ESEM

Įvadas

Oficialus aprašymas

Susipažinkite ESEM

ESEM, tai yra verslo mokykla su tarptautinėmis verslo programas. Ji buvo įkurta Madride 1968 metais, siekiant suformuoti akademiškai į marketingo, vadybos, administravimo ir vadybos srityse, specialistai, galintys patenkinti esamus ir būsimus poreikius įmonės ir rinkos.

Mes turime tokią edukacinę programą:

  • Master Sports Vadybos ir magistras sporto instruktavimas
  • MBA valdymas, administravimas ir vadyba (DAGE)
  • Magistras rinkodaros ir komercinės vadybos (mm)
  • Aukštojo mokslo diplomas Rinkodara ir pardavimų valdymas
  • MBA Verslo vadyba (EXE)
  • MBA Valdymo specialybės sveikatos pramonės ir farmacijos (FARMA)

centras

Nuo 1968 m ESEM "sėkmingai teikia specializuotas vadovams atitinkamą karjeros ir jaunų žmonių, kurie pradėjo dirbti mokymus. Daugiau nei 40.000 tarptautinių specialistai praėjo pro mūsų klasėse, kur be jų mokymą, pasiekėme praktinių žinių, todėl atitinka mūsų filosofiją keistis ... "mokymosi darant"

Šių programų tikslas yra mokymas visų praktinių priemonių ir elementų, reikalingų Commercial Marketing Management, pardavimų valdymo, finansų valdymo, žmogiškųjų išteklių valdymo ir bendrojo valdymo tarptautinė kompanija. Programos ir jų turinys yra itin praktiškas.

Miegoti ir iššūkis visiems profesionalus, jums bus sėkmingai užbaigtas visose šiose programose, nes kaip studentas profilyje ir patars, kodėl pasirinkti programą.

Nedvejokite, kviečiu visus ESEM kursus ir programas, ir jų profesionalumą ir mūsų mokymo, mes galime pasidalyti patirtimi kartu ir gebėjimas planuoti MBA, kad tiktų jums.

Mes palaukti.

Ateikite Francisca Aliaga

Vietos

Madridas

Ex'pression College

Address
Avd. de los Madroños, 55 (Parque Conde Orgaz)
28043 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija
Interneto svetainė
Telefonas
+1 510-654-2934