Oficialus aprašymas

Universitetas Vitez jau daug ateities viziją, remiantis prielaida, kad į Pietryčių ir Rytų Europos regiono visuomenės yra pokyčių, reformų ir perėjimo procesą link pilietinės demokratinės visuomenės būdinga parlamentinio pliuralizmo, yra teisės valstybė, valstybės teisės aktai ir rinkos ekonomika su privačios nuosavybės vyravimas.

Nėra jokių abejonių, kad naujos eros šviežios giliai įsišaknijusi žinios yra būtina sąlyga, kuri, visų pirma, reiškia žingsnį į priekį nuo dabartinių kultūros ir socialinėje aplinkoje Bosnijoje ir Hercegovinoje prie naujos Atsižvelgiant į pasaulio ir kitokio požiūrio į ekonomika, teisinė sistema, sveikatos priežiūra, informacijos sklaida ir žinių įgijimas.

Holistinis požiūris į "geras" reiškinio kiekvienam individui reiškia individo ir šeimos sveikatą, demokratizacijos žinių, laisvos valios ir atsakomybės tobulinimą, užtikrinant aukštos kokybės gyvenimo ir integracijos individo su jo / jos aplinkos, šeimos ir vietos bendruomenė. Per šias užduotis, universitetas siekia perimti atsakomybę už atliekanti pedagogas vaidmenį.

Efektyvumas ir veiksmingumas tyrimuose patrauklumas įvairių sričių mokymo programas, kurios atitinka iššūkius priekį, taip pat psichologinę ir verslumo motyvacija studentams per interaktyvių pedagoginių technologijų organizavimo ir mokymo bei mokslinių processes- Visi aukščiau paminėti prisidėti prie aukštos norma sėkmingų mokinių, kas, kita vertus, įrodymai bendrą kokybę žinių ir perkelti į mokinių gebėjimus, bet ir aukščiausio lygio mokinių motyvaciją.

Universitetas Vitez yra teisiškai įregistruotas kaip privati ​​aukštojo mokslo institucijoje. Universitetas vykdo savo veiklą laikantis Bosnijos ir Hercegovinos įstatymų ir Artimųjų Bosnija Canton įstatymus.

Universiteto misija yra mokyti studentus, kad būtų parengtas ir kvalifikuotas sprendžiant sudėtingus iššūkius šiuolaikiniame verslo pasaulyje, naudojant savo patirtį ir po geriausių pasaulio universitetų pavyzdžius. Universitetas taip pat siekiama prisidėti prie visuomenei.

Iš Vitez universiteto tikslas yra Bolonijos proceso įgyvendinimas, naudojant pažangias ir modernias studijų programas, pagal kurį bus užtikrinamas diplomų visoje Europoje akreditacija. Visa tai remiasi aukštos kvalifikacijos ir profesionalūs darbuotojai, ty mokytojų ir mokymo asistentų, dirbančių Universitete, kurio tikslas yra didinti studentų turint pakankamai žinių ir įgūdžių.

Fakultetai iš Vitez universiteto yra:

  • Fakulteto Verslo ekonomikos (2 kursai)
  • Fakultetas Verslo informatika (2 kursai)
  • Teisės fakultetas (1 kursas)
  • Fakultetas Sveikatos priežiūra (3 kursai)

Jūs galite kreiptis dėl įtraukimo bet iš siūlomų keturių fakultetų žinoma.

Studijų programos atitinka Bolonijos proceso:

  • 3 metai: Bakalauro studijos (pirmosios pakopos) - 1, 2 ir 3 metų studijų;
  • 4 metai: Bakalauro studijos (pirmosios pakopos) - tik Teisės fakulteto;
  • 2 metai: absolventas / magistratūros studijas (antroji pakopa) - 4 ir 5 metų studijos;
  • 3 metai: Magistrantas / Doktorantūros studijos (trečioji pakopa) - 6, 7 ir 8 metų studijų.

Aukštųjų studijų (magistro laipsnis) apima vienerių metų paskaitų ir vienerių metų darbo magistro baigiamojo darbo ir jo gynimo. Jei kandidatas baigė keturių metų studijų programą fakulteto, ketvirtus metus studijų, yra apskaitomas kaip pirmaisiais magistrantūros studijų.

Antrosios pakopos studijų (doktorantūros studijos) apima vienerių metų paskaitų ir dvi metų dirba Disertacijos ir jos gynybai.

Programos mokomos:
Anglų
Location address
Školska 23, 72270, Travnik
Bosnia and Herzegovina Online, 72270 BA