Southville International School affiliated with Foreign Universities

Įvadas

Oficialus aprašymas

60464_SISFU_Reading_and_Research_Center.jpg

Vizija, misija ir vertybės


VIZIJA

SISFU bus pirmaujanti tarptautinis universitetas, kurianti pasaulinius vadovai ir specialistai. Jis išsiskiria savo puikiomis akademinių standartų, neįvykdyti mokymo metodikas, susijusią mokslinių tyrimų, aukšto lygio mokinių pasiekimų, inovacijų kultūros ir stiprią partnerystę su reitingą švietimo įstaigose. Jos absolventai geidžiamiausių viršų nacionalinių ir pasaulinių organizacijų.

MISIJA

"SISFU", premjeras tarptautinis universitetas Filipinuose, siūlo akredituotiems švietimo partneriams iš Jungtinės Karalystės, Australijos ir JAV parengtas visame pasaulyje tinkamas aukštosios bakalauro ir magistrantūros studijų programas. "SISFU" rengia studentus, kurie yra pasauliniu mastu konkurencingi, kompetentingi specialistai, sėkmingi verslininkai, lyderiai ir visuomenės nariai, vadovaudamiesi griežtais tarptautiniais standartais instruktavimu, vertinimu ir tyrimais, kuriuos remia puikios galimybės, aukštos kvalifikacijos dėstytojai ir pramonės bendradarbiavimas.

5C KULTŪRA

 • Pobūdis
 • KOMPETENCIJA
 • Įsipareigojimą siekti
 • Kūrybiškumas
 • Bendradarbiavimas

KOKYBĖS POLITIKA ATASKAITA

"Southville" tarptautinė mokykla, priklausanti užsienio universitetams, yra įsipareigojusi patenkinti klientų, įstatymų ir norminių reikalavimų, ugdydama besimokančiuosius, siekdama tobulėti akademikų dėka nuolat tobulinant institucinės paramos paslaugas, administravimo sistemas ir akademinių programų pristatymą.

kokybės tikslai

 1. Daugiau nei leistinas Studentų pasiekimų
 2. Daugiau nei priimtiną vertinimo akademinio ir akademinės paramos paslaugų
 3. Daugiau nei priimtiną reitingą administracinėse tarnybose ir įstaigose
 4. Daugiau nei leistiną fakulteto kompetencija
 5. Daugiau nei leistiną darbuotojų kompetenciją
 6. Atitiktis įstatymų ir norminių reikalavimų
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti MBA » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Diplomai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Verslo Administravimo Magistras (uk Mba)

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės July 2019 Filipinai Manila + 1 daugiau

"SISFU UK MBA" programa suteikia kiekvienam dalyviui, ypač tiems, kurie siekia bendros vadybos, finansų, žmogiškųjų išteklių valdymo, rinkodaros, verslumo ar projektų valdymo karjeros - aiškios trajektorijos, susijusios su vadovavimo ir lyderystės kompetencija. [+]

JK MBA "LIGHT REACH"

"SISFU UK MBA" programa suteikia kiekvienam dalyviui, ypač tiems, kurie siekia bendros vadybos, finansų, žmogiškųjų išteklių valdymo, rinkodaros, verslumo ar projektų valdymo karjeros - aiškios trajektorijos, susijusios su vadovavimo ir lyderystės kompetencija.

Kiekvienas modulis palengvina profesionalą iš pagrindinio verslo ar akademinio pasaulio požiūrio į pažangų, praktinį ir praktinį pagrindinių verslo aspektų supratimą pasaulinėje aplinkoje. SISFU siekia suteikti profesinę kvalifikaciją dirbant įvairiose srityse. Taip pat, kad kiekvienas studentas būtų susipažinęs su pagrindinėmis ir šiuolaikinėmis verslo teorijomis bei pirmaujančiomis verslo kryptimis.... [-]


Vaizdo įrašai

SISFU | Make the choice today for your tomorrow

Kontaktai

Adresas Lima Street, BF Homes International, Las Piñas City
Manila, Metro Manila, Filipinai