International Business Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tarptautinio verslo akademija (Šveicarija, Jungtinė Karalystė ir Danija) turi sutelkti dėmesį į vietoje, taip pat nuotolinio ir mišriojo mokymosi programas, kurios atneša naujausias mokymo metodus mūsų tikslinei grupei. Mūsų tikslas yra iš esmės tarptautinė.

IBAS vykdo mokymą BBA, MBA ir DBA lygiais. Iš IBA noras dirba, kad užtikrintų kokybišką išsilavinimą prieinamą mokesčius tuo pačiu užtikrinant tarptautinį išsilavinimą su lankstus, aukštos kokybės laipsnių. Mes turime didelį išorinį fakulteto akademinių konsultantams iš visų pasaulio dalių. Mes stengiamės užtikrinti geriausią įmanomą konfigūraciją mūsų tarptautinių programų.

Pasaulinė verslo aplinka pasikeitė daugiau per paskutinius penkerius metus, nei per praėjusius 50. Pažangos ir konkuruoti, jums reikia laipsnį, kad yra tikslinga tarptautinių įgūdžių jums reikia.

IBA siūlo visas šiose galimybes išsivysčiusių modulio pagrindu programų su galimybe, kad gali būti pritaikytos. IBA yra skirta teikti aukštos kokybės žinias, taip pat šiuolaikinius įgūdžių, kad šiandienos studentams įsitraukti į verslo valdymo klausimais su reikalinga teoriniame lygmenyje ir pasitikėjimo savimi. Medžiaga yra tiek teorinis ir praktinis.

Mūsų fakultetas yra tarptautinė turintys didelę pramonės konkrečios patirties.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti MBA » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

IBA Master of Business Administration

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 12 - 18 mėnesių September 2019 Šveicarija Zug Danija Copenhagen Jungtinė Karalystė London + 5 daugiau

Straciłeś MBA programa yra visiško lankstumo ir maži mokesčiai derinys. [+]

Būkite Tarptautinį bendrijos besimokantiems dalis - Prisijunkite prie "International Business Academy Šveicarijos Mes siūlome Jums unikalią galimybę uždirbti du apdovanojimus tuo pačiu metu. Užpildžius šią programą, jūs gausite verslo administravimo Ibas Master ", ir lyderystės MA iš Anglia Ruskin universiteto. Aktuali ir up-to-data programos: Šis dvigubas paskyrimas programa siūlo besimokantiesiems nuodugniai dalykų, kurie yra svarbūs ir praktiška, pristatytų patyrę dėstytojai, kuriems yra pasiryžusios savo studentų sėkmė. Visuotinis pripažinimas ir įsidarbinimo galimybės: MA Lyderystė yra apdovanotas Anglia Ruskin University, britų universitete įsikūrusi East of England. Su puikia absolventų įsidarbinimo įrašus, 89,6% jų absolventų darbo sutartį ar studijuoja dar kvalifikacijos per šešis mėnesius nuo baigimo. Sužinokite prancūzų: Dabar tai Jūsų šansas pradėti naują kalbą! Studentai, kurie įrašyti turės imtis 15 savaitę intensyviai prancūzų kalbos klasę, kuriai vadovauja instituto Richelieu Lozanoje variantą. Įkurta 1962, mokykla skirta tik mokyti prancūzų kalbos. Programos trukmė:... [-]