Oficialus aprašymas

Laikoma, kad vienas seniausių universitetų Indonezijoje, Universitas Gadjah Mada tarnauja kaip švietimo pažadinimo Indonezijoje ramstis ir siekia tapti Pancasila gynėju ir platintoju.

„Universitas Gadjah Mada“ studentams suteikiama daug galimybių kurti kūrybiškumą ir naujoves savo sferose, remiant šiuolaikinę infrastruktūrą ir informacines technologijas. Kaip pasaulinio lygio mokslinių tyrimų universitetas, UGM daug dėmesio skyrė mokslinių tyrimų veiklai, motyvuodama fakulteto narius ir studentus atlikti ir skelbti savo tyrimus. Be to, šios pastangos skatinamos kuriant 25 studijų centrus įvairiose mokslo srityse. UGM yra aprūpintas milžiniškais ištekliais - 608 fakulteto nariais ir 4324 darbuotojais, kurie yra tvirtai pasiryžę padaryti UGM geriausiu universitetu ir svarbiausiu švietimo pavyzdžiu Indonezijoje.

Pristatome UGM

Universitas Gadjah Mada yra Indonezijos viešosios gebenės lygos mokslinių tyrimų universitetas, įsikūręs Yogyakartoje, Indonezijoje, įkurtas 1949 m. Gruodžio 19 d. UGM yra seniausia ir didžiausia aukštojo mokslo įstaiga Indonezijoje. Yogyakartoje, Indonezijoje, 360 akrų universitetą sudaro 18 fakultetų, 68 bakalauro studijų programos, 23 diplomų studijų programos, 104 magistro ir specializuotos studijų programos ir 43 doktorantūros studijų programos.

Šiuo metu ji turi apie 55 000 studentų, 1 187 užsienio studentus ir 2500 fakulteto narių. Universitas Gadjah Mada buvo laikomas vienu iš prestižiškiausių Indonezijos universitetų.

UGM įgyvendina edukacinės zonos, universitetų žingsnį kuriant palankią aplinką mokymosi proceso tęstinumui. Šios pastangos vykdomos plėtojant daugiadisciplininį bendradarbiavimą ir reaguojant į ekologinius klausimus, siekiant universiteto vizijos. Kai kurie žingsniai yra taršos ir transporto priemonių išmetamųjų teršalų kiekio mažinimas, pėsčiųjų plėtra, transporto priemonių įvežimas į universitetą, naujų bendrabučių statyba universitete, automobilių kišenių statyba, medžių sodinimas ir dar daugiau.

Yogyakarta specialus regionas, kuriame yra UGM, yra viena iš mažiausių Indonezijos provincijų ir yra plačiai žinomas kaip Džavos kultūros centras, taip pat mokymosi centras. Joje gyvena 3 400 000 gyventojų, iš kurių 511 000 gyventojų gyvena Jogžakartos mieste. Jos paskyrimą kaip mokymosi centrą pasižymi 120 valstybinių ir privačių aukštojo mokslo įstaigų, kurių studentų skaičius viršija 300 000.

Vizija

Būti puikiu ir novatorišku pasaulinio lygio universitetu, įsisavintu tautos kultūrinėmis vertybėmis, pagrįstomis Pancasiloje kaip valstybės ideologija ir skirta tautos interesams ir žmonijai.

Misija

Vykdyti švietimą, mokslinius tyrimus ir bendruomenės darbą, išsaugoti ir plėtoti puikiai ir naudingai visuomenei naudingas žinias.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

UNIVERSITAS GADJAH MADA

MM FEB UGM yra pirmaujanti verslo mokykla Indonezijoje, siūlanti aukštos kokybės verslo išsilavinimą, kuriam būdingi stiprūs ir kompetentingi dėstytojai, dinamiška mokymo ... [+]

MM FEB UGM yra pirmaujanti verslo mokykla Indonezijoje, siūlanti aukštos kokybės verslo išsilavinimą, kuriam būdingi stiprūs ir kompetentingi dėstytojai, dinamiška mokymo programa, bendradarbiavimo ir kūrybinis mokymosi procesas ir maloni akademinė atmosfera. Tarptautiniu mastu akredituota AACSB („Advance Collegiate Schools of Business“ asociacija) programa dabar yra vienintelė atstovaujama MBA programa Indonezijoje, kuri yra pripažinta visame pasaulyje.

Tai rodo mūsų įsipareigojimą nuolat gerinti švietimo kokybę. Programa puoselėja ir skatina studentų lyderystės potencialą, pasitelkdama naujausias mokymo programas ir naujoviškus mokymosi procesus bei intensyvią minkštųjų įgūdžių ugdymo programą, praturtintą mūsų tarptautiniu 37 gerų tarptautinių partnerių universitetų tinklu Yogyakarta ir Džakartos miesteliuose.... [-]

Indonezija Yogyakarta
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
18 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba