ISMS Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

ISMS Bangalore

Siūlomi kursai

Global MBA

Visas darbo laikas - 2 metai

Verslo administravimo magistras

Visas darbo laikas - 2 metai

Mokestis už INR 6,80 Lahs dvejus metus

Gaukite savo pasaulinio valdymo įgūdžius

ISMS Bangalore MBA yra viena iš geriausių programų šalyje. "Global MBA" kursas yra dvejų metų universitetų programa, kurioje pateikiamas išsamus globalios politinės ekonomikos, vadovavimo, strategijos, derybų ir tarpkultūrinio bendravimo įgūdžių, reikalingų sėkmingai vadovauti tarptautinėms komandoms, funkcijoms ir organizacijoms, tyrimas.

Tai apima "MBA PGPM 3 Global Certifications" paketą

 • Pasaulinė verslo lyderystė iš Nyderlandų
 • Live projektai iš Vokietijos

Global MBA programa

 • Global Business Leadership Program
 • Gyvi projektai iš Vokietijos
 • ERP iš "Microsoft USA"
 • MBA - susijusi su Mysore universitetu
 • PGPM - Post Graduate Programme in Management: Industry Aligned
 • MBA PGPM: Dvigubas laipsnis su 3 tarptautiniais sertifikatais

ISMS visi mokiniai vienu metu vykdo tiek MBA, tiek PGPM programas (tai lemia Dual Certification) kartu su tarptautiniais sertifikavimo kursais

Apie institutą:

ISMS Bangalore yra viena iš geriausių B Indijos mokyklų, turinti tarptautines akreditacijas. ISMS "Bangalore-India" "Most Global B School" ir "Best B School for International Exposure and Placements" buvo pradėta globoti žmonių teisių ir labdaros fondo "Dešimtmetis" (2010 m.). Tikslas buvo suteikti aukštos kokybės vadybos išsilavinimą tarptautiniu lygmeniu. ISMS yra verslo mokykla, įsteigta kaip akademinės bendruomenės ir verslo sistemos pasaulio konsorciumas. Per pastarąjį dešimtmetį mūsų sunkus darbas mums suteikė pagirtinus reitingus pagal įvairius parametrus:

 • Tarptautiniu mastu akredituota JAV, Australija
 • Pirma B mokyklos Indija, skirta "Corporate Live Projects" iš Vokietijos (Silicio slėnis, JAV).
 • 14-asis geriausias tarptautinis ekspozicijas
 • Įvertinta 4 žvaigždučių B mokyklos pasaulinė programa
 • 2015 m. Kovo mėn. - "The Best B School", priklausanti JAV Silicio slėnyje
 • Top 24 geriausios B mokyklos programa
 • Top 25 geriausių B mokyklų pramonės patvirtinta programa

MBA programa ISMS B mokykloje:

Mes mokome meno teorijos, pamirštame studentus tarptautinėje patirtyje ir susiejaime juos su geriausia verslo praktika. Studentai, atvykę į mūsų programas, mokosi daug daugiau nei vadovavimo teorija ir praktika; jie įgyja naujų mąstymo būdų, kurie gali giliai keisti savo gyvenimą ir jų organizacijos sėkmę. Tik ISMS aprūpina studentus įgūdžiais vadovauti nepastovioje pasaulinėje rinkoje. "Global MBA" programa, kuri gerokai viršija įprastas verslo mokyklos programas, ISMS yra aistringas ir patyręs fakultetas, teikiantis naujausius, realaus pasaulio mokymo dalykus, susijusius su verslu šiandienos tarpusavyje susijusiose pasaulio ekonomikos srityse. Kiekvienas akademinės patirties ISMS elementas - nuo komandinio projekto darbo ir patirtinio bei visuotinio mokymosi galimybių iki konkrečių atvejų kursų ir nepriklausomo tyrimo-skirtas suplanuoti studentams tolesnius, nei galima manyti, siekiant sukurti įdomų, kūrybinį verslą Lyderiai.

ISMS dvejų metų programa apima paketą MBA PGPM 3 Global Sertifikatai iš Europos ir JAV

 • Pasaulinė verslo lyderystė iš Nyderlandų
 • Live projektai iš Vokietijos
 • ERP iš "Microsoft USA"

Trys tarptautinės sertifikavimo programos

Global Business Leadership Program: iš Italijos, Nyderlandų, Šveicarijos

Kartu su MBA jūs atliksite GBL. Jis skirtas specialistams, besidomintiems plečiant jų pasaulinę perspektyvą ir jų pasaulinį tinklą. Čia kiekvienas modulis yra mokomas iš pasaulinės perspektyvos, kuri rengia jus vadovauti ir valdyti žmones per sienas ir visais organizacijos lygmenimis. Ši programa viršija tradicinį verslo laipsnį, siūlanti jums išsamią instrukcijas pasaulinės vadybos disciplinose, taip pat tarpkultūrinius ryšius, derybas ir tarptautinį verslo lyderystę

"GBL" yra 80 kreditų valandų trukmės "Campus" programa, kurioje pateikiamas išsamus globalios politinės ekonomikos, vadovavimo, strategijos, derybų ir tarpkultūrinio bendravimo įgūdžių tyrimas, reikalingas norint sėkmingai vykdyti tarptautines komandas, funkcijas ir organizacijas.

"Corporate Live" projektai iš Vokietijos

Gyvi Vokietijos projektai: šis nekilnojamojo verslo projektas - tai praktinė mokymosi patirtis konkrečioje verslo srityje ir tam tikrame Vokietijos regione, sudaryta iš internetinių mokymų, verslo procesų, stenogramų, apsilankymų vietoje, aukšto lygio susitikimuose ir pristatymuose su vietos įmonėmis. , kultūros lyderiai, norėdami sužinoti, kas daro verslą regione unikalus.

Vokietijos projektai suteikia Jums verslo procesų inžinerijos ir žinių apie programinę įrangą

ERP mokymas: "Microsoft Certified Consultants" rengiamos domeno rankos

Pagrindiniai ERP moduliai: Mes teikiame mokymus mokiniams apie kai kuriuos iš labiausiai paplitusių ERP modulių: produktų planavimą, medžiagų pirkimą, atsargų valdymą, platinimą, apskaitą, rinkodarą, finansavimą ir HR. Įmonė paprastai naudoja įvairių modulių derinį, kad galėtų valdyti neakivaizdinių įstaigų veiklą ir užduotis, įskaitant:

Distribucijos proceso valdymas, tiekimo grandinės valdymas, konfigūracija, kainos, pagerėja tikslumas, lengviau planuoti projektus, automatizuoti darbuotojų gyvavimo ciklą, standartizuoti kritines verslo procedūras, sumažinti nereikalingas užduotis, įvertinti verslo poreikius, apskaityti, mažinti pirkimo išlaidas, valdyti žmogiškuosius išteklius ir darbo užmokesčio fondą. .ERP moduliai padeda organizacijos administratoriams stebėti ir valdyti tiekimo grandinę, viešuosius pirkimus, atsargas, finansus, produkto gyvavimo ciklą, projektus, žmogiškuosius išteklius, santykius su klientais, verslo žvalgybą ir kitus svarbiausius verslo komponentus per keletą tarpusavyje susijusių vykdomųjų valdymo skydų.

ISMS reiškia kokybišką švietimą

01: labai gerai. GLOBALI PRIPAŽINTI

"ISMM MBA" užėmė "The Pioneer", "The Sun Magazine", "Silicon Valley 2015" mokyklos tyrimą, 24 vietą (2012-2014 m.). ISMS Business School yra pirmasis Pietų Indijoje ir vienas iš nedaugelio, kurie gauna du plačiausiai pripažintus MBA programos akreditacijas per JAV, Australiją ir Naująją Zelandiją.

02: TARPTAUTINIAI SERTIFIKATAI

Su griežta ir intensyvia 2 metų programa, ISMS MBA yra greitas ir geriausias MBA laipsnis, leidžiantis jums gauti MBA laipsnį su Global Business Leadership programa ir inovacijų valdymą iš The Phillips, Nyderlanduose.

03: GLOBAL MBA su ERP paketu

Studentai gali pasirinkti Global MBA paketo paketą su penkiais pridėtinės vertės programas kartu su bendra asmenybės plėtros moduliu.

04: IŠSKIRTINIS FAKULTETAS

ISMS Business School dalyviai gauna įžvalgų iš 20 patyrusių dėstytojų iš visos Indijos, kaip pagrindinės, lankotės ir papildo. Šie fakulteto nariai yra aukščiausi mokslininkai, verslo konsultantai ir tyrinėtojai atitinkamose srityse su doktorantūromis iš pirmaujančių universitetų.

05: DALYVAVIMAS

Jūs būsite dalis pasirinktos aukštos kvalifikacijos asmenų grupės iš daugiau nei 25 valstybių ir skirtingų išsilavinimo. Padidinkite savo horizontus ir įgysite naujų perspektyvų, kad taptumėte veiksmingu pasaulio verslo aplinkos lyderiu.

06: TARPTAUTINIAI GYVENIEJI PROJEKTAI

Visi MBA dalyviai dirbs "gyvu" konsultaciniu projektu su rėmėjų kompanija, kuri gali būti iš įvairių pramonės šakų. Remdamiesi fakulteto vadovų gairėmis, jūs gausite pamokas klasėje realių pasaulio projektams, pradedant nuo rinkos galimybių analizės, pridėtos prie geriausios praktikos lyginamosios analizės ir klientų žinių.

07: DĖMESIO Į GLOBALĄ VERSLO LEADERSHIP

Būkite "Leading People" programos "Global Leader People" dalis, kuria kursitės per du semestrus. Mes puoselėjame lyderius, kurie gali apibūdinti netikrumą, priimti dviprasmiškumą ir pripažinti įvairius organizacijų ir rinkų prigimtį.

08: TARPTAUTINĖ APSAUGA

Per papildomas tarptautines ekskursijas, taip pat žinomas kaip verslo tyrimo misijas (BSM), taip pat keitimosi ir vasaros programas su daugeliu B mokyklų visame pasaulyje.

09: DIDELIS IR ĮVAIRŪS ALUMNI TINKLAS

Būkite ISMS absolventų šeimos nariai, esantys "Global MNC" visoje Indijoje, dirbančios aukščiausių pareigybių. Galite dalyvauti absolventų veikloje ir mėgautis daugybe privilegijų, kurios jums bus naudingos ir naudingos jūsų karjeros plėtrai ir už jos ribų.

10: VIENAS GERIAUSIOS CORPORATE NETWORK.

Pedagogika ISMS Bengalūras:

Korpusinis mokymas yra pagrindiniai ISMS mokymo metodai ir atitinka mūsų bendradarbiavimo filosofiją - tai yra komandos projektai.

Aktyvi sąveika yra skatinama, kad tradicinės paskaitos galėtų tapti atviromis diskusijomis. Ir diskusijos gali paskatinti akivaizdų grįžtamąjį ryšį tarp dėstytojų ir bendraamžių.

Vaidmenų žaidimas ir modeliavimas dalijasi dėmesio problemos sprendimo sesijomis. Arba studentams gali būti paprašyta apmąstyti jų gyvenimo patirtį ir aptarti jų vadovavimo stilių šaltinį.

Tvirta savianalizė yra pagrindinė ISMS požiūris į lyderių ugdymą. Mūsų studentai, derindami bendradarbių ir kolegų atsiliepimus su mokymu ir bendraamžiais, įgyja įžvalgų, kurių negalima pateikti pagal tradicinį dėstymo metodą.

Nepriklausomas tyrimas Pagal fakulteto nario nurodymus moksleiviai išmoksta savo interesus, kurdami naujas žinias, turinčias ypatingą reikšmę jų karjerai. Nepriklausomai nuo formato, mokymo ir kitų akademinių darbų ISMS centre yra mūsų fakulteto minties lyderiai. Kiekvienas moko MBA programoje, o tai reiškia, kad mokosi tiesiogiai iš geriausių. Mūsų mažos klasės dydis reiškia, kad jie sužinos jus kaip asmenį.

Europos studentų mainų programa yra programa, kurioje studentai iš ISMS Bangalore eina į vieną iš savo įstaigos partnerių institucijų užsienyje, norėdami užbaigti projektus, atlikti vieną semestrą užsienyje, apsilankyti pramonėje ar dalyvauti bet kokioje tarpkultūrinėje veikloje.

Studentų mainų programa gali būti susijusi su tarptautinėmis kelionėmis, tačiau nebūtinai reikalaujama, kad studentas mokytų už savo kilmės šalies ribų.

Mūsų Europos mainų programos suteikia studentams galimybę studijuoti kitoje šalyje ir aplinkoje, kuri patiria kitos šalies istoriją ir kultūrą.

Terminas "mainai" ISMS Bangalore reiškia, kad partnerio institucija priima studentą, tačiau nebūtinai reiškia, kad studentai turi rasti kitą instituciją, su kuria keistis. Studentų mainai gyvena šeimininke ar pasirinktoje vietoje, pavyzdžiui, nakvynės namuose, butuose ar studentų nakvynėje.

ISMS studentų mainų programa padeda didinti dalyvių supratimą ir toleranciją kitų kultūrų atžvilgiu, taip pat tobulinti jų kalbos įgūdžius ir išplėsti jų socialinius horizontus. Studentų mainai taip pat padidėjo po to, kai Pasaulio ekonomika išsiplėtė. Keitimosi studentas paprastai būna priimančioje šalyje 4 savaites, o tarptautiniai studentai arba studentai, studijuojantys užsienyje, gali likti priimančioje šalyje kelis mėnesius.

