Globsyn Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Per pastaruosius du dešimtmečius „ Globsyn Business School“ (GBS) nepakartojamai save laikė vienintele Indijos „B korporatyvine mokykla“, kurios dvejų metų nuolatinis vadybos magistrantūros diplomas (PGDM) buvo patvirtintas visos Indijos technikos tarybos. Švietimas.

„GBS“, remdamasis inovacijomis, moksliniais tyrimais ir technologijomis, yra gerai pasirengęs sukurti pasaulinį tinklą turinčią, įmonėms išmanančią, moksliniais tyrimais paremtą valdymo švietimo sistemą, kuri sukurtų „Atitinkamus pramonės vadovus“ - judrią profesionalų grupę, turinčią galimybę veikti šiandienos technologijomis paremta verslo aplinka. Dėl to per metus daugiau nei 360 organizacijų įsitraukė į mūsų 3000 ir daugiau absolventų, kurie pelnė gausų įvertinimą už savo pasiekimus ir yra žvaigždės atlikėjos savo organizacijose. „Globsyn Business School“ kartkartėmis sulaukė daugybės laurų iš švietimo brolijos ir buvo įvertinta tarp 5 geriausių Rytų Indijos B mokyklų, kaip nurodyta „Business India“ geriausioje B mokyklų 2019 m. Apklausoje, ir jai buvo suteiktas „Daugumos“ vardas. Pirmenybė teikiama „Metų B mokyklai - Rytai“ gerbiamuose 12-ajame „ EduShine“ meistriškumo apdovanojimuose 2019, kuriuos organizuoja asocijuotieji Indijos prekybos ir pramonės rūmai - didžiausia Indijos pramonės asociacija. „Globsyn Business School“ iniciatyva „Rūpinimasis visuomene“, kurią atliko B mokyklos mokiniai pagal Kalyani jaunimo lyderystės forumo „ Beyond Education“ vertikalę, visos Indijos techninio mokymo taryba pripažino „geriausia praktika“, kurią patvirtino šalies institucijos. Indija ir buvo paminėtas visos Indijos techninio švietimo tarybos geriausios praktikos biuletenyje.

Studijos „ Globsyn“ verslo mokykloje yra gyvenimo pokyčių patirtis. Akcentuodami intelektinius atradimus ir kritinį mąstymą, mūsų studentams suteikiama aplinka tiek intelektualiniam diskursui, tiek patiriamam įmonės gyvenimui. Mūsų dėstytojai yra atradėjai ir dėstytojai mokslininkai, nesitenkinantys lengvais klausimais, tačiau nuolat įtraukiantys besimokančiąsias bendruomenes siekti akademinių ir karjeros tikslų vadovaujantis griežtumu .

Vietos

Bowbazar

Address
743503 Bowbazar, Vakarų Bengalija, Indija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: