Aros Business Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

1

AROS VERSLO AKADEMIJA - Mini MBA ir mokymai

Mes siekiame galą masinės gamybos lyderio lavinimo ir vietoj mes projektuojame Mini MBA vadovavimo išsilavinimą, kad sukurti pastebimas pokytis - jums ir jūsų darbo vietoje.

Mūsų mini MBA programas
Mes siūlome dvi mini MBA programas Aros Mini MBA ir ABA Mini MBA.

Mes esame įsitikinę, kad jūs būsite mėgsta mus
Jūs tikriausiai dalyvavo daug įdomių lyderystės mokymus, kur grįžo pakylėta ir papildytos grįžti į darbą. Bet kiek šios mokymo sukūrė ilgalaikius pokyčius jums? Jei sekti statistiką, tai labai mažai.

Tuo Aros Verslo akademijos, mes aistringai kuriant šį pakeitimą - todėl prasminga jums praleisti laiką mini MBA, ir todėl prasminga, kad darbo vietoje, kuris siunčia jus. Mes sukurti, kad su tiek didelėms ir mažoms priemonių - ir kai kurie iš jų net visiškai nematomas jums.

Kodėl verta rinktis Mini MBA?
Tegul pirmasis nustato, kad "Mini MBA yra ne MBA. Žinoma, yra gundomas pasakyti. Žodis "Mini", sako atvirai, kad mes susiduriame su trumpu, kondensuota ir supaprastinta versija MBA. MBA paprastai trunka dvejus metus, o Mini MBZ paprastai trunka šešis mėnesius.

Mini MBA yra skirtas darbuotojams, kuriems reikia padidinti savo žinias ir įrankius valdyti, tačiau neketina imtis MBA arba vadybos specialisto (dėl laiko, pinigų ar noro) diplomas - bent jau ne dabar. Jis gali būti lyderiai, turintys didelę valdymo patirtį, ir ji gali būti žmonių, kurie norėtų žengti kitą žingsnį ir užimti vadovaujamų pareigų ateityje.

Svarbiausias dalykas yra kvalifikuoti (tikrai kvalifikuoti) dėstytojai, kurie yra įsimylėję savo laukus
Kad kvalifikuotą instruktorius mūsų Mini magistrų turite profesinės lyderystės kompetenciją, jokių abejonių. Kurioje mūsų daugiau nei 40 dėstytojai, be abejo, turėti būdami tarp pirmaujančių savo srities ekspertais, tuo pačiu metu.

Tačiau mes reikalaujame daugiau iš jų! Jie turi būti aistringai apie ką jie moko, todėl jie gali užsiimti dalyvius iki galo. Ir tada jie turi būti kvalifikuotų pagalbininkų, kurie gali pamatyti savo iššūkį ir susiję medžiagą į tiksliai jums. Gal todėl 97,9% mūsų studentų mano dėstytojas buvo "gerai" arba "labai gerai" siekiama reguliuoti Mini MBA specialiai jiems. A skaičių mes esame gana didžiuotis, nes tai nėra lengva pasiekti.

Pažadame, kad Mini MBA yra pritaikyti savo problemas ir iššūkius
Tuo Aros mes labai prieš rutinos su tos pačios senosios medžiagos perspektyvoje. Mes tikime, kad gausite maksimalią naudą iš savo Mini MBAJei teorija vertinamas atsižvelgiant į problemas, su kuriomis susiduriate savo kasdieniame gyvenime, ir kad šios bylos yra susijusios su savo linijos darbą. Todėl jūs gausite trumpą e-Žinoma mokymosi iki Mini MBA pradžios. Ir mes atsiųsime Jums klausimyną apie savo prielaidas ir iššūkių, todėl instruktorius ir mūsų specialistai gali pritaikyti kurso medžiagą tikslią jūsų poreikius.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Danų

Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

ABA Mini MBA

Su bendrabučiu Dieninės 6 mėnesių September 2018 Danija Copenhagen

ABA mini MBA yra turbūt ambicingiausias mini MBA Danijoje. Lyderystės-mokymo programa supažindina jus su klasikinių MBA disciplinų, o suteikia jums vėliau valdymą. Jūs taip pat tapti ABA lyderių klubas, kur, kaip valstybė bus automatiškai pasiekti laisvą prieigą prie išskirtinių paskaitų, meistriškumo kursuose ir tinklų renginiuose. [+]

ABA mini MBZ

ABA mini MBZ turbūt ambicingiausias mini MBA Danijoje. Lyderystės-mokymo programa supažindina jus su klasikinių MBA disciplinų, o suteikia jums vėliau valdymą. Jūs taip pat tapti ABA lyderių klubas, kur, kaip valstybė bus automatiškai pasiekti laisvą prieigą prie išskirtinių paskaitų, meistriškumo kursuose ir tinklų renginiuose.

6 geriausi priežasčių imtis ABA Mini MBA!

Jūs gausite labai ambicingas mini MBZ sukurta bendradarbiaujant su pirmaujančiais valdymo ekspertai Jūs gausite 6 mėnesių lyderystės ugdymą, susidedantis iš intensyvių treniruočių dienomis, e-mokymasis, pratybos ir egzaminui Lyderystės ugdymas supažindina jus su klasikinių MBA disciplinų ir suteikia jums papildomos informacijos apie būsimą valdymo Jūs tampate išimtinės ABA lyderių klubo narė Mokymo programa susideda tik iš literatūros iš gerbiamų rašytojų ir mokslininkų! Be to, jis yra daugiausia danų Gausite Mini MBA , kad dėmesys sutelkiamas į savo asmeninį tobulėjimą, kaip lyderis. ... [-]

Aros, Mini MBA

Su bendrabučiu Dieninės 6 mėnesių September 2018 Danija Copenhagen

Mini-MBA yra šansas jums praplėsti perspektyvą kaip lyderis, kur jums bus supažindinami su klasikiniais MBA disciplinų. Mes drauge su viena iš pirmaujančių mąstytojų vadybos, profesorius Steen Hildebrandt. Nes kai jis ateina į MBA reikalavimų, jis visa tai žino. Jis pasirūpino, kad įtraukti tradicinio MBA principus į mūsų Mini MBA. Taigi, mes galime išdidžiai pasakyti, kad Aros, mini MBZ turi profesionalų lygį, vertas MBA vardu. [+]

AROS mini MBZ

Tegul profesorius Steen Hildebrandt jums per MBA disciplinų Profesorius Steen Hildebrandt tikriausiai Danijos Garsiausi pavadinimas, kai kalbama apie valdymą. Todėl neatsitiktinai ji buvo jam mes paprašėme dizainas Aros mini MBZ.

Hildebrandt padėjo blokai, pasirinktas pagrindinis turinys ir Pasirinktą kai kurie iš labiausiai kompetentingų instruktorių. Kartu mes sukūrėme ambicingą mokymosi procesą, kad tiek suteikia jums profesionalų ir praktinių žinių valdymo ir užtikrina, kad jūsų asmeninį tobulėjimą kaip lyderis.

Kas yra "Mini MBA? Mini-MBA yra tikimybė, jums praplėsti perspektyvą kaip lyderis, kur jums bus supažindinami su klasikiniais MBA disciplinų. ... [-]


Kontaktai

Aros Business Academy

Adresas Aros Business Academy | Fredericiagade 15
1310 Copenhagen, Danija