Goa Institute of Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

Institutas

Vakarų Ghat įsikūrusi Goa Institute of Management tapo šiuolaikinės vadybos žinių epizode, pasitraukusi iš kalvų. Tai puikus derinys, kad galėtumėte būti laikomasi laiko ir dar kartą atsižvelgti į vertybes, kurias reikia laikytis, kad būtų užtikrintas tvarus augimas ir etiška verslo praktika.

Goa Institute of Management misija yra kurti žinias ir puoselėti lyderius subalansuotam verslui ir integracinei visuomenei Indijai ir visam pasauliui, kartu išlaikant tvirtą ir nuolatinį įsipareigojimą Goa. Institutas stengiasi apmokyti vadovus kompetentingai ir patikimai reaguoti į ekonominius, socialinius ir organizacinius iššūkius, kylančius dėl sparčiai besivystančių technologijų, besikeičiančios ekonominės bazės ir pasaulinės rinkos.

Šalis

Indija yra inovacijų ir verslumo ugdymas, kuriame daugybė sveikatos priežiūros paslaugų. Tobulos naujovės, kaip antai mažiausio rankinio EKG rinkinio ir "Arvind Eye Care", skirtos pažangiausiems moksliniams tyrimams atlikti; iš didžiausios pasaulyje sveikatos draudimo sistemos iki įvairių alternatyvios medicinos sistemų praktikavimo Indija pristato save kaip unikalią vietą, kurioje galima įgyti išsilavinimą sveikatos priežiūros srityje.

Programa uždirbo žinios apie žiniatinklį per trumpą laiko tarpą. Su tokia veikla, kaip "Know Your Health Provider" (KYHP), kurioje lankytojai lankosi Goa ligoninėse, sveikatos centruose, farmacijos gamyklose, mažmeninės prekybos vaistinėse ir nevyriausybinėse organizacijose, programa yra puikus teorijos ir praktikos susivienijimas. Tai leidžia studentams stebėti visuomenės sveikatos sistemose esančias problemas ir pasiūlyti jų valdymo mokymosi sprendimus. HCM studentai daug kartų išsprendė realią problemą ir padarė įtaką valstybės sveikatos priežiūros sistemoms. Beje, GIM yra viena iš 13 visoje Indijoje pasirinktų institucijų, siekiančių sukurti ambicingą inkubacijos centrą miesteliuose.

Vietos

Panaji

Address
Goa Institute of Management, Poriem, Sattari
403505 Panaji, Goa, Indija

Akreditacijos

AACSB Accredited