Goa Institute of Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Šis centras skatina mąstymo skirtumus ir kūrybinių sprendimų idėjų konvergenciją. Studentai skatinami dalyvauti kūrybingoje, novatoriškoje ir dizaino prasme pasitelkiant teatrą, muziką, šokius, trumpametražių filmų kūrimą ir fotografavimą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

PGDM in Big Data (Equivalent to MBA)

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų June 2019 Indija Panaji

[+]

[-]

PGDM in Healthcare Management (Equivalent to MBA)

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų June 2019 Indija Panaji

[+]

Programa siekiama ugdyti naujos kartos sveikatos sistemos lyderius, siekiant pagerinti sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir vertę bei tobulinti žinias, reikalingas šiems patobulinimams atlikti.

[-]

Post Graduate Programming In Management (PGDM) - Lygiavertė MBA

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų June 2019 Indija Panaji

"GIM PGDM" programa yra pripažinta viena geriausių Indijoje dėl intensyvaus, įkyrusio ir novatoriško požiūrio. Per dvejus metus "GIM PGDM" programos dalyvis visiškai pertvarkomas per intelektualųjį pedagogiką ir labai pabrėžia inovacijas. [+]

Apie Goa Institute of Management

Dvigienė dieninė PGDM yra Instituto pavyzdinė programa. PGDM suteikiama NBA akreditacija ir atitikimas verslo administravimo magistro (MBA) laipsniui iš Indijos universiteto.

Mokymo planas

Mokymo programa, sudaryta iš šešių terminų, yra tinkamas pagrindinių ir pasirenkamų kursų derinys. Pirmaisiais metais studentai dalyvauja unikalioje "Go Go" projektui, kuris padeda jiems tapti labiau socialiai pažįstamas ir atsakingas už platesnį visuomenės gerovę. Pirmųjų metų pabaigoje studentai vykdo vasaros stažuotės projektą (SIP), kurio trukmė yra 8-10 savaičių. SIP siekiama panaikinti atotrūkį tarp institucinių žinių ir šiuolaikinės organizacinės praktikos.... [-]


Vaizdo įrašai

About GIM

Kontaktai

Adresas Goa Institute of Management, Poriem, Sattari
403505 Panaji, Goa, Indija