LUMS, McGill, YNU, FGV/EBAPE, IIMB

Įvadas

Oficialus aprašymas

KAS YRA IMPM ?

IMPM yra tarptautinė vadybininkų programa, vedanti į magistro laipsnį. Pagrindinė programa yra penkių 10 dienų trukmės modulių, kurie vyksta per 18 mėnesių ir organizuojami vadovaujančių mąstysenų.

Prie šių modulių priskiriamos įvairios intriguojančios veiklos rūšys: " Co-coaching", "Friendly Consulting", "Specialieji stalai", "Managerial Exchanges" ir "Impact Team". Dalyvaudami penkiems moduliams ir tinkamai užpildydami dokumentus bei valdymo mainus, IMPM sertifikatas bus suteiktas.

Tie, kurie nori gauti McGill universiteto vadybos magistro magistro laipsnį arba Lancaster universiteto vykdomojo vadybos magistrantūros magistro laipsnį, IMPM sertifikatą, parašo baigiamąjį pranešimą, kuris leidžia jiems išsamiau išnagrinėti pagrindinį jų rūpesčių klausimą.

Draugiškas konsultavimas

Vadovų įtraukimas reiškia ne tik seminarų rengimą ir idėjų aptarimą. Vadovai, dalyvaujantys IMPM kelia susirūpinimą dėl savo darbo, todėl jie gali pasinaudoti savo kolegų patirtimi.

Tai vis dar vyksta programoje, visą laiką aplink stalus. Jis taip pat yra institucionalizuotas procese, kurį vadiname draugišku konsultavimu, kuriame mažos jūsų kolegų komandos bendradarbiauja su jumis dėl jūsų rūpesčių. Šis įvestis į jūsų problemas padeda jums atlikti pakeitimus jūsų organizacijoje, atsižvelgiant į trečiųjų klasių mokinių, rūpinančių jūsų sėkme, patirtį.

REFLECTION PAPERS ir PEER COACHING

Mokymasis tarpusavyje ir fakultetas nepasilieka klasėje. Po kiekvieno modulio rašote refleksinį popierių. Tai nėra akademinis dokumentas: jūs peržiūrėjote, kas ypač paveikė jus modulio metu ir susiejo jį su jūsų asmeniniais poreikiais, savo pačių darbe ar jūsų organizacijoje. Rašymo proceso metu jūs bendravote su kolegų komanda ir fakulteto dėstytoju, kurie dirba su jumis, kad šie dokumentai būtų naudingi, nes jie gali būti. Mes vadiname šį bendraamžių instruktavimą.

VERSLO BENDRADARBIAVIMAS

Per vidurį per programą, jūs pora kartu su kolega ir praleidžia geresnę savaitės dalį kaip priimančiosios ir kaip lankytojas vienas kito darbo vietoje. Šis procesas, stebint kitą valdytoją darbe ir teikiant atsiliepimus, yra paprastas, bet galingas. Tai gana nuostabu, kas išėjo iš šių mainų.

Kai lankotės viename iš mano kolegų LG, esančių Korėjoje, supratau, kad mūsų įmonė yra pažeidžiama technologijas, kurios gali trikdyti. Todėl pradėjome verslą kartu su aukščiausiu IT universitetu Brazilijoje. Manome, kad taip bus sutaupyta mūsų kompanija. "- Gustavo Miotti, valdybos pirmininkas," Soprano Eletrometalugica ", Brazilija

POVEIKIO KOMANDOS

"Niekada nepateikite pakeisto asmens į nepakeistą organizaciją". Vis dėlto tai daroma beveik visose plėtros programose. Mes tai pakeitėme. Jums suteikiama galimybė, vadovaujantis mūsų teikiamomis gairėmis ir papildomomis medžiagomis, paskirti poveikio komandą atgal į darbą, kolegų ar tiesiogines ataskaitas, kad padėtų jums grįžti į organizaciją. Iš tikrųjų šie žmonės praktiškai IMPM . Po kiekvieno modulio jūs apžvelgiate savo komandą ir aptarsite, kaip mokytis naudoti konstruktyviems pokyčiams.

Taigi valdymo plėtra tampa organizacijos vystymu. Išsilavinimas, kuris gali atrodyti brangus žmogiškųjų išteklių departamentui, tampa tvirta investicija į organizaciją - mokymui keli vadovai už vienos kainos kainą ir esminius pokyčius, kuriuos jie gali gerbti. Kodėl ne siųsti komandą į IMPM kad galėtumėte spręsti pagrindinius klausimus?

Aš išmokiau savo komandą. Aš išaugau savo komandą, kai augėjau. Būdamas per modulius, aš paėmė pagrindinius principus, ir mano darbuotojai taip įvertino darbą, kurio metu jie klausinėjo: "Kada jūs einate į kitą modulį?" - Danielas Smedo, VP, ir "Metro Supply Chain Group", Kanados generalinis direktorius

DEDICATED TABLES

Mes turime 50:50 taisyklę " IMPM : pusę laiko jūs įtraukėte į savo darbotvarkes. Jūs sėdite per apskritojo stalo diskusijas, dalinat savo patirtimi ir mokykitės su savo bendraamžiais. Dažniausiai jūs esate mišriose grupėse, kad gautumėte patirties įvairovę. Bet dabar mes taip pat turime specialias lenteles, kuriose galite praleisti dalį diskusijų su susijusiais vadovais.

Galite prisijungti prie verslininkų ar šeimos verslo savininkų stalo arba galite atvykti į programą su savo pramonės ar savo įmonės kolegomis. ("LG" ir "Lufthansa" siunčia vadovų komandas beveik visiems dvidešimt vieneriems metams.)

MOKYKLOS

Lankasterio universiteto valdymo mokykla (LUMS)

LUMS rasite tikrai tarptautinę, gerai žinomą ir ambicingą bendruomenę. Mes tris akredituotas ir pasaulinis reitingas. Moksliniai tyrimai yra mūsų sėkmės pagrindas, informuojami apie mūsų mokymą, stumia sienas ir keičia gyvenimą. Mūsų bendradarbiavimas ir pasiekimai pažangiausiomis žiniomis padaro mus šiuolaikiškiausiu talentu; vieta buti.

McGill universiteto Desautels valdymo fakultetas

Desautels "BusinessWeek", "Canadian Business", "Forbes", "The Economist" ir "Financial Times" yra viena iš pagrindinių tarptautinių verslo mokyklų pasaulyje. Fakulteto inovacinės programos ir istorinė reputacija dėl kompetencijos vis dar pritraukia geriausius studentus ir žymiausius profesorius iš viso pasaulio, taip pat pačius reiklesnius darbdavius ​​iš geriausių pasaulio darbdavių.

Jokohamos nacionalinis universitetas

"Yokohama National University" ("YNU") MBA programa yra viena iš didžiausių studentų pasitenkinimo vienu iš mažiausių priimamų kursų verslo mokyklose Japonijoje. "YNU", įsikūręs 30 minučių traukiniu iš Tokijo, visada buvo pasiryžęs atlikti pasaulinį vaidmenį ilgalaikėje perspektyvoje, kuri yra tinkama Yokohama, antras pagal dydį miestas ir pagrindiniai vartai į modernią Japoniją.

FGV / EBAPE

FGV / EBAPE siūlo savo studentams tarptautinių studijų akcentą. 1950 m. Įsteigta mokykla buvo oficialaus administravimo mokymų Lotynų Amerikoje pradininkė. Tai buvo laikoma geriausia Administracijos mokykla antraisiais metais ir yra viena iš trijų geriausių trijų aukštojo mokslo institucijų Brazilijoje.

IIM Bangalore

"Eduniversal", Paryžius, septintus metus iš eilės IIMB buvo vertinamas kaip geriausia verslo mokykla Centrinėje Azijoje. IIMB išskirtinis bruožas yra tai, kad jos didžiausias dėmesys skiriamas vadovavimo ir verslumo įgūdžiams, kurie yra būtini norint sėkmingai sėkmingai veikti šiandienos dinamiškoje verslo aplinkoje. Ji bendradarbiauja su daugiau nei 114 aukščiausių B mokyklų pasaulyje įvairių mokslinių tyrimų iniciatyvoms ir studentams

Vietos

Jokohama

Address
〒240-8501 Kanagawa Prefecture, Yokohama, Hodogaya-ku, 常盤台79−1
Jokohama, Kanagavos prefektūra, Japonija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: