Read the Official Description

1

Aros Business Academy - Mini MBA ir mokymai

Mes siekiame nutraukti masinio gamybos lyderystės ugdymą, o vietoj to mes projektuojame "Mini MBA" vadovavimo švietimo programas, kurios sukuria pastebimą pokyčių - jums ir jūsų darbo vietai.

Tarptautinis mini MBA
Mes siūlome Jums Tarptautinį Mini MBA , kuris yra visiškai internete Mini MBA.

Esame įsitikinę, kad būsite mums malonūs
Jūs tikriausiai dalyvavote daugybėje įdomių lyderystės mokymo, kur esate grįžęs į aukštyn ir pakartotinai į darbą. Bet kiek šios treniruotės sukūrė jums ilgalaikius pokyčius? Jei stebite statistiką, tai yra labai mažai. " Aros Business Academy mes aistringai siekiame sukurti tokį pokytį, taigi prasminga praleisti laiką "Mini MBA" programai, todėl prasminga jūsų siunčiamoje darbo vietoje. Mes jį kurdami tiek didelėmis, tiek mažomis priemonėmis - ir kai kurie iš jų yra net visiškai nematomi jums.

Kodėl verta rinktis "Mini MBA"?
Pirmiausia įsitikinkite, kad "Mini MBA" nėra MBA. Žinoma, yra pagunda pasakyti. Žodis "Mini" gana atvirai sako, kad mes susiduriame su trumpu, sutrumpintu ir supaprastinta MBZ versija. MBA paprastai trunka dvejus metus, o "Mini MBA" paprastai trunka šešis mėnesius. "Mini MBA" yra skirta darbuotojams, kuriems reikia tobulinti savo žinias ir valdymo priemones, bet neketina imtis MBA arba vadybos diplomo (dėl laiko, pinigų ar nuolaidų) - bent jau ne dabar. Tai gali būti vadovai, turintys didelę valdymo patirtį, ir tai gali būti žmonės, kurie norėtų imtis tolesnio žingsnio ir ateityje užimti vadovaujančią padėtį.

Svarbiausia yra kvalifikuotų (iš tikrųjų kvalifikuotų) dėstytojų, kurie myli savo laukus
Norėdami būti kvalifikuotu instruktoriumi mūsų Mini MBA, turite turėti profesionalų vadovavimo patirtį, be abejo, apie tai. Akivaizdu, kad daugiau nei 40 dėstytojų tuo pačiu metu yra vienas iš pirmaujančių savo srities specialistų. Bet mes reikalaujame daugiau iš jų! Jie turi būti aistringi apie tai, ką jie moko, kad jie galėtų kuo labiau įtraukti dalyvius. Ir tada jie turi būti kvalifikuojami pagalbininkai, kurie gali matyti Tavo iššūkį ir susieti medžiagą tiksliai JUMS. Gal todėl 97,9% mūsų studentų mano, kad dėstytojas "gerai" arba "labai gerai" pritaikė " Mini MBA" specialiai jiems. Paveikslas, kurį mes gana didžiuojamės, nes tai nėra lengva pasiekti. Mes siūlome dvi Mini MBA programas Aros Mini MBA ir ABA Mini MBA .

Pažadame, kad "Mini MBA" pritaikyta pagal jūsų problemas ir iššūkius
Arozoje mes labai prieštaraujame įprastinei veiklai su tokia pačia senove. Mes tikime, kad jūs pasinaudosite savo " Mini MBA" maksimalia nauda, jei teorija bus įtraukta į problemas, su kuriomis susiduriate kasdieniame gyvenime, ir kad bylos yra susijusios su jūsų darbo linija. Todėl gausite trumpa e-kursą apie mokymąsi iki "Mini MBA" pradžios. Mes atsiųsime jums klausimyną apie jūsų prielaidas ir iššūkius, todėl instruktorius ir mūsų specialistai gali pritaikyti kursų medžiagą pagal jūsų tikslius poreikius.

Programs taught in:
Anglų
Danų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Aros Business Academy

Tarptautinis mini MBA yra turbūt labiausiai ambicingas "Mini MBA" pasaulyje. Vadovavimo mokymo programa supažindina jus su klasikine MBA disciplina, suteikiant jums nauja ... [+]

Tarptautinis Mini MBA (internete)

"ABA Mini MBA" yra turbūt ambicingiausia "Mini MBA" Danijoje. Vadovavimo mokymo programa supažindina jus su klasikine MBA disciplina, suteikiant jums naujausius valdymo. Jūs taip pat tapiate "ABA Leader" klubo nariu, kuriame jūs kaip narys automatiškai gausite nemokamą prieigą prie išskirtinių paskaitų, meistriškumo klasių ir tinklų renginių.

6 geriausios priežasties imtis ABA Mini MBA!

Jūs gausite itin ambicingą "Mini MBA", sukurtą bendradarbiaujant su pirmaujančiais valdymo specialistaisJūs gausite 6 mėnesių vadovavimo švietimą, kurį sudaro intensyvios mokymo dienos, e-mokymasis, pratybos ir baigiamasis egzaminasVadovavimo švietimas pristato jus prie klasikinių MBA disciplinų ir suteikia jums papildomos informacijos apie būsimą valdymąJūs tapiate išskirtinio "ABA Leader" klubo nariuMokymo programa susideda tik iš gerbiamų rašytojų ir mokslininkų literatūros! Be to, daugiausia danų kalbaJūs gausite " Mini MBA" , skirtą jūsų asmeniniam tobulėjimui kaip lyderiui.... [-]
Danija Copenhagen
Registracija galima
Ištęstinės
1 - 6 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aros Business Academy

Mini MBA suteikia jums galimybę išplėsti savo perspektyvą, kaip lyderio vietą, kurioje jums bus pristatyta klasikinė MBA disciplina. Mes susibūrėme su vienu iš pirmaujanč ... [+]

Tarptautinis Mini MBA (internete)

Tegul profesorius Steen Hildebrandt padės jums per MBA disciplinas Profesorius Steen Hildebrandtas tikriausiai yra žinomas Danijos vardas, kai kalbama apie valdymą. Todėl nėra atsitiktinumo, kad jis buvo jo prašėme suprojektuoti " Aros Mini MBA" .

Hildebrandtas pastatė konstrukcinius elementus, pasirinko pagrindinį turinį ir išrinko keletą kompetentingiausių instruktorių. Kartu mes sukūrėme ambicingą mokymosi procesą, kuris suteiks jums profesinių ir praktinių valdymo žinias ir užtikrins jūsų asmeninį tobulėjimą kaip lyderį.

Kas yra "Mini MBA"? Mini MBA suteikia jums galimybę išplėsti savo perspektyvą, kaip lyderio vietą, kurioje jums bus pristatyta klasikinė MBA disciplina.... [-]

Danija Copenhagen
Registracija galima
Ištęstinės
1 - 6 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aros Business Academy
Address
Aros Business Academy | Fredericiagade 15
1310 Copenhagen, Danija