Mūsų studentai aplankė: Singapūras, Prancūzija, Vokietija, Austrija, Italija ir Nyderlandai.

Mentoring @ ISMS B School

Mes, ISMS, mano, kad "mentorystė yra mokymosi bendradarbiavimas tarp mūsų studentų, kurie dalijasi tarpusavio atsakomybe ir atskaitomybe už pagalbą mokytojui siekdami aiškių ir abipusiai apibrėžtų mokymosi tikslų. Mentorizavimas naudojamas padėti asmenims tam tikruose vystymosi ar perėjimo etapuose ir trunka ilgą, bet nustatytą laiko tarpą. Mentorių santykiai abiem šalims suteikia plėtros galimybių, todėl gali būti abipusės naudos.)

Mentoringas - tai vystymosi partnerystė, per kurią vienas asmuo dalijasi žiniomis, įgūdžiais, informacija ir perspektyvomis, kad paskatintų kieno nors asmeninį ir profesinį tobulėjimą. Mes visi turime poreikį suprasti, kad yra už mūsų įprasto gyvenimo ir edukacinės patirties ribų. Vadovavimo jėga yra ta, kad ji sukuria vienintelę bendradarbiavimo galimybę, tikslų pasiekimą ir problemų sprendimą. Individualizuotas mentorystės pobūdis reiškia, kad galite nuspręsti sužinoti apie temas ir klausimus, labiausiai susijusius su jumis.

Kaip mentorystė remia individualią plėtrą @ ISMS Bangalore

Mokymo tikslas yra remti individualią plėtrą tiek karjeros, tiek asmeninių funkcijų dėka:

Karjeros funkcijos

Paskirstymai ISMS Bangalore: ISMS vietose yra pagrindinis mūsų programų stiprumas. ISMS paskirties ląstelė buvo sukurta specialiai tam, kad sustiprintų pramonės ir institucijų ryšius ir yra labai unikali savo veikloje. Ji teikia pagalbą praktikantams ir teikia paslaugas studentams. Tai taip pat apima studentų konsultavimą akademikų, karjeros, darbo vietų, tolesnių studijų, papildomų ir bendrojo lavinimo dalykų, sporto, žaidimų, šventės, pramoninės sąsajos veiklos ir kt. Srityse, siekiant iš studentų atskleisti geriausius talentus. Paskirstymų įrašai per pastaruosius penkerius metus labai išaugo.

Išankstinio įdarbinimo mokymo programas vykdo vidiniai treneriai, taip pat pramonės specialistai. Mes renkamės mūsų instruktorių iš įvairių profesinių organizacijų ir daugelio kitų, kurie galėtų formuoti studentų asmenybę ir pritaikyti juos pramonės poreikiams. Pramonės vadovai organizuoja karjeros orientavimo programą ir išankstinio apmokymo programą, o įdarbinimo kampanija atnaujina studentus apie laisvas darbo vietas. Studentai taip pat yra informuojami apie esminius sėkmės dalykus. Pavyzdžiui, "Infosys" ir "Deloitte" reikalauja, kad mokiniai išmanytų anglų kalbos testus; Mahindra Satyam primygtinai reikalauja, kad studentai puikiai išmokstų "Aptarnavimo ir motyvavimo" priešmokyklinio ugdymo komandos, lankytų miesteliu, ir mokytų studentus apie atrankos procesą ir išmokytų juos veiksmingai susidoroti su interviu. Iki semestro taip pat pateikiamos parengiamojo darbo seminarai ir interviu įgūdžių indukcija. Per visą įdarbinimo procesą ISMS valdymas užtikrina, kad kiekviena maža detalė, susijusi su asmenybės ugdymu, akademine pažanga ir praktiniu mokymu, yra pasirūpinta. Iki to laiko, kai studentai pasieks ketvirtą semestrą, jie bus visiškai pasirengę kampelio interviu ir įdarbinimo.

Taigi nuo pat pradžių visi studentai yra gerose kompanijose, turinčiose gerų darbo užmokesčio paketų. 2016 m. 17 iki ketvirto semestro pabaigos buvo 100% praktikos, vidutiniškai 4,50 l per metus.

Bendrabučio patalpos:

Erdvūs kambariai su lova, studijų stalu, kėdėmis, almirahos, virtuve, poilsio kambariu, bendru naminiais ir vakarieniais skirtų patiekalų.

Taip pat yra "Wi-Fi", apsaugos paslaugos 24 valandas per parą ir valyklos paslaugos

Vietos

Bengalūras

Address
ISMS B School
Kanakpura Main Road

560062 Bengalūras, Karnataka, Indija