Oficialus aprašymas

APIE IBSS

Skandinavijos tarptautinė verslo mokykla su regionine būstine, įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje ir Danijoje. IBSS daugiausia dėmesio skiriama mišrioms mokymosi programoms, kurios pritraukia naujausias mokymosi metodus į mūsų tikslinę grupę, o daugiausia dėmesio skiriama tarptautinei veiklai.

IBSS vykdo mokymus diplomu, BA ir doktorantūros lygmenimis. Mūsų programos dažnai yra sukurtos ir vykdomos kaip dvejopos laipsnių su vietos partneriais Europoje, Azijoje, Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose. IBSS noras yra darbas, siekiant užtikrinti aukštą kokybę, bet už padorų kainą, tuo pat metu suteikiant tarptautinį išsilavinimą lanksčių, aukštos kokybės ir tarptautiniu mastu akredituotų laipsnių.

Pagrindinis produktas yra patentuota, in-house sukurta IBSS MBA studijų programa. Jis buvo sukurtas glaudžiai bendradarbiaujant su kitomis tarptautinėmis partnerių bendrovėmis ir mokymo institucijomis. Be to, IBSS kartu su kitais švietimo teikėjais dirba BBA ir DBA programas.

Mes turime didelę išorės fakultetą su akademiniais globėjais iš visų pasaulio dalių. Mes stengiamės užtikrinti geriausią tarptautinių programų sąranką.

Pasaulinė verslo aplinka per pastaruosius penkerius metus pasikeitė daug daugiau nei per pastaruosius penkerius metus. Norint tobulėti ir konkuruoti, jums reikia laipsnio, kuris atitiktų jūsų reikalaujamus tarptautinius įgūdžius, kurie yra pripažįstami visame pasaulyje ir kuriuos galite įsigyti namie, o ne užsienyje, ir protingai tai yra prieinama.

Skandinavijos tarptautinė verslo mokykla (IBSS) siūlo jums visa tai labai moduliu pagrįstoje programoje ir savo pasirinkimuose, kuriuos galite pritaikyti ir specializuotis savo išsilavinimą, kai jūs einate per modulius.

IBSS skirtas teikti aukštos kokybės žinias ir pažangiausius įgūdžius, leidžiančius šiandienos studentams dalyvauti verslo valdymo klausimais su tinkamumu ir pasitikėjimu savimi. Ši medžiaga yra teorinė ir praktinė; fakultetas yra tarptautinis, turintis didelę pramonės patirtį; tekstai ir pamokos pristatomos vietine kalba.

IBSS programų tikslai yra:

 • Kvalifikuotą mišrųjį mokymąsi perkelti į kitą dešimtmetį
 • Tarptautinį kokybišką verslo švietimą žmonėms besivystančiose šalyse visame pasaulyje
 • Siūlyti tarptautinį kokybišką verslo mokymą už prieinamą kainą
 • Plėtoti taikomosios vadybos ir verslo plėtros įgūdžius

Vizija ir misija

Devizas:

Kiekvienas žmogus turi teisę į kokybišką studijų programą už sąžiningą mokslą.

Misija:

Mes norime suteikti savo studentams galimybę gauti kokybišką išsilavinimą.

Vizija:

Tapkite globaliu švietimo paslaugų teikėju verslo, IT ir valdymo srityse.

Nustatyta vertė:

Kaip profesinė tarptautinė švietimo įstaiga, mes norime pasiūlyti savo darbuotojams, klientams ir verslo partneriams bendradarbiavimą, pagrįstą šiais aspektais:

Studentai:

 • Tarptautinė perspektyva
 • Noras plėtoti savo verslą ir savo šalyse

Darbuotojai:

 • Dalyvavimas mišraus mokymosi metoduose
 • Švietimas su tarptautiniu protu

Universitetai ir kolegijos:

 • Šiuolaikinis ir priekinis judėjimas
 • Atviras visiškam bendradarbiavimui

Partneriai:

 • Patikima
 • Ilgalaikis įsipareigojimas
 • Tikslus
 • Aukštas akademinis lygis
 • Prisidėkite prie pasaulinio taikos proceso, mokydamiesi tarptautinių studentų

Tikslinės grupės:

IBSS daugiausia dėmesio skiriama suaugusiems darbe. Tikslas yra atnaujinti savo įgūdžius bet kuriuo lygmeniu, kuriuo jie gali būti.

IBSS EGIPTAS

Skandinavijos tarptautinė verslo mokykla (IBSS), kurios būstinė yra Danijoje. IBSS daugiausia dėmesio skiriama mišrioms mokymosi programoms, kurios pritraukia naujausias mokymosi metodus į mūsų tikslinę grupę, o daugiausia dėmesio skiriama tarptautinei veiklai.

IBSS, įsteigtas Egipte nuo 2010 m.

IBSS Egiptas remia moksleivius, veikdamas kaip mokymo centras. Nors mokymai atliekami internetu naudojant IBSS platformą, vietinis IBSS Egipto dalyvavimas leidžia studentams prisijungti prie vietos mokymų paramos.

IBSS noras siekia užtikrinti aukštą kokybę, bet už padorų kainą, tuo pat metu suteikiant tarptautinį išsilavinimą lanksčių, aukštos kokybės ir tarptautiniu mastu akredituotų laipsnių.

Pagrindinis produktas - tai patentuota, sukurta in-house IBSS MBA studijų programa. Ji buvo sukurta glaudžiai bendradarbiaujant su kitomis tarptautinėmis partnerių bendrovėmis ir mokymo institucijomis.

IBSS turi įmonių sutarčių su žinomomis kompanijomis Egipte sąrašą, o per pastaruosius dvejus metus IBSS baigė beveik keturis šimtus MBA studentų ir 50 DBA studentų.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

The International Business School Of Scandinaivia Egypt

Bendroji MBA programa skirta studentams ar darbuotojams, norintiems tobulinti ir tobulinti savo karjerą. Ji yra sukurta siekiant perkelti dabartinę karjerą į priekį įgiju ... [+]

PAPILDOMASIS LYGIS

Jums nereikia sustoti dirbti, kad gautumėte MBA. Jūs tęsiate savo darbą ir dalyvaukite mūsų klasėse, paprastai vieną vakarą per savaitę ir savaitgaliais, kur jūs tiesiogiai bendrausite su mūsų dėstytojais ir pramonės atstovais. Kursai taip pat siūlomi el. Mokymosi formatu ir gali būti toli gražu per grupines sesijas.

Programa pabrėžia jūsų vystymosi kaip vadovo svarbą, taip pat asmeninę paramą ir verslo koučingas. Jūs dirbate įmonėse vykdomų projektų, skirtų aukštos kvalifikacijos mokymosi grupėms. Ši programa yra ideali tiems vadovams, kurie siekia vyresniųjų vaidmenų ir nori išlaikyti savo karjeros galimybes, studijuodami MBA.... [-]

Egiptas Nasr City
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
2 Saied Zakaria st
Nasr City, Cairo Governorate, Egiptas