COPPEAD Graduate School of Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

Rio de Žaneiro federalinio universiteto COPPEAD Graduate School of Business verslo mokykla yra verslo mokykla, pasaulyje pripažinta dėl savo meistriškumo.

Atsižvelgiant į didelius ekonominius iššūkius, Brazilijai reikės tobulinti žinias ir vadybos mokymus, būtinus įmonėms, kad jos galėtų tobulėti šiuolaikinėje konkursų aplinkoje ir tarporganizaciniame bendradarbiavime.

COPPEAD programoje moksliniai tyrimai ir žinios yra pagrindinės visos veiklos kryptys. Taigi, kasdieniniame bendravime su studentais, įmonėmis ir kitais rinkos dalyviais, mūsų gautos žinios nurodo pristatymo klasėje pobūdį ir sąveiką su visuomene. Tai yra mūsų misijos ir vizijos pagrindas, o tai, mūsų manymu, yra mūsų indėlis į visuomenę.

Misija

COPPEAD Graduate School of Business „ COPPEAD Graduate School of Business yra pasiryžusi tobulinti savo verslo mokymo ir tyrimų kompetenciją. Būdami valstybinio universiteto dalimi, mes siekiame prisidėti prie Brazilijos vystymosi teikdami švietimą dabartiniams ir būsimiems verslo lyderiams, kurie geba puikiai veikti tiek vietinėje, tiek globalioje aplinkoje, ir naujiems fakultetams, kurie gali skleisti ir kurti naujoviškas žinias verslas.

Vizija

COPPEAD siekia būti pirmuoju pasirinkimu tiems studentams, kurie nori studijuoti verslą ir valdymą Brazilijoje.

Centrinės vertybės

Mūsų pagrindinės vertybės - "Excellence", "Integrity" ir "Service" - Brazilijai.

Kompetencija: Tai yra mūsų esmė, kuri vadovaujasi mūsų augimu, tyrimais, fakulteto įdarbinimu, naujų programų kūrimu, be kitų veiksmų.

Sąžiningumas: COPPEAD vertybės apima etinio ir socialiai atsakingo elgesio sėmimą vadovo profesijoje. Mes suprantame, kad sąžiningumas yra geriausias būdas mokyklai įvykdyti savo misiją ir geriau tarnauti Brazilijai.

Paslaugos Brazilijai: COPPEAD buvo trečioji mokykla Brazilijoje ir pirmoji Rio de Žaneire pasiūlė doktorantūros programą; pirmoji Brazilijoje pasiūlė tarptautinį standartą Visas dieninės MBA, ir tai buvo verslo ir vadybos vadovų Brazilijoje pradininkė. Norėdami vystyti savo šalį, turime ugdyti žmones ir organizacijas.

Įkurta 1973 m., COPPEAD yra vienintelė Brazilijos verslo mokykla, Brazilijos federalinės sistemos (UFRJ), turinčios tarptautinę akreditaciją, dalis. Mūsų dieninės MBA studijos nemokamos ir vienintelė Lotynų Amerikoje patenka tarp geriausių pasaulio verslo mokyklų „Financial Times“ dieninės globalios MBA programose.

Reitingai

100 geriausių „Financial Times“

11 kartų pateko į „Global Financial Ranking of Financial Times“ 100 geriausiųjų sąrašą.

100 geriausių „Financial Times“

Executive MBA du kartus buvo įtrauktas į „Executive Times“ reitingo „Financial Times“ 100 geriausiųjų sąrašą.

1º MBA Brazilijoje

2016 m. „Você S / A“ išrinktas geriausiu Brazilijos MBA.

Akreditacijos, pažymėjimai ir asociacijos

127063_logos.png

Federalinis universitetas, Rio de Žaneiras

Rio de Žaneiro federalinis universitetas buvo įkurtas 1920 m. Ir yra pirmasis ir didžiausias federalinis universitetas Brazilijoje. Vienas iš didžiausių mokymo ir mokslinių tyrimų kompetencijos centrų šalyje ir Lotynų Amerikoje, universiteto misija yra suteikti Brazilijos visuomenei priemones dominuoti, plėsti, ugdyti, pritaikyti ir skleisti visuotinį žmogaus žinių paveldą. veikti kaip transformuojanti jėga.

Vietos

Rio de Žaneiras

Address
Rua Pascoal Lemme, 355
Cidade Universitária
Rio de Janeiro - RJ

21941-918 Rio de Žaneiras, Rio de Žaneiro valstija, Brazilija