Oficialus aprašymas

MIBM jau keletą metų yra neginčijamas savitas interneto valdymo kursų lyderis visoje Indijoje, teikiantis kokybišką išsilavinimą ir laikantis tarptautinių standartų.

Mes, MIBM, turime kokybiškų programų, siūlančių MBA ir greitojo mokymosi programas, kurios labiausiai tinka studentams ir profesionalams, sąrašą, kad jie galėtų formuoti savo karjerą pagal dabartines pasaulio tendencijas. Mes tikime švietimo meistriškumo pranašumais, kad mūsų studentai prieš konkurentus. Mūsų misija yra sustiprinti dabartinį individo statusą, kad jis galėtų pasiekti savo tikslus su tobulumu.

MIBM siūlo įvairias internetines MBA programas, kurios yra pripratintos prie besikeičiančios rinkos aplinkos. Programos labiausiai tinka studentams ir darbininkams suprasti jų laiko apribojimus. Kursai buvo sukurti ir sukurti pirmaujančių švietimo ekspertų iš viso pasaulio. Mūsų švietimo vadovai suprojektavo geriausią švietimo metodiką ir mokymo modelius, skirtus pramonės pirmaujančių profesionalų sukūrimui. Mūsų švietimo fakultetas yra vertinamas kaip geriausia pramonė teikdama internetinį išsilavinimą.

Programos mokomos:
  • Anglų