Oficialus aprašymas

efbl-300x201a

Iš Banja Luka universitetas buvo įkurta 1975 m lapkričio 7-ąją ir šiandien, po 39 metų, iš Banja Luka universitetas turi 16 fakultetų su 52 licencijuotų studijų programas.

Bolonijos procesas prasidėjo visose studijų programose oficialiai 2006-2007 mokslo metais, nors kai kurie fakultetai pradėjo Bolonijos reformą dar anksčiau. Trys ciklas studijų sistema buvo įvesta: bakalauro, magistro ir doktorantūros studijos, taip pat ECTS sistema vertinimo subjektų ir bendrą darbo krūvį studentų.

Dauguma iš Banja Luka, taip pat universitetų rezidencijos universiteto fakultetų, turi daugybę patogumų, pavyzdžiui, restoranų, poilsio centrų, kompiuterių centrai, studentų klubuose ir caffeterias kurie dviejose miesteliai, įsikūręs netoli gražiausių upės Šalis - upė Vrbas - ir minutės pėsčiomis nuo miesto centro.

Iš Banja Luka universitetas turi daug, įvairių dydžiu ir forma amphitheatres, auditorijose, skaityklose ir bibliotekose, laboratorijose ir kompiuterinėse kambariai.

Ekonomikos į Banja Luka universiteto fakultetas yra modernus, sukurta, progresuojanti ir atvira fakultetas, kuris atstovauja ekonominės plėtros Serbų Respublikos stuburą.

Vasario iki 2014 m Ekonomikos fakulteto, universiteto Banja Luka, pažymėti 39-ąsias savo gyvavimo metines ir darbui.

efbl2-200x300a

Ekonomikos fakultetas, universiteto Banja Luka, yra aukštojo mokslo įstaiga, kurios pagrindinė veikla yra mokslinių mokymą ir mokslinius tyrimus, ir šiandien mes didžiuojamės su šiais pasiekimais ir vertybėmis:

 • Tradicija ir modernumas.
 • Moderni mokymo, taip pat mokymo metodų ir mokinių vertinimo, modeliuojama geriausių švietimo įstaigų šio tipo Europoje ir pasaulyje (Ekonomikos fakultetas Banja Luka yra įgyvendinant Bolonijos deklaracijos nuostatas RS ir Bosnijos ir Hercegovinos pradininkas) ,
 • Dėstytojai yra garbingi srities ekspertai, jie mokyti, ir sėkmingi verslininkai - todėl mes turime unikalią junginys mokslo ir praktikos.
 • Didelė erdvė pajėgumas per 4,000m2, kuri leidžia patogiai ir nuolatinį įgyvendinimą mokymo ir užklasinė veikla.
 • Fakultetas neturi architektūrines kliūtis ir su panoraminiu liftu leidžia studentams su negalia turėti prieigą prie amphitheaters ir klasėse.
 • Aukšto lygio techninė įranga (kompiuterių klasės su naujais kompiuteriais, projektoriai, nešiojamieji kompiuteriai, skeneriai, interneto ryšys, ir tt).
 • Išvažiuoti į užsienį įvairiuose seminaruose, mokymuose ir tt per studentų sąjungos Ekonomikos, AIESEC, ar kai kurie iš organizacijų turime bendradarbiauti su fakulteto galimybė.

Fakulteto tikslai yra šie:

 1. Nuolatinis kokybės modernaus mokymo procese, suderintas su pramonės reikalavimus ir laikantis visų Bolonijos procese nuostatų.
 2. Įvadas Europos kokybės standartus I, II ir III pakopos studijas.
 3. Parūpinimas ir materialinių sąlygų, kurios leis pagrindinio tikslo įgyvendinimą.
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

University of Banja Luka

UNIBL Tarptautinė MBA programa, visiškai mokoma anglų kalba, yra labai reikalinga programa specialiai sukurta patyrusių specialistų, kurie nori padaryti reikšmingų pokyči ... [+]

Master of Business Administration MBA

UNIBL Tarptautinė MBA programa, visiškai mokoma anglų kalba, yra labai reikalinga programa specialiai sukurta patyrusių specialistų, kurie nori padaryti reikšmingų pokyčių savo karjerą. Žinoma, turinys ir dėmesys asmeninio ir profesinio tobulėjimo suteiks dalyviams naujos vizijos ir naujų ambicijų. Be to, kiekviena MBZ dalyvis suteikia žinių turtus programos, nes yra nuolat dalis karjeros ir gyvenimo patirtimi.

Tikslai MBA studijų programos kad absolventai pasiūlyti geriausius sprendimus sudėtingų problemų įmonėse ir pagerinti organizacinį efektyvumą taikant mokslinius metodus plėtoti įgūdžius, kurių reikia norint sukurti viršų ekspertai verslo valdymo srityje statyti MBA dalyvių tarptautinį tinklą ... [-]
Bosnija ir Hercegovina Banja Luka
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
15 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
Majke Jugovića 4
78 000 Banja Luka
Republic of Srpska, Bosnia and Herzegovina

Banja Luka, Republika Srpska, BA