ESDEN Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

ESDEN verslo mokykla įkurta 1996 metais su misija pasiūlyti antrosios pakopos mokymo kokybę, aukščiausios akademinės griežtumo ir iš asmens ir visuomenės giliai etikos šaknų samprata. Su naujovišku akademinės metodiką, ir visada arti verslo pasaulyje, daugiau nei 7000 studentų buvo apmokyti mūsų klasėse įsigyjantiems įgūdžių, reikalingų tapti lyderiais ateities galimybes.

VERTYBĖS Mes dalintis verslo mokyklų tarptautinio lyginamojo indekso vertes pažangiausius mokymo, skatinimo talento, plėtoti kritinį ir kūrybinį mąstymą, ir ypač verslumo dvasia, mes ketiname būti valdymo stilių, kad mes mokyti mūsų studentus ,

NETOLI verslo pasaulyje Mūsų tikslas yra visiškai profesinis tobulėjimas mūsų studentų, bet per savo įmonę, arba kaip esminę kitų organizacijų augimą. Šis aspektas verčia mus laikyti pulsą su rinkos lyderiais, žinant, jis kelia poreikius ir reikalavimus egzistuoja kalbant apie įgūdžių, žinių ir gebėjimų. Mes palengvinti profesinės praktikos plėtotę studentams, kurie pradeda karjeros arba pakeisti savo veiklą taip pat darbas nuolatinį judėjimą mūsų studentai ir absolventai.

FAKULTETAS Nėra abejonių, kad specialistai, kurie sudaro apie ESDEN verslo mokyklos fakulteto grupė yra viena iš pagrindinių ramsčių, kuriais remiasi mūsų sėkmę ir mūsų studentai. Visi mokytojai yra puikūs specialistai dalykų jie moko, jų žinios ateina iš jo profesinę patirtį, susijusią su verslo pasaulyje, ir galiausiai jų kasdieniame gyvenime, realius pavyzdžius, kurios perduoda su aistra ir parodė mokymo įgūdžių studentams klasėse.

TARPTAUTINIAI SUSITARIMAI Tarptautinė charakteris yra vienas iš mūsų verslo mokykloje prabos nuo jos įkūrimo. Ši mokymo supratimas apima mobilumo ir tarptautiškumo, studentų ir mokytojų skatinimas. ESDEN verslo mokykla yra sudariusi sutartis su dviem pagrindiniais aukščiausiųjų audito institucijų, kurios egzistuoja šiandien visame pasaulyje: Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokykla (LSE) (Londonas) ir Istituto Marangoni mokyklos mados (Milanas). Per tarp ESDEN verslo mokyklos ir šių dviejų žinomų įstaigų susitarimą, mūsų studentai gali gauti mokymą aukščiausios pripažintą lygį visame pasaulyje, mokė jų mokytojams ir sukūrė būstinėje jie turi Anglijoje ir Italijoje atitinkamai, ir, žinoma, yra unikali patirtis savo karjerą. Be to, siekiant išplėsti akademinių galimybių siekiant ESDEN verslo mokykla pasirašė sutartis su tarptautiniu mastu pripažintų universitetų, tokių kaip Anahuac universiteto ir universiteto Tec de Monterrey Meksikos ar universiteto Externado Jorge Tadeo Lozano universiteto Kolumbijoje.

AKADEMINĖ METODIKA Nuo pat savo gimimo, ESDEN verslo mokykla įsitvirtino kaip verslo mokykloje su naujovišku akademinės metodiką. Mes remiasi atvirkštinės metodu Aulas investavo į ESDEN verslo mokykla, mes pasinaudoti naujomis technologijomis, kad mūsų studentai gali padidinti savo laiką ir atsidavimą, mes naudojame internetinės žiniasklaidos, vaizdo įrašus, technines pastabas ir bibliografija individualiam studentų darbui, ir paskirsto Kontaktai valandos paskaitų, komandinio darbo, atvejo diskusiją ir meistriškumo pamokas mūsų mokytojai. Studentas įgyja reikiamus įgūdžius ir gebėjimus per jo taikymo sritį, siekiant savo tikslų vedami akademinio personalo mokykloje.

TARPTAUTINIO VERSLO MOKYKLA

ESDEN verslo mokykla šiuo metu dalyvauja 4 šalyse, 6 miesteliu.

Mes turime miesteliai Madride (Ispanija), Barselonoje (Ispanija), Bilbao (Ispanija), Meksikas (Meksika) ir Bogota (Kolumbija).

Pasaulinis tinklas ALUMNI Be Alumni Network, EsdenAlumni iš ESDEN Business School rasite naujienas, naudinga informacija, mokymų ... Ir svarbiausia: užmegzti ryšį su visais studentais, kurie pereina per mūsų klasėse, absolventai ir, žinoma, profesionalai iš visų sektorių.

Žmonės, kurie vedami per mūsų klasėse įgyja absolventai statusą ir vieną kartą baigė savo šeimininkų arba MBZ, ESDEN verslo mokykla, lydi visus absolventai per visą savo karjerą siūlydami seminarus, specializacijos programas, tinklus ir palengvinti santykius tarp jų visų. Be to ESDEN verslo mokykla valdo dinamišką darbo maišelį su pagrindinių partnerių įmonių ir tiesiogiai susiję su akademinių aukos.

ASOCIACIJOS ESDEN verslo mokykla yra viena iš pagrindinių asociacijų verslo mokyklų įvairių sričių, kurioje ji veikia.

ESDEN verslo mokykla yra narys: Lotynų Amerikos tarybos vadybos mokyklos (CLADEA) Ispanijos asociacija verslo mokyklų (AEEN)

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Ispanų

Matyti Pasaulinės MBA studijos » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Pasaulinės MBA studijos

Global MBA

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Ištęstinės 9 mėnesių November 2019 Ispanija Madrid Bilbao Barcelona + 2 daugiau

Šioje programoje mes siekiame sukurti pridėtinę vertę savo karjerą (komunikacijos, grupinis darbas, ataskaitų, analizės metodas, viešieji pristatymai, profesinės brandos ir tt), ir mes ketiname plėtoti savo verslumo talentą, tiek taikyti jį į pradžią iki naujų verslo projektų, kad tampa jūsų unikalus valdymo stiliaus ... [+]

Šioje programoje mes siekiame sukurti pridėtinę vertę savo karjerą (komunikacijos, grupinis darbas, ataskaitų, analizės metodas, viešieji pristatymai, profesinės brandos ir tt), ir mes ketiname plėtoti savo verslumo talentą, tiek taikyti jį į pradžią iki naujų verslo projektų, taip, kad jis tampa jūsų unikalus valdymo stiliaus.

AUDITORIJA

MBA yra skirta specialistams, įrodomą patirtį, ieško, siekiant pagerinti jų habilididades už savo kompetencijos srityje, plečiant jų karjeros galimybes ir įgyti pripažinimą verslo aplinkoje vis labiau konkurencinga.

Programa prisitaiko prie šio visuomenei savybių per MBA Global režimu.

Metodas ir metodika ... [-]