MEST Entrepreneur in Training Program

Įvadas

Oficialus aprašymas

" Meltwater Entrepreneurship School of Technology" (MEST) ir " MEST" inkubatorius teikia mokymus, sėklų investicijas ir pagalbą naujos kartos visame pasaulyje sėkmingiems Afrikos programinės įrangos verslininkams.

Kas yra MEST?

"MEST" siūlo besimokantiesiems verslininkams visiškai remiamą intensyvią 12 mėnesių mokymo programą. Verslininkai-in-training (EIT) yra gaunami iš geriausių absolventų Gana, Nigerijoje, Kenijoje, Pietų Afrikoje ir Dramblio Kaulo Krante.

Programos etapai

Mokymai 0-12 mėnesių

Geriausi besimokantys verslininkai iš visos Afrikos yra pasirenkami dalyvauti visiškai finansuojamoje vienerių metų verslumo mokymo programoje Akra, Gana.

12-18 MĖNESIŲ investavimas

Per Meltwater fondą "MEST" siūlys $ 50k- $ 200k sėklų finansavimą pasirinktoms komandų komandoms mainais už mažumos akcijų paketą.

12-18 MĖNESIŲ inkubacija

Naujos portfeliui priklausančios įmonės kerta tiltą į mūsų inkubatorių ir toliau gauna plačią visą parą teikiamą paramą ir prieigą prie išteklių, globos ir pasaulinio tinklo.

72316_72313_28336215_10155925735651327_4133293075440998676_o.jpg

MEST istorija

MEST buvo sukurta 2008 m. Akroje, Gana, "Meltwater Group" generalinis direktorius Jornas Lyseggenas. Jis mano, kad talentas yra visur, nors tokia galimybė nėra, o su tinkama parama ir gairėmis šie ambicingi verslininkai gali pasiekti puikių dalykų. Šis įsitikinimas yra "MEST" pagrindas, kuriuo siekiama įrodyti, kad naujos kartos jaunų sėkmingų pasaulinių programinės įrangos verslininkų gali kilti iš Afrikos.

Afrikos technologijų aukščiausiojo lygio susitikimas

MEST yra didžiuotis Afrikos technologijų aukščiausiojo lygio susitikimo organizatoriumi, kasmet rengia konferenciją, kurios metu ryškiausi Afrikos technologijų erdvės atstovai sušaukia aptarti naujovių, iššūkių ir technologijų pasaulio ateitį žemyne.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Kursai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: