Indian School of Management & Entrepreneurship

Įvadas

Oficialus aprašymas

Rytojaus verslininkų ugdymas

ISME yra revoliucinė akademinė ekosistema, orientuota į kūrybinį mąstymą ir dizaino vadovaujamas naujoves. Mes investuojame į moksleivius, kad padėtume jiems daryti daugiau ir iššūkyti savo verslumo protus.

Naudodami mūsų state-of-the-art priemones, artimumą pramonei ir tvirtus tarptautinius aljansus, mes suteikiame studentams geriausią progą sėkmingai dirbti.

ISME prisidėjo prie išteklių, akademinių programų, inkubatorių ir ekspertų ekosistemos, siekiant pagerinti savo inovacijas ir ypač modernią įmonę. Kiekvienais metais studentai skatinami savo patyrusių dėstytojų ir mentorių tinklų grupei pristatyti savo vizionines idėjas.

Įkvėpkite

Per mūsų akademinę programą, dirbtuvėms ir "bootcamps" mes užtikriname, kad mokiniai turi verslumo įgūdžių ir inovacijų žinių, kad pradėtų savo veiklą.

Inkubuokite

ISME programoje rasite didelių išteklių, tokių kaip 3 nišos paleidimo greitintuvai, partneriai, tokie kaip "Google" ir "Microsoft", investuotojų tinklas ir kiti ištekliai sėkmingam verslui pradėti.

Užsidegti

Mūsų didelis patyrusių dėstytojų ir mentorių tinklas padeda studentams kurti ir išbandyti savo novatoriškas idėjas bei verslo įmones.

Mūsų akademinė filosofija

Mūsų unikali akademinė programa sujungia verslo pagrindus su patirtinio mokymosi ir "vadovavimo" mąstysena, svarbi šiuolaikinei ekonomikai.

Mes siūlome bakalauro ir magistrantūros studijų programas, grindžiamas verslo ir verslumo vadovaujamojo mokymo (BELL) metodu, pristatydami novatoriškas mokymo programas

Verslo centro energija

ISME įsikūrusi "Lower Parel Innovation District", Mumbajaus centre, įsikūrimo ir verslo centre.

ISME suteikia didelę įtaką pramonei ir prieigai prie mūsų pačių inkubatorių.

"Iconic Campus" strateginėje miesto vietovėje

Ypač modernus universitetas, įsikūręs Centriniame verslo rajone ir "Lowower Parel", "Innovation Hotspot", Mumbajus, su kruopščiai suplanuotomis stilingomis erdvėmis, sukurta mokytis, bendradarbiauti, keistis.

Vietos

Parelė

Address
400013 Parelė, Maharaštra, Indija