FGV

Įvadas

Oficialus aprašymas

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Istorija

Fundação Getulio Vargas buvo įkurtas 1944 m. Gruodžio 20 d. Jo pradinis tikslas - parengti kvalifikuotus žmones dirbti viešajame ir privačiame administravime Brazilijoje. Tuo metu šalis jau pradėjo kurti augimo pagrindus, kurie ateis per ateinančius dešimtmečius. Laukdama naują erą, FGV nusprendė daugiau dėmesio skirti veiksmams ir, riboto administravimo srityje, jis pateko į platesnę socialinių ir ekonomikos mokslų sritį. Institucija peržengė mokymo sienas, taip pat ir tyrimų ir informacijos srityse, ir tapo žinoma kaip kompetencijos centras.

"The Fundação Getulio Vargas" novatoriškas ir drąsus prekės ženklas buvo Brazilijos pirmasis magistro laipsnis, magistro laipsnis ir Ph.D. viešojo ir privataus administravimo kursai, taip pat ekonomikos, psichologijos, apskaitos ir švietimo kursai. FGV taip pat paskatino pagrįstą ekonomiką, analizuodamas mokėjimų balansą, viešąsias sąskaitas ir kitus ekonominius rodiklius. Tokios iniciatyvos padėjo specialistams įgyti kvalifikaciją ir plačiajai visuomenei geriau suprasti Brazilijos ekonominius ir socialinius rezultatus.

Talentas

FGV rodiklių ir veiklos patikimumas per kelerius metus buvo sukurtas talentų ir atsidavimo žmonėmis, tokiais kaip Luiz Narciso Alves de Mattos, Eugenio Gudin, Themistokles Brandão Cavalcanti, Alexandre Kafka, Octavio Gouvêa de Bulhões, Emílio Mira y Lopes, ir Mario Henrique Simonsen. Jų valia visada įveikė visas kliūtis. Dėka šių idealistų pastangoms politiniai ir verslo lyderiai, vadovai, mokslininkai ir studentai nuolat atnaujino pasitikėjimą institucijos reputacija ir principais, stiprindami savo prestižą Brazilijoje ir už jos ribų.

"Fundação Getulio Vargas" produktai ir paslaugos nuolat padeda didinti daugelio įmonių produktyvumą ir konkurencingumą bei stiprina savivaldybių, valstybinių ir federalinių vyriausybių organizacijų veiklą. Tvirtas žinias apie rinkos dinamiką ir praktiką, didelę akademinę kompetenciją ir tarptautinę jos fakulteto patirtį leido FGV sukurti įvairų ir išsamų produktų rinkinį, skirtą patenkinti suinteresuotų subjektų poreikius ir lūkesčius viešajame arba privačiame sektoriuje.

Akademinių tyrimų skatinimas

"FGV" investuoja į akademinius tyrimus, skatina akademinius mokslinius tyrimus, kurių rezultatas yra reikšmingas rezultatas, pripažįstamas nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Tiriamieji dalykai apima makroekonomiką, mikroekonomiką, finansų, teisės, sveikatos, socialinės apsaugos, skurdo ir nedarbo, taršos ir tvarios plėtros klausimus. Fondas taip pat vykdo tyrimų programas istorijos, socialinių mokslų, švietimo, teisingumo, pilietiškumo ir politikos srityse.

FGV taip pat užsakyta atlikti viešojo sektoriaus, bendrovių ir tarptautinių organizacijų, tokių kaip Pasaulio bankas, darbą. Be to, per Brazilijos ekonomikos institutą (IBRE) ji kuria ir skelbia rodiklius ir ataskaitas, kurie padeda formuoti Brazilijos ekonomiką kaip viešąją paslaugą.

Misija

Skatinti Brazilijos socialinę ir ekonominę plėtrą.

Vizija

Būtina pripažinti inovacine institucija, kuri yra įsipareigojusi Brazilijos plėtrai, akademinio elito formavimui ir viešųjų gėrybių kūrimui socialinėse ir susijusiose srityse, užtikrinančiam mūsų finansinį tvarumą teikiant aukštos kokybės paslaugas ir aukštus etikos standartus.

Institucinės vertybės

Mes norime užfiksuoti nacionalinę vaizduotę, sukurdami daugialypį vaizdą:

  • Mes esame institucija, turinti didelę patirtį ir kompetenciją, teikdama paslaugas daugiau nei 70 metų. Tuo pačiu metu mes esame novatoriški ir dinamiški;
  • Mes esame nepriklausoma institucija, nors esame tvirtai įsipareigoję Brazilijos nacionaliniams interesams;
  • Nors siekdami sukurti lygias galimybes, mes ginsime teisę į nelygius rezultatus kaip nuopelnus;
  • Techniškai kalbant, siekiame būti geriausiu visose srityse, kuriose veikiame.

Etikos kodeksas

Šis etikos kodeksas yra skirtas žmogiškiesiems santykiams vadovauti "Fundação Getulio Vargas" srityje. Jame išdėstyti universalūs principai ir rekomendacijos, būdingos FGV, kuri yra privati, pelno nesiekianti labdaringa organizacija, vykdanti techninę, mokslinę ir edukacinę veiklą.

Pagal šią dvasią kiekvienas, turintis užimtumo ar švietimo ryšį su FGV, privalo užtikrinti, kad jų individualios vertybės atitiktų šiame etikos kodekse nustatytus reikalavimus.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Portugalų

Matyti Ištęstinės MBA studijos » Matyti Health Kursai » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Ištęstinės MBA studijos

Magistras administravimo

Su bendrabučiu Ištęstinės 2 metų February 2019 Brazilija São Paulo

CEAG pirmasis MBA programa Brazilijoje akredituota AMBA, siekiama parengti specialistus su pasaulio viziją ir šiuolaikinės vadybos, derinant teorijos, praktikos ir kompetencijos mokymo. [+]

apie CEAG

CEAG pirmasis MBA programa Brazilijoje akredituota AMBA, siekiama parengti specialistus su pasaulio viziją ir šiuolaikinės vadybos, derinant teorijos, praktikos ir kompetencijos mokymo. Žinoma, visada vystosi susitikti ir numatyti dabartinės rinkos poreikius. Su kietų šaknų ir vizijos dėl daugiau nei 40 metų ateityje sujungia teoriją ir praktiką meistriškumo mokymo.

Kurso metodika daroma prielaida, kad per jo realizavimo studentas žino ir naudoti tarpasmeninės komunikacijos išteklius, dirbti grupėse įvairių kompozicijų, naudodamasi plėtros ir pademonstruoti gebėjimą atpažinti ir analizuoti konkrečias problemas ir sprendimus priekį praktinėse situacijose.... [-]


OneMBA

Su bendrabučiu Ištęstinės 21 mėnesių September 2019 Brazilija São Paulo

[+]

Šie projektai yra skirti pridėtinę vertę remiančiųjų įmonių nuolat. Baigę OneMBA programa, vadovai gauna OneMBA pažymėjimą penkių partnerių universitetų išduotas, taip pat yra iš savo gimtajame universitete magistro laipsnį.

"Yra tiesiog nėra kito MBA programa rinkoje su tokiu pačiu mastu tarptautiškumo, regionų jautrumas ir dėmesys tvaraus verslo sprendimų, kurie bus naudinga visoms suinteresuotosioms šalims.

Klasės tvarkaraštis Gyvenimo apžvalga [-]