Oficialus aprašymas

registracija

mokykla

Pastatytas ant daugiau nei 40 metų konsultavimo veiklą pamatai, aukštosios mokyklos Roberto Miranda Firmos Švietimas turėjo savo DNR formos pagal kliento poreikį veiksmingų rezultatų elgesiu, techniniai įgūdžiai ir talentus savo komandas.

Nors tradiciniai mokyklos buvo sumokėta už jų sertifikatų Roberto Miranda buvo iškelta pristatyti turinį, galinčią skatinti didelius pokyčius daugelyje skirtingų pasaulio korporacijų.

Šis judėjimas, per metus, ištobulino mokyklą visą veiksmingų mokymosi sistemų, galinčių sukelti realių pokyčių gyvenime ir sėkmės studentų ir įmonių, kuriose jie dirba.

apie

mokymosi sistemas

studentas

paruošimas moduliai

Siekiant užtikrinti, kad siūlomų galima spręsti tik klausimus ir pažengusiems pranešimus programų turinys, mokyklos siūlo parengiamuosius modulius įsigaliojimo pagrindinių disciplinų, todėl, kad yra prieš išlyginimas žinių tarp studentų klasėje.

Parengiamieji moduliai gali būti pašalinti tie, kurie įrodyti bent minimaliai žinių, reikalaujamų atvykimui į kiekvienos disciplinos per testus internete arba-asmeniui.

Pre-works

Kai klases, būtinai užbaigti darbų, padedančių suderinti klausimus, kurie bus sprendžiami, kurioms mokymosi procesą.

FIT - Įvadas į gyvenimą lape

Kiekviena klasė yra įvadas į mokymąsi įrašą, kuris yra prieinamas virtualioje aplinkoje ir gali būti atsisiųsti tiesiai į savo iPad studentams.

Lustas, taip pat vadinamas įžanga į temą forma, siekiama pavesti studentams apie tai, kas yra klausimai, kuriuos reikia spręsti klasėje (sąnaudų), kuri rekomenduojama bibliografija, kurią mokykloje tikslas išmokyti šį klausimą ir ką tikisi, kad po klasę (rezultatai) studentas.

Mokymosi Sedimentacija pratybos

Siekiant užtikrinti, kad tai, kas buvo suteiktas kambaryje yra nusodinami kaip veiksmingo mokymosi mokytojai rengia unikalius pratimus MBA mokyklos, įtraukiant iš mokslinių tyrimų, prie verslo plano rengimui.

Vedantis grupė - Išplėstinė tyrimo grupė

Vedantis grupė yra pažangių tyrimų Roberto Miranda įmonių Švietimo grupė. mokė modulius tik užsienio kalba aktualijų pasaulinėje rinkoje.

Ši grupė yra prieinama visiems studentams ir darbo pagal globa tarptautinių mokytojams.

Vaizdo, garso transliacijas ir kita veikla, kuriuos galima rasti svetainėje yra už apskritojo stalo grupių pagrindas suformuotas studentams yra suinteresuota peržengti.

Menthoring

Studentai turi savo žinioje, mentorių, kurie teikia rekomendacijas dėl verslo, gyvenimą ir karjerą. Posėdžių skyrimo ir išskirtinis dėmesys Jūsų sėkmę.

Programos mokomos:
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Ištęstinės MBA studijos

Roberto Miranda Educação Corporativa

renginių organizavimas, iš jos samprata, planavimas ir nepriekaištinga atlikimo, apima platų spektrą žinių. Ši programa suteikia dalyviams įrankius ir patirties, reikalin ... [+]

MBA - Renginių vadyba ir ritualai Luxo®

renginių organizavimas, iš jos samprata, planavimas ir nepriekaištinga atlikimo, apima platų spektrą žinių. Ši programa suteikia dalyviams įrankius ir patirties, reikalingų valdyti sudėtingus, unikalus įvykius ir aukštą prabanga.

programa Įvykio dizainas Išskirtinis Kapitalo pritraukimas Asamblėja ir infrastruktūros Architektūra ir prieinamumas Saugumas ir logistika Renginių organizavimas kompleksas Didžiosios laidos ir muzikinių renginių sporto renginiai Mega-Renginiai Prabangus ritualus Protokolai ir kitų kultūrų Prabangus Vestuvės Profesionalūs valdymas Įmonės Datą, laiką ir trukmę I tipo - registracijų Atidaryti Pradėti: Kovo 11, 2017 Kiekvieną trečiadienį nuo 19.00 val iki 23.00 val, ir vienas (1) Šeštadienis per mėnesį nuo 09h00 iki 18:00 Trukmė: 3 (tris) semestrus Darbo laikas: 432 val / A II tipo (ypač dalyviams iš kitų valstybių) - registracijos Atviras Pradėti: Kovo 11, 2017 Vienas (1) savaitgalį kas 60 dienų ir Plungė penkias (5) dienas po kiekvieno semestro pabaigoje. Trukmė: Keturi (4) semestrus Darbo laikas: 432 val / A Vietinis ... [-]
Brazilija São Paulo
Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
3 - 4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Roberto Miranda Educação Corporativa

Skirtas verslininkų ir specialistų, kurie yra suinteresuoti plėtoti savo žinias pasaulinės prabangos svetingumą. Su 15 klasių susiformavo Hotel Fasano San Paulo mieste, H ... [+]

MBA - valdymas Hospitality Luxo®

Skirtas verslininkų ir specialistų, kurie yra suinteresuoti plėtoti savo žinias pasaulinės prabangos svetingumą. Su 15 klasių susiformavo Hotel Fasano San Paulo mieste, Hotel Ritz, George V ir Plaza Athenee Paryžiuje.

programa Prabangus verslo aplinka Viešbutis Prabangūs Inovacijos ir verslumas Plėtros Talentos® ir įgūdžiai Planavimas ir viešbučių Implantacija Projektų įgyvendinimas prabanga svetingumo Rinkodara taikomas Luxury Hospitality Tarptautinė rinkodara ir verslo tinklas operacijų valdymas finansų valdymas organizacijos veiklos Nepertrauktos Žmogaus veiklos gerinimo Datą, laiką ir trukmę ... [-]
Brazilija São Paulo
Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
3 - 4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Roberto Miranda Educação Corporativa

Neleiskite savo kūrybiškumą riboja kliento biudžetą. Pasiruoškite prisijungti visatos, kurioje nėra jokių apribojimų į savo talentu ir naujovių naudojimą. Už prabangos ri ... [+]

MBA Luxo® Architektūra

Neleiskite savo kūrybiškumą riboja kliento biudžetą. Pasiruoškite prisijungti visatos, kurioje nėra jokių apribojimų į savo talentu ir naujovių naudojimą. Už prabangos rinka architektūra yra realybė visame pasaulyje. Žinokite savo ypatumus, savo medžiagą ir jos elementai žaliavas. Ir virš visų koncepcijų, kurios yra gimę visiškai unikalius projektus.

programa Prabangus remontuojame ir namų projektai Apartamentai Prabangus mansarda Prabangus Beach Namai Prieplaukos ir prieplaukų projektai Vila, Ūkiai ir Rancza Haras ir arklių mokymas takelius Helipads, Sraigtasparnių uostai ir aerodromai Didžiosios žaidimų aikštelės Kino teatrai, teatrai ir namų automatikos Pritraukti klientus ir sutartis Projektų valdymas ir darbų Pristatymas darbų Tarptautinis pratęsimo ... [-]
Brazilija São Paulo
Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
3 - 4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba