Oficialus aprašymas

Susipažinkite ESEM

ESEM, tai yra verslo mokykla su tarptautinėmis verslo programas. Ji buvo įkurta Madride 1968 metais, siekiant suformuoti akademiškai į marketingo, vadybos, administravimo ir vadybos srityse, specialistai, galintys patenkinti esamus ir būsimus poreikius įmonės ir rinkos.

Mes turime tokią edukacinę programą:

  • Master Sports Vadybos ir magistras sporto instruktavimas
  • MBA valdymas, administravimas ir vadyba (DAGE)
  • Magistras rinkodaros ir komercinės vadybos (mm)
  • Aukštojo mokslo diplomas Rinkodara ir pardavimų valdymas
  • MBA Verslo vadyba (EXE)
  • MBA Valdymo specialybės sveikatos pramonės ir farmacijos (FARMA)

centras

Nuo 1968 m ESEM "sėkmingai teikia specializuotas vadovams atitinkamą karjeros ir jaunų žmonių, kurie pradėjo dirbti mokymus. Daugiau nei 40.000 tarptautinių specialistai praėjo pro mūsų klasėse, kur be jų mokymą, pasiekėme praktinių žinių, todėl atitinka mūsų filosofiją keistis ... "mokymosi darant"

Šių programų tikslas yra mokymas visų praktinių priemonių ir elementų, reikalingų Commercial Marketing Management, pardavimų valdymo, finansų valdymo, žmogiškųjų išteklių valdymo ir bendrojo valdymo tarptautinė kompanija. Programos ir jų turinys yra itin praktiškas.

Miegoti ir iššūkis visiems profesionalus, jums bus sėkmingai užbaigtas visose šiose programose, nes kaip studentas profilyje ir patars, kodėl pasirinkti programą.

Nedvejokite, kviečiu visus ESEM kursus ir programas, ir jų profesionalumą ir mūsų mokymo, mes galime pasidalyti patirtimi kartu ir gebėjimas planuoti MBA, kad tiktų jums.

Mes palaukti.

Ateikite Francisca Aliaga

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

ESEM

Su teorine metodologija - ESEM praktika, studentas bus teikiama prisitaikyti prie naujų technologijų, kaip reikia, ir paprašė šiandien iš generalinio direktoriaus postą. ... [+]

Tarptautinis absolventas profesinis lygis. Skirtas žmonėms, kurie turi arba yra pašaukti užimti pozicijas ir funkcijas komercinę ir rinkodaros direktorių ar direktorių.

ESEM, su 47 metų veiklos ir plėtros, yra verslo mokykla specializuojasi verslo srityse komercinių ir rinkodaros, vadybos ir verslo administravimo, pripažįstant nacionalinių ir tarptautinių kompanijų.

Mūsų klasėse ir programų praėjo daugiau nei 20.000 studentų penkiuose žemynuose.

Kurso tikslas

Pateikite reikalingus įrankius vadybos plėtros. Šios priemonės žaisti trigubą funkciją: pardavimų ir rinkodaros valdymo, vadybos ir verslo administravimą.

Su teorine metodologija - ESEM praktika, studentas bus teikiama prisitaikyti prie naujų technologijų, kaip reikia, ir paprašė šiandien iš generalinio direktoriaus postą.... [-]

Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESEM

Su šio kurso studentas įgis pažangių mokymo Verslas absolventas vykdomosios instruktavimas. Jūs gaunate reikiamų žinių plėtoti savo profesinę praktiką ir skatinti asmenin ... [+]

Kurso tikslas

Programos tikslas yra:

Įgyti žinių, įgūdžių ir gebėjimų, būtinų instruktavimas praktikos įmonės lygmenyje Didėjanti vykdomąją ir verslo plėtrą per metodus organizacinės instruktavimas ir konsultavimo srityje. Skatinti vystymąsi ir verslo lyderystės link subalansuoto valstybės savęs pažinimo ir praktikoje.

Su šio kurso studentas įgis pažangių mokymo Verslas absolventas vykdomosios instruktavimas. Jūs gaunate reikiamų žinių plėtoti savo profesinę praktiką ir skatinti asmeninį ir profesinį tobulėjimą vadovų, komercinių, vidurinės grandies vadovų ir vadovų.

Todėl nuo Tarptautinio verslo mokyklos vadybos (ESEM) pradžioje didelis iššūkis buvo sukurti švietimo modelį mūsų programas, kuri sujungia glaudžius santykius teorija, metodika ir praktika, kurstė nuolat tyrimus ,... [-]

Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba