Oficialus aprašymas

Kelias į novatorišką lyderystę

Afrikos School of Economics būstinė yra Abomei Kalavis (Kotonu, Beninas). Šiuo metu mes siūlome keturis studijų programas tuo magistro lygis: Matematikos magistras Ekonomikos ir statistika (MMES), magistro verslo administravimo (MBA), magistras plėtros studijų (MDS) ir magistras Viešojo administravimo (MPA). Mes taip pat turime vykdomosios švietimo programą ir doktorantūrą. Ekonomikos programa. Patikrinkite mūsų tinklalapį, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų dabartines ir būsimas programas. ASE yra 2004 m. Įkurto Politikos ūkio empirinių tyrimų instituto (IERPE) plėtra į visapusišką visos Afrikos universitetą. 95 mokinių iš viso mokosi ASE (71 MMES programa, 24 MBA) už akademinio 2015-2016 metais, iš 15 skirtingų šalių. Fakulteto nariai (19) yra iš geriausių universitetų iš JAV, Kanados ir Europos.

Tikslai

Afrikos School of Economics apjungia Afrikos šaknis su pasaulio perspektyva, ir mes esame pasirengę vykdyti savo įsipareigojimus siekti meistriškumo šiais aspektais:

  • Suteikti mūsų studentams aukščiausios mokymo jų pasirinktų studijų srityse; gerai suapvalinti išsilavinimą, kad puoselėja savo kūrybiškumą, kritinį mąstymą, pasaulio perspektyva, ir kultūrinis sąmoningumas; ir miesteliu gyvenimas, kad ruošia juos būti bendruomenės lyderiai ir visą gyvenimą besimokantiems.
  • Būti pirmaujanti institucija mokslinių tyrimų ir antrosios pakopos studijos, siekiant žinių tiek pagrindinių ir taikomųjų sričių, ir glaudžiai bendradarbiauja su valstybinėmis institucijomis, verslo ir pramonės skatinti technologines inovacijas ir ekonominę plėtrą.
  • Teikti atvirą aplinką, palankią žinių, nuomonėmis, ir