ir privačių institucijų.
Per specializuojasi komunikacijos protokolą ir Renginiai sektoriuje.

Jis taip pat yra svarbūs tarptautiniai renginiai protokolo organizatorius:

Tarptautinis kongresas protokolo
Protokolas Tarptautinė premija

Tarptautinė mokykla protokolo, kurį sudaro biurų tinklo Madride, Barselonoje, Valensijoje, Granada, Asturias, La Coruna, Buenos Aires ir Paragvajaus įsitvirtino kaip pasaulio centras specializuojasi mokymo protokolą, institucinius ryšius ir Renginių organizavimas. Daugiau nei 15.000 studentų praėjo per savo įvairių klasėse. Iš jų, 60% dabar užima pozicijas departamentų protokolą. Tikrai svarbu procentas, pabrėžia didėjančią veiklą šiame sektoriuje, profesionalus automobiliu turite, tuo didinant verslo ir institucijų poreikius ir taip įdomu ateitis siūlo.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vienerių metų MBA

Escuela Internacional de Protocolo

MBA PROTOKOLAS, kūrimas, dizainas ir įvykių valdymas, Tarptautinė mokykla protokolo yra labai konkurencinga programa, kuri rengia ir leidžia studentui profesionaliai kūri ... [+]

MBA PROTOKOLAS, kūrimas, projektavimas ir valdymas RENGINIŲ The Tarptautinė mokykla protokolo Tai yra labai konkurencinga programa, kuri rengia ir leidžia studentui profesionaliai kūrimo, dizaino ir renginių valdymo ir institucijų santykių plėtrą.

Ši programa yra sukurta, remiantis pramonės augimo prognozėse, kad visi to padidėjęs biudžeto skirta organizacijų kuriančių įmonių renginius.

Šiuo metu dauguma įmonių reikalauti įsteigti institucinių ryšių ir renginių orientuotą verslo valdymo ir pasirengę prisijungti prie lentos ir valdymo komitetų ekspertų skaičių.

Ši programa yra atsakas į pagrindinių paklausos renginių specialistams, siekiantiems ne tik didelių kompanijų, bet ir vidutinių ir mažų.... [-]

Ispanija Madridas Barselona A Coruña Oviedo Valensija  + 2 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Anuncio EIP