Oficialus aprašymas

Novatoriškas Švietimas verslo lyderiai

AVT verslo mokykla yra pripažinta ir tarptautiniu akredituota MBA verslo mokykla profesionalams, kurie siekia padaryti didesnį poveikį ir pasiekti kitą lygį, sėkmės. AVT yra skirta mokymosi bendruomenė varo vadovai, kurie siekia daryti didesnį poveikį-savo vietoje ir savo pramonę kaip visumą. Mūsų studentai turėti drąsos plėsti savo akiratį, būti vizionierių savo srityje ir pasiruošti šviežių karjeros iššūkius. Nors AVT traukia asmenis įvairaus amžiaus, fonas, ir gyvenimo patirtimi, jie vienija per bendrą tikslą: pasiekti, kad kitą pakopos profesinės sėkmės. Tuo AVT branduolys yra išskirtinis tarptautinis fakultetas susideda iš besilankančių profesorių, kurie taip pat dėstyti kai kurių pirmaujančių pasaulio universitetų. Šie asmenys buvo atrinkti remiantis jų akademinių pasiekimų ir žymiųjų verslo karjeros, taip pat jų gebėjimą užsiimti mūsų vadovų tikrai interaktyvios mokymosi patirtį. Kodėl AVT? • novatoriškas, visiškai akredituota pasaulinė mokymosi įstaiga • Pradžia fakultetas nuo elitinių JAV verslo mokyklų • Intensyvus dar lanksti švietimo užimtas vykdomosios • Labai veiksmingas mokymosi metodai pritaikyti iš Harvardo universiteto • mokymosi visą gyvenimą galimybes ir tinklų • Dėmesys vertimo teorijos į praktinių veiksmų AVT švietimo koncepcija susideda iš dviejų pagrindinių švietimo modulių: ENA ir MBA. Abu yra realaus pasaulio skirtos programos užimtas specialistų, derinant įrodyta mokymo metodus su intensyvaus tempo siekiant užtikrinti maksimalų mokymąsi minimalų laiką. Daugiau nei 1000 "vadovai yra baigę ENA ir MBA programas AVT nuo pat jo įkūrimo, todėl AVT viena didžiausių ENA / MBA mokyklos Danijoje.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

AVT Business School

AVT AMBA akredituota MBA yra vienintelė tikroji pasaulinė lyderystės programa, siūloma Danijoje. ... [+]

EMBA

" Executive MBA" (verslo administravimo magistras) AVT yra praturtinta kelionė, leidžianti jums pagerinti savo vadovavimo įgūdžius, ieškant besikeičiančių lyderių vaidmens šiuolaikinėje dinamiškoje verslo aplinkoje.

MBA yra 18 mėnesių programa dviem dalimis:

1 dalis yra CBA, kuri trunka šešis mėnesius / 650 mokymosi valandų. 2-oji dalis yra MBA, kuri užtrunka 12 mėnesių / 1300 mokymosi valandų, ir remiasi sėkmingu CBA programos užbaigimu.

Pirmoji "Executive MBA" dalis apima malonią, akis atvėrusią studijų kelionę į Cambridge, Boston, Massachusetts, JAV.

"Executive MBA" klasė taip pat keliauja į Šanchają, kad galėtų pasinerti į Kinijos rinką.... [-]

Danija Kopenhaga
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

The AVT Experience