Oficialus aprašymas

Mūsų misija naujo aukštąjį išsilavinimą

Mes beveik 25 metų siūlo daugiau pasaulinę patirtį ir galimo novatorišką mokymąsi, nuolat nagrinėja tradicinį modelį aukštojo mokslo bakalauro ir magistro; mes ketiname jį patobulinti ir, kad mes periodiškai peržiūrėti visus mūsų programas, kurios yra grindžiamos tikrosios rinkos vizijai ir mes turime labiausiai patyrusių specialistai, kurie atneš naujovišką požiūrį ir kompetencijos ir verslumo reikšmę. Ir švietimo srityje mes skiriamės nuo naujovių ir prisitaikyti prie pokyčių. Cesine Švietimo priešakyje.

Inovacijos švietimas

Prisitaikyti prie pokyčių pasaulyje nepakanka. Norėdami paskatinti teigiamus pokyčius, turime rasti naujų ir geresnių būdų, kaip daryti dalykus. Mes esame viena iš pirmųjų pasaulio universitetų suvienyti vienoje vietoje labiausiai kūrybingi protai, labiausiai žinomų dizainerių ir tastemakers ateityje su ateities lyderių verslo, ryšių ir rinkodaros.

Skiriasi absolventas

Mūsų absolventai padaryti mums, kas mes esame. Jie yra mūsų produktas ir mes apibrėžti sėkmę. lyderiai verslo valdymo, ryšių, dizaino ir techninių srityje, visi jie galėtų susidurti savo profesinės ateities su pasitikėjimu; nukreipiant savo kompetenciją pirmosios ir antrosios pakopos aukščiausią kokybę.

Pateko tarp Geriausios

Iš Cesine buvimas tarp geriausių pozicijų tarptautiniuose reitingą atspindi įsipareigojimą kompetencijos ir ypač gebėjimą prisitaikyti prie pokyčių ir padėti asmenims ir organizacijoms pasiekti jų rezultatus. Tiek daug, kad mes įdėjome į trejetuką keturiasdešimt Ispanijos universitetų, reitingai I2N parengta "PricewaterhouseCoopers" ir švietimo Pirma, kuris matuoja anglų kalbos lygį studentams ir internacionalizavimo institucijų laipsnį, Jis stovi už Navaros universiteto ir San Pablo CEU. Be Cesine gavo aukščiausią rezultatą mokymo, įsidarbinimo, įrenginių ir socialinę įsipareigojimą prestižiniame reitingą "QS Stars".

Laikotarpiai "Erasmus" "garantuotas

Strateginiai aljansai su daugeliu žinomų universitetų, verslo mokyklų ir tarptautinės dizaino padėti užtikrinti visiems mokiniams periodus "Erasmus" stipendijas įvairiose šalyse, ir garantuoti geriausią praktiką Ispanijos bendrovėms, taip pat Niujorke, San Franciske, Bostonas, Torontas ir Paryžiaus.

Įsipareigojusi įsidarbinimo ir verslumo

Mes universitetas valdo žmonių dabar tai reiškia, kad mes klausytis darbdavių su garantija, kad nuolat vystytis, kad atitiktų Jūsų lūkesčius. Mes išmatuoti mūsų 3 Verslo mokyklos ir komunikacijų dizaino efektyvumą ir programų siūlome, remiantis vertinimais 360 studentai, tiek mokinių ir mokytojų sėkmę. Ir iš mūsų daugiau nei 9000 abiturientų liudijimas patvirtina.

Esame Ispanijos institucija dauguma įsipareigojusi įsidarbinimo ir verslumo. Mes esame pasirašę sutartis su daugiau nei 1100 įmonių, mums pavyko 15.500 studentų praktikos skirtingų bakalauro ir magistro programas ir aplink 2500 darbo vietų. Ji taip pat rengia metinę Darbas mugė ir tinklai, ir mes organizavo Verslumo forumas, novatorišką iniciatyvą, kuri skatina verslumą tarp studentų dvidešimt metų.

Programos mokomos:
Spanish (Spain)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vienerių metų EMBA studijos

CESINE Centro Universitario

Žinodamas, kad reikia mokyti žmones, kurie bus sukelti šiuos pokyčius, Cesine verslo mokykla MBA sukūrė programą su pirmaujančių kompanijų bendradarbiavimo šiandienos rin ... [+]

Aktuali programa

Įmonės šiandien veikia netikrumo aplinkoje, sparčiai keičiasi. Dėl rinkų globalizacija, galimybės ir grėsmės mūsų įmonių atsirasti bet kuriuo metu ir bet kurioje pasaulio vietoje, ir net per atstumą, gali turėti tiesioginę įtaką mūsų rinkose.

Visų pagrindinių aspektų verslo valdymo yra labai reikšmingi pokyčiai, kuriems reikia vadovų, atsakingų už kiekvienos srities tvirtą žinių, siekiant paveikti stipriąsias plėtrą ir atsparumą savo organizacijose.

Žinodamas, kad reikia mokyti žmones, kurie bus sukelti šiuos pokyčius, Cesine verslo mokykla MBA sukūrė programą su pirmaujančių kompanijų bendradarbiavimo šiandienos rinkose, kurių patirtis ir fono praturtinti kapitono turinį. Be to, per susitarimus su įmonėmis ir organizacijomis, Cesine verslo mokykla yra pasirengusi garantuoti 100% jaunų absolventų be patirties, stažuotės yra nemokama. Mūsų pasiūlymas duoda, taip atskiriant visiškai praktinį aspektą.... [-]

Ispanija Santander
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba