Indian Institute Of Film And Animation

Įvadas

Oficialus aprašymas

LANCASTERO INSTITUCIJŲ GRUPĖ

"IIFA - LANCASTER" Vidaus projektavimo, mados projektavimo ir animacijos institutas yra "LANCASTER" institucijų grupės dalis, kuri buvo įkurta 1991 metais su šūkiu "Tikėjimas", "Įsipareigojimas"

  • LANCASTER Hotel Management Institute, Bangalore
  • IIFA - Lankasteris - Vidaus dizaino, mados projektavimo ir animacijos institutas, Bangalore.
  • Kalabharathi valstybinė mokykla, Mysore.
  • Kalabharathi ikimokyklinio ugdymo koledžas, Mysore.
  • Kalabharathi B.Ed koledžas, Mysore.

Pradedant šias institucijas siekiama ugdyti jaunus proto žmones žiniomis, įgūdžiais ir vertybėmis, kad jie taptų rytdienos lyderiais ir žibintuvėliais. Institucija įsikūrusi Indijos Silicio slėnio Bangalore širdyje, ir "Heritage City" - Mysore. Čia mokiniai yra apmokyti visais gyvenimo aspektais, kurie lemia visapusišką plėtrą ir tampa išskirtiniais specialistais pasirinktoje specializacijos srityje.

MŪSŲ FAKULTETAI

Patyrę treneriai, turintys gamybos patirties savo atitinkamose srityse, apmokys jums aukšto lygio patirtį 2D, 3D animacijos, grafikos

Mes didžiuojamės, kad turime labiausiai kvalifikuotų ir patyrusių vidinių trenerių, kurie reguliariai teikia pramonei sekančius geriausius animatorių ir dizainerių komplektus.

STUDENTŲ BENDRUOMENĖ

Mes įsipareigojome kiekvieno studento, kuris praėjo dešimtmetį per mūsų duris, sėkmę. Auklieji mokytojai, profesionalūs mokymai, stipri meninė aplinka, visapusiškos studentų palaikymo sistemos ir aukščiausios klasės technologijos yra integruotos į mokymąsi. IIFA filmas suteikia studentams pagrindinius ingredientus, kad pavyktų animacija, interjeras

Indijos studentams mes pristatėme tarptautinį standartinį gamybinį mokymą. Visi "IIFA FILM" akademijos absolventai puikiai išdėstyti geriausiais animacijos ir grafikos namais Bangalore, Indijoje ir užsienyje.

VIEŠBUČIO TINKLAS "IIFA FILMS AKADEMIJA"

Paskirstymo pagalba yra teikiama visiems studentams, kai jie sėkmingai baigia kursus. Dauguma studentų gauna pasiūlymų laiškus iš labiausiai trokštamų ir prestižinių kompanijų dar prieš parodant paskutinius egzaminus.

IIFA akademijoje mes turime labai efektyvią praktiką, skirtą kiekvienam studentui užtikrinti saugią karjerą pramonėje. Įtraukimo ląstelė renka visus studentus, kurie sėkmingai baigia kursus, kartu su portalo / demo ritėmis. Tuomet studentai yra pasirengę apklausoms ir tinkamumo testams. Jų atnaujinimai skirstomi pagal jų specializaciją ir susiejami su pramonės poreikiais. Kadangi jau ilgą laiką esame pramonės šakoje, mes sukūrėme gerus santykius ir darbo santykius su kai kuriomis geriausių animacinių ir projektavimo bendrovių kompanijomis. Tai pasirodė esąs didelis privalumas, kad mūsų studentams būtų užtikrintos geros praktikos. Norėdami sužinoti apie darbo vietas ir įdarbinimo galimybes, kai studijuosite Bangalore.

KODĖL IIFA ANIMACIJOS INSTITUTAS?

  • WE CRAFT SPECIALISTAI

Mes žinome, ko nori pramonė, todėl naujoviškas specializacijos mokymo kursas mūsų animacijos institute yra skirtas dirbti ir lakuoti savo įgūdžius, kad galėtumėte išsiskirti iš minios kaip ekspertas, nes galų gale poliruoto deimanto vertė yra daugiau nei nesuskaldytų uolų!

  • Mes priimame jus, kur tai klausimai

Mes žinome, kaip sutelkti savo energijas į tinkamą įgūdžių rinkinį, kad galėtumėte sekti savo aistra ir tapti tuo, ką visada norėjote. Įkurta IIFA animacijos mokymo programa yra klasė be poilsio ir užtikrina, kad pateksite ten, kur tai svarbu.

  • WE FLAUNT BEST INSTRUKTORIUS

Kaip niekas vertas pastatas negali tęstis silpnu pagrindu, stiprios animacijos pagrindu

  • Mes traukiname ir mokome

Animacija

Mūsų patirtis ir žinios apie animacinę industriją kaip pirmaujantį 3D animacijos institutą suteikia mums pranašumų, kai siūlome specializuotą mokymą. Naudodamiesi naujovišku ir individualiu požiūriu, mes sukomplektuojame ir lakuojame savo įgūdžius, kad galėtume jus išbaigti animacijos specialistu. Iš mokymo programos dizaino į mūsų rankiniu būdu surinktą profesionalių instruktorių komandą, skirtą stipriam mūsų animacijos instituto infrastruktūros palaikymui, mes užtikriname naujovių ir kūrybiškumo derinį, kad galėtume papildyti naujas gebėjimų dimensijas ir sustiprinti savo mokymosi patirtį.

AFFILIACIJOS

Profesinės universitetinės studijos, kurias siūlo Indian Institute Of Film And Animation , bendradarbiauja su Bharathiar universitetu. 1996 m. Bharathiar, pirmaujanti vyriausybės universitete, ketino suteikti visiems prieinamą kokybišką švietimą visur, nepriklausomai nuo amžiaus, vietos ir ekonominės padėties. Bharatjaro universitetas yra pripažintas REC universitetas

Skirtingai nuo kitų mažiau žinomų ir viešojo ir privataus universitetų, kurie kasdien atsiranda, Bharatjaro universitetas yra vienas iš seniausių, labai patikimų ir saugių universitetų, siekiančių jūsų aukštojo mokslo. Bharathiar mokymo programa ir požiūris į studijas atitinka aukščiausius standartus. Mokymasis, kokybė, sąžiningumas, įvairovė, tyrimo laisvė ir išraiškos, atskaitingumas, galimybės naudotis nepakankamai, prisitaikanti ir atsakinga, inovacijos ir bendradarbiavimas yra pagrindinės vertybės, kurios yra šios gerbiamos organizacijos ramsčiai.

Indian Institute Of Film And Animation siūlo beveik 100 programų universiteto bakalauro bakalauro animacijos, žaidimų projektavimo, interjero projektavimo, mados dizaino, magistrantūros studijų diplomas

PASIRINKIMO GALIMYBĖS

Šiuo metu yra didžiulė Indian Institute Of Film And Animation kolegijos Indian Institute Of Film And Animation ir dizainerių paklausa. Indija tapo paskirties keletui tarptautinių gamybinių namų, kuriuose čia yra įsteigtos jų studijos. Indijos talentas buvo pripažintas ir plačiai naudojamas animaciniams filmams, reklamai, rinkodarai, interneto dizainui ir kitoms susijusioms sritims. Animacinėje srityje bus sparčiai didėjanti kvalifikuotos darbo jėgos paklausa. Animacija yra vienas iš labiausiai užtikrintų darbo sektorių. Pradinis atlyginimas svyruoja tarp R. 1.2 lakhs iki -3.0 lakhs per metus priklausomai nuo kandidato patirties ir patirties. Nuolatinė paklausa pasaulinėje animacijos rinkoje leido Azijos-Ramiojo vandenyno regionui toliau tapti svarbiausiu animacijos užsakomųjų paslaugų paskirties vieta. Pagrindiniai šio regiono veikėjai yra Kinija, Indija, Singapūras, Pietų Korėja ir Filipinai.

Kita vertus, Indijos animacinė pramonė 2006 m. Siekė 354 mln. JAV dolerių, o iki 2015 m. Ji siekia 1,5 mlrd. JAV dolerių. Ne pramogų segmente animacijos gamybos paslaugų paklausa palies 2015 m. - 14,7 mlrd. JAV dolerių.

Vietos

Bengalūras

IIFA Lancaster Degree College

Bengalūras

IIFA Multimedia