Oficialus aprašymas

ESIC verslas112995_pexels-photo-1451447.jpegrawpixel.com / Pexels

Vizija

Ugdyti švietimą ir paskatinti mokslinius tyrimus, žinias ir kultūrą, skatinti integruotą žmogaus formavimą ir specialistus, besidominčius visuomenės vystymu ir gerinimu.

Mūsų misija

- Mokyti specialistus, galinčius kurti įmones ir organizacijas ir jose atlikti, visiškai atsakingai, efektyviai ir efektyviai valdant bet kokį veiklos lygį bet kurioje veiklos srityje.

- skleisti visuomenėje kultūrą, orientuotą į etines vertybes ir racionalumą versle, kuriant bendravimo kanalus tarp akademinio ir verslo pasaulio ir skatinant mūsų studentų verslo pašaukimą.

- Skatinti mokslinius ir techninius verslo administravimo ir rinkodaros tyrimus ne tik skatinant mokykloje sukurtą darbą, bet ir skleidžiant mokslinių tyrimų idėjas visuomenėje.

Vertybės

  • Apsvarstykite visą asmenį.
  • Asmuo turi balansą.
  • Forma gyvenimui.
  • Asmuo suvokia save įtrauktą į visuomenę.
  • Mokyti įsipareigojimus vykdančius vyrus ir moteris, galinčius prisiimti atsakomybę visuomenėje demokratiniu būdu, apibūdinančius santykius tarp bendruomenės narių.
  • Būti atviriems ir dėmesingiems, ypač tiems, kuriems jos labiausiai reikia, nepaisant etninės, kultūrinės ir socialinės-ekonominės padėties.
  • Įsipareigoti visuomenei.
  • Siekti universiteto kokybės mokslinio griežtumo.

ESIC mes turime tris mokymo sritis, susijusias su verslo tikrove ir naujomis technologijomis.

Baigiamoji vieta

Ugdymo projektas, pagrįstas kokybe ir verslo tikrove, kuris suteikia integruotą mokymą.

ESIC absolventas galės sėkmingai patenkinti verslo iššūkius.112994_pexels-photo-1496192.jpegrawpixel.com / Pexels

Antrosios pakopos studijų sritis

ESIC magistrantūros studijų programos sudaro verslo lyderius strateginiu, vadovaujančiu lygmeniu, turinčiu aukštą techninį pajėgumą kartu su žmogaus atsakomybe ir atsidavimu dirbti. Šis požiūris lemia svarbų dalyvavimą dabartinėje konkurencinėje rinkoje.

Vykdomoji erdvė

Vykdomosios švietimo srityje yra platus atvirų ir (arba) mokymo poreikių pasirinkimas, pritaikytas įmonės poreikiams.

Mūsų integrali mokymo tarnyba. sukuria programas, kurios didina vadovų ir darbo grupių profesinį tobulėjimą.

Kitos mokymo rūšys

Kaip Tarptautinė verslo mokykla siūlome žinomų autorių knygas, vadovus ir leidinius, leidžiančius ne tik atlikti tyrimus, bet ir skleisti ekonominius, verslo, rinkodaros ir valdymo įgūdžius.

Programos mokomos:
  • Portugalų
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

ESIC Business & Marketing School

Vykdomoji MBA projektų valdymo srityje - EMBAP skirta vadovams, kurie yra patyrę ir (arba) suinteresuoti projekto srityje. Jie suteikia puikų pagrindą suprasti kursų vald ... [+]

Vykdomoji MBA projektų valdymo srityje - EMBAP skirta vadovams, kurie yra patyrę ir (arba) suinteresuoti projekto srityje. Jie suteikia puikų pagrindą suprasti kursų valdymą ir aptaria vadovo vaidmenį. Ji vadovaujasi PMBOK vadovu, atnaujintu 5-ajame leidime.

Tikslas

Be supratimo apie projekto valdymo sąvokas ir terminus, dalyviai galės:

Veiksmingai atlikti projektų vadovo vaidmenį;Diagnozuoti ir analizuoti konkrečiomis aplinkybėmis sukurtas situacijas, pasiūlyti tinkamus sprendimus;Valdykite darbo komandas, palaikykite jas motyvuotai, tinkamu bendravimu, vadovavimu ir pan.Integruoti projektus su funkcinėmis organizacijos sritimis, kad sprendimų priėmimo procesas būtų judrus ir efektyvus;Naudokite naujoviškus metodus projektų valdymui sudėtingoje ir dinamiškoje aplinkoje.Studentų profilis... [-]
Brazilija Curitiba
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
600 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESIC Business & Marketing School

Verslo vadybos MBA - EMBA yra skirta patyrusiems specialistams, kurie savo organizacijose atlieka darbą, kuriam būdingas sprendimų priėmimas ir verslo išteklių valdymas, ... [+]

Verslo vadybos MBA - EMBA yra skirta patyrusiems specialistams, kurie savo organizacijose atlieka darbą, kuriam būdingas sprendimų priėmimas ir verslo išteklių valdymas, taip pat specialistai, atliekantys panašias ir papildomas funkcijas aukštesnėje vadovybėje.

Išsami mokymo programa, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas:

Strateginiai aukščiausio lygio vadovybės aspektai, derinant aplinkosaugos supratimo ir strateginio vystymosi aspektus;Technologinių ir žmogiškųjų „pagrindinių“ veiksnių poveikis;Finansiniai metodai ir apskaitos informacinės sistemos, kurių plėtra apima tarptautinius valdymo aspektus;Strateginė rinkodaros perspektyva, įskaitant verslo aspektus, kurie turėtų būti aukščiausio lygio vadovybėje;Procesai ir operacijos, kuriančios produktus ir paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir jų pasekmes įmonėje dirbančių specialistų grupėje;Integruoti požiūrį į vadovavimo įgūdžius, kurie sudaro pagrindinę bendrosios krypties veiklos ašį.Tikslas... [-]
Brazilija Curitiba
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
600 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba