Vishwakarma Institute of Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

VIM iš pirmo žvilgsnio

Vishwakarma vadybos institutas (VIM) yra pagrindinė B mokykla Bansilal Ramnath Agarwal Labdaros (pažiedė). VIM buvo įkurta 2001 metais ir tapo greitai pasiekė per pastarąjį dešimtmetį.

VIM tvirtina AICTE Naujasis Delis, Vyriausybės pripažinti Maharaštros ir nuolatos kontroliuojamų į Puna universitete. Ji siūlo du - metus visą darbo dieną MBA programą, kurioje pacientas apdraustas į Puna universitete. Ji taip pat siūlo doktorantūros programos. Jis yra sertifikuota pagal ISO 9001 - 2008 Sertifikuoti ir MBA programa yra įvertinta kaip "MH-A" iki CRISIL nuo 2011 AY.

VIZIJA:

Plėtoti VIM kaip premier institucijos valdymo mokslo sukuriant žmogiškąjį kapitalą per puikus, lankstus, praturtinant, visą gyvenimą trunkančio mokymosi patirtimi.

MISIJA:

Plėtoti socialiai sąmoningas, atsakingas, verslumo, "Leader" vadovams už globalioje visuomenėje. Skatinti absolventus pasiruošęs imtis vaidmenis, pareigas ir uždavinius laisvų verslo, pramonės, vyriausybės, viešųjų paslaugų ir visuomenėje. Siekiant pasiūlyti programas, kurios atspindi esamas ir atsirandančias žinias ir praktiką, susijusią su besimokančiojo ir regione. Oficialiai įtvirtinti kompetencijos ekosistemos valdymo švietimo, mokymo ir mokslinių tyrimų ir nuolat plėsti pažinimo riba valdymas. Būti orientuoti į žmonių, į rezultatus orientuota, tvarus, aukštojo mokslo institucija, kuri skatina ir apsaugo orumą, lygybę, socialinį teisingumą ir žmogaus teises visiems.

VERTYBĖS:

Mes siekiame sukurti ir išlaikyti šių verčių suteikti visoms programoms ir veikloms kontekstą Pedagogika, kuri yra dalyvavimo ir patirtinis, skatinti dialogą, savitarpio mokymąsi ir kritinė refleksija Palankią aplinką, kuri skatina komandinį darbą, bendradarbiavimą ir savitarpio pagalbą. Rigour, kūrybiškumas ir inovacijos Skatinti dėkingi ir pagarbą saviraiškos ir kultūrinės, ideologinės ir intelektinės įvairovės Meistriškumas Kryžminė funkcinė ir daugiadalykinius perspektyvos, lemiantys sąsajas visoje mokymo, praktikos, mokslinių tyrimų ir pratęsimo Skaidrumas ir atskaitomybė

Novatoriški & Kitas praktika @ VIM

Sudėtingos iššūkiai visuomenės ir verslo gali būti sprendžiami tik per naujoviškus mąstymo procesų ir out of the box sprendimus. Tuo VIM, mes ugdyti naujovėms visuose mūsų veikimo aspektais. Įgyvendinant geriausius ir kitą praktiką yra kultūra mums.

Vadovavimas ir valdymas Gyvenimo gerinimas Mokymo mokymosi procesų Akademinė vertinimas Apdovanojimai ir Apdovanojimai Etika ir vertybės Service bendrijos Mokymas ir Vietos kARJEROS kONSULTAVIMO pramonė Prisijungimas Tyrimai ir FDP konsultavimo paslaugos Suinteresuotųjų šalių Koncentruoti Alumni santykiai

Vietos

Punios

Address
S.No. 3/4, Laxmi Nagar, Kondhwa Budruk,
Pune - 411 048.

Punios, Maharaštra, Indija

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: