International Management Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

apie IMI

Įsikūręs pačioje Qutab institucinės erdvės Tarptautinis vadybos institutas (VRI), Naujasis Delis buvo įkurta 1981 metais bendradarbiaujant su IMI Ženevoje (dabar IMD, Lozanoje). IMI yra Indija pirmojo įmonių remiamų verslo mokykla su rėmimą iš įmonių namų, pavyzdžiui, RPG įmonių, Nestle, ITC vairuoti, plaukti, Tata Chemikalai, BOC ir Williamson Magor tt Per tam tikrą laiką per pastaruosius 33 metų institutas įgijo tikrą globalią būklę. Institutas gavo JTVP pagalbą skatinant tarptautiniu mastu orientuota vadybos išsilavinimą. Be to ji turi taip pat įvairių kitų tarptautinius ryšius su įstaigomis, pavyzdžiui, Pasaulio banko, Jungtinių Tautų vystymo programa, TDO, UNCTAD, Azijos Produktyvumas organizacijos ir tt Teikti pasaulinę perspektyvą studentams, institutas flagmanas dviejų metų antrosios pakopos programos valdymas yra studentų mainų programą su įvairių Europos mokyklų, pavyzdžiui, ESC Rennes, Prancūzija, MIP vadybos instituto Prancūzijoje, Graco universiteto Austrijoje, IÉSEG mokyklos vadybos ir IDRAC Lyon, Prancūzija ir tt

Be šio VRI yra vienas iš empaneled instituto užsienio reikalų, IV ministerijos ypatingą Sandraugos paramos programą, pagal kurią institutas gauna MBA studentams iš įvairių Afro - Azijos šalys, jos 15 mėnesių vykdomojo pakopos programos valdymas.

Šiandien VRI naudojasi tos pagarbos vietą tarp pirmaujančių valdymo institucijų ir Žinomas verslo organizacijų šalyje globoja. Siekiama, požiūris ir veikla VRI vadovaujasi visi jo suinteresuotųjų šalių studentai, absolventai, verslo mecenatų ir plačiajai visuomenei IMI taip tarptautinį standartinį programą į savo programas, kurios buvo praturtintas jos akademinių bendradarbiavimą su Tarptautinės vadybos vystymo institutas (DTD ), Lozana (buvusių Tarptautinis vadybos institutas, Ženeva); Fakultetas Vadybos, McGill universiteto Monrealyje, ir Mančesterio verslo mokykla, JK, kuri rengia dalyvius sėkmingai valdyti ir vadovauti vis labiau globalioje verslo aplinkoje. Imi švietimo programos buvo pripažinta visą Indiją tarybos technikos švietimo (AICTE) ir ministerijos Žmogiškųjų išteklių plėtros, Govt. Indijoje.

Bendrovės pasaulis Indijoje, viešojo, privataus daugianacionalinių bendrovių, tarptautinių konsultacinių firmų ir kitų organizacijų dirba savo absolventus, kurie teisingai vadinasi besimokančių.

VRI yra registruotas pagal 12a punkto (a) kaip pasitikėjimo Pagal Pajamų mokesčio įstatymo, 1961 m nuostatas. Instituto pajamos neapmokestinami pagal skyriaus 80g ir 10 (22) ir moksliniams tyrimams pagal 35 skirsnyje (I) (iii) Pajamų mokesčio įstatymo, 1961 m, kaip institucija, tik mokomaisiais tikslais.

VRI žemiau antrosios pakopos studijų programas ir vieną doktorantūros programą savo Delis Campus. Visos programos yra patvirtintos AICTE. Programos siūlomos Delis Campus:

Dvejų metų dieninių antrosios pakopos studijų diplomas valdymo (PGDM) Dvejų metų dieninių Rašyti diplomą žmogiškųjų išteklių tvarkymo ir (PGDHRM) Dvejų metų pilnas - laikas Rašyti diplomą vadybos (bankininkystės ir finansinių paslaugų) PGDM (B & FS) Penkiolika mėnesių dieninių vykdomasis diplomas vadybos (ex-PGDM) Bendradarbis programa Vadybos (FPM)

Be minėtų programų, VRI taip pat pradėjo taip: Be to, institutas siūlo visą spektrą custom-made in-kompanija programas ir programų valdymo plėtros (MDPs), visi orientuoti praturtinti kūrybiškumą ir gebėjimą tvarkytis dinamiškas pasaulio aplinką. Institutas taip pat turi aktyviai tyrimų ir konsultacijų bazinę Viz: centrą valdymas inovacijas ir technologijas bei centrą Socialinio sektoriaus valdymą, siekiant pagerinti žinias kūną.

Valdymo programos yra skirtos tam, kad pasirinktinio skaičių jaunų specialistų, kurie buvo įvertinta turėti didelį potencialą, pasiekti atsakingas pozicijas pramonėje. Bent VRI globos integruotos galimybes su kryžminio funkcinės programos modulių, kurie sintetina specializuotų disciplinų į perspektyvias mokymosi patirties skaičių programos.

Labai įsipareigojusi komanda tarptautiniu kvalifikacijos ir patyrusių dėstytojų turi pagarbą ir pripažinimą akademinės bendruomenės, pramonės ir vyriausybės.

Vietos

Naujasis Delis

Address
B-10, Qutab Institutional Area,
Tara Crescent

110016 Naujasis Delis, Delis, Indija

Akreditacijos

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: