Ghana Technology University College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Istorija

Kolegija įsitvirtino Gana Telecom pavyzdiniame mokymo centre , kuris buvo vienintelis Vakarų Afrikoje. Antrojo pasaulinio karo metu jis pirmą kartą buvo naudojamas kaip Karališkosios oro pajėgos (RAF) mokymo mokykla, o vėliau buvo perduotas "Cable and Wireless", siekiant apmokyti telekomunikacijų technikus britų Vakarų Afrikos šalims (ty Ganai, Nigerijai, Siera Leonei ir Gambijai).

Mokymo centras sparčiai vystėsi per dereguliavimo ir privatizavimo procesą, kad taptų pagrindiniu telekomunikacijų inžinerijos mokymo ir sertifikavimo šaltiniu "Ghana Telecom" darbuotojams, taip pat kitoms institucijoms Gana ir Vakarų Afrikoje.

2005 m. "Ghana Telecom" vadovybė modernizavo infrastruktūrą ir įrangą iki šiuolaikinių standartų rengdama mokymo centro pavertimą telekomunikacijų ir multimedijos inžinerijos universitetu

Misija

GTUC yra akademinės kompetencijos centras, užtikrinantis kokybišką mokymą, mokymą, mokslinius tyrimus, intelektualųjį kūrybą, inovacijas ir paslaugas bendruomenei. Universitetas skatins atitinkamas pažangiausias technologijas, lyderių ugdymą ir įmonių kultūrą, kuri suteiks vertę Ganai ir visam pasauliui.

Tyrimai

Tyrime veikiančio universiteto vaidmenį GTUC skatina akademinių ir profesinių studijų sričių kritinių klausimų atradimą ir tyrimą. Griežti vertinimai ir peržiūros yra svarbios siekiant tobulinti savo mokslinių tyrimų programas ir kūrybinę veiklą, taip pat dalyvauti ir vadovauti nacionalinėse ir tarptautinėse akademinėse disciplinose.

Visuomenės dalyvavimas

Savo vaidmeniu, prisidedančiu prie visuomenės gyvenimo, GTUC skatina apmąstyti visuomenės vertybes ir tikslus. Universitetas plečia savo programas ir praturtina didesnę bendruomenę savo bibliotekomis, patirtimi, infrastruktūra ir kita veikla.

Universiteto dėstytojai, darbuotojai ir studentai yra skatinami prisidėti prie bendruomenės ir profesionalų aptarnavimo.

Vizija

GTUC siekia tapti pasaulinės klasės universitetu, skatinančiu stipendijų inovacinius mokslinius tyrimus, pažangiausius technologijas, verslumą ir besivystančių puikių studentų ir darbuotojų, skirtų nacionalinei ir pasaulinei plėtrai.

Pagrindinės vertybės

GTUC remiasi pagrindiniu studentų įsipareigojimu, mokymu, paslauga ir pagarba visiems asmenims. Mes didžiuojamės savo vertybėmis ir ilgalaikiu įsipareigojimu:

  • Kompetencija
  • Studentų centre
  • Akademinė laisvė
  • Naujovės
  • Vientisumas

Vietos

Akra

Address
PMB 100, Accra-North
Akra, Didžioji Akra regionas, Gana