Deusto Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Dean sveikina jus

" Deusto Business School šiais metais švenčia šimtų metų jubiliejų, todėl tai yra puiki proga atkreipti dėmesį į savo istoriją. Nei daugelis verslo mokyklų negalėjo švęsti tokios svarbios datos, todėl verta prisiminti žmones keletą minučių. ir institucijas, kurios leido tai padaryti. Neįmanoma paminėti visų jų, todėl norėčiau paminėti, ką jie visi dalijasi: mūsų vertybės, dėl kurių Deusto skiriasi.

Per šiuos akademinius metus mes turime skirti daug valandų galvoti apie ateitį. Naujas 2020 m. Strateginis planas, nauji bakalauro laipsniai, magistrantūros ir vykdomojo lavinimo kursai, nauji mokslinių tyrimų ir perkėlimo projektai ir tt Dar kartą čia yra daug dalykų, todėl norėčiau paminėti tik tai, ko norėjome pirmiausia turėtume daryti viską, ką darome: mūsų vertybes, kurios skiriasi nuo Deusto.

Ar tu mokėsi su mumis? Ar dalijatės mūsų pagarba šioms vertybėms? Ar ketinate studijuoti čia? Mes paprašysime, kad jūs juos perneštu. Ar norėtumėte prisijungti prie mūsų mokyklos? Mums reikia, kad būtum mūsų vertybių pavyzdžiu. Kadangi tai, ko mes norime būti, projektas, kurį norime išpildyti, - tai vertės, kurios daro Deusto skiriamąjį požymį.

Ar manote, kad verta pastangų siekiant profesinės kompetencijos? Ar manote, kad labai svarbu dirbti sąžiningai ir etiškai, remiantis bendradarbiavimo ir solidarumo principais? Ar manote, kad ateityje reikia naujoviškų žmonių, verslininkų? Kad jai reikia žmonių, kurie yra atviri kitaip, skirtingai?

Jei tai tavo požiūris, mes tikimės tavęs. Mums reikia tokių žmonių kaip jūs, tokių kaip jūsų įmonės ir institucijos, padėti, kad šis projektas galėtumėte praeiti dar keletą šimtų metų ir, svarbiausia, užtikrinti, kad kiekvienas iš tų metų buvo vertas. "

Guillermo Dorronsoro Artabe

Deusto Business School dekanas

MISIJA

  • Mokyti atsakingus specialistus, galinčius skatinti ir vadovautis tvariais verslo projektais pasaulinėje aplinkoje, siekiant labiau klestinčios, teisingesnės ir įtraukesnės visuomenės.
  • Padėti kurti žinias, skirtas reaguoti į pagrindines problemas, su kuriomis susiduria visuomenė ir organizacijos, tarpdisciplininiu požiūriu ir bendradarbiaujant su kitomis suinteresuotosiomis šalimis.

Ši misija yra įkvėpta pagrindinių principų, kurie turėtų vadovauti Jėzaus visuomenės universitetų centrų tapatybei ir misijai.

VISION

Remdamiesi savo misija ir universiteto garsiuoju žodžiu šiame strateginiame laikotarpyje "Universitetas kaip paslauga ir įsipareigojimas", mes tikime, kad mūsų vizija turėtų būti grindžiama jėzuitų šūkiu "Dirbdami geresniam pasauliui", apimantį tiek mokymą, tiek žinių formavimą kaip pagrindinę veiklą sukurti ir išlaikyti tą viziją.

  • Mes norime ir toliau būti pripažinta viena iš pačių geriausių verslo mokyklų Ispanijoje ir plėtoti savo gebėjimus ir kompetencijas, taip pat būti orientuota į mokyklą Europos verslo mokyklų sistemoje, taigi toliau siekiame geresnio pasaulio.

Apskritai, mes ir toliau skatinsime mokymąsi, taip pat žinių kūrimą ir perduos patirtį naudodamiesi teisingesne ir viską apimančiąja visuomene.

Apibendrinant, mes apimsime pasaulį, kad geriau jį aptarnaujame:

Pasidalink pasauliu, kad geriau tarnauti Bendrijai

VERTYBĖS

Deusto Business School vertybės, įkvėptos iš Jėzaus draugijos tradicijų, yra tokios:

  • Profesinė kompetencija - tai reiškia, kad siekiame aukščiausios kokybės mūsų darbe. Mūsų veikla vykdoma griežtai ir techniškai, bet ir su gilia žmogaus kokybe. Suteikti geriausius iš mūsų ir visada siekti eiti toliau. Iš anksto ir tobulėti.
  • Sąžiningumas ir etiškumas - tai reiškia būti sąžiningas ir garbingas mūsų darbe ir santykiuose su kitais. Žinodamas daugelio sprendimų, su kuriais mes susiduriame ir sąžiningai ir atsakingai elgiamės, etines pasekmes. Ieškau bendros gerovės, ypač labiausiai pažeidžiamų ir nepalankioje padėtyje esančių grupių labui.
  • Bendradarbiavimas ir solidarumas. Tai reiškia, kad reikia suartinti su kitais, siekiant spręsti bendrus uždavinius, poreikį ir vertę. Gebėti peržengti tik individualius interesus dirbti kolektyviniam interesui. Bendradarbiaujant kuriant bendrą projektą, kuriame visa yra daugiau nei jo dalių suma.
  • Atvirumas ir įvairovė - tai reiškia būti atvira naujiems ir skirtingiems. Pripažindami vertę ir turtą, kurį galėtume gauti iš to, kas skiriasi nuo mūsų: žmonės iš kitų šalių, kitos kultūros ir religijos; naujos idėjos ir požiūris, kurie iššūkį kelia mūsų įsitikinimus. Gebėti pasveikinti, gerbti, vertinti, diskutuoti, dalintis, gyventi ir dirbti su tais, kurie nėra panašūs į mus.
  • Inovacijos ir verslumas - tai reiškia, kad kritika kritiškai vertinama realybe, nustatant iššūkius ir galimybes; sugebėti pasiūlyti sprendimus, kaip išspręsti neišspręstas problemas; įtikinti daugiau žmonių pereiti nuo idėjų į veiksmus; kad pokyčiai įvyktų ir sukurtų bendrą vertę.

Vietos

Bilbao

Bilbao campus

Address
Deusto Business School Bilbao Hermanos Aguirre Kalea, 2, 48014 Bilbo, Bizkaia
48014 Bilbao, Baskų šalis, Ispanija

Madridas

Sede Madrid

Address
Deusto Business School Madrid C/ Castello, 76, 28006 Madrid
28006 Madrid Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

Paryžius

Address
INSEAD Business School Boulevard de Constanca 77300 Fontainebleau France
77300 Fontainebleau Paryžius, Île-de-France, Prancūzija

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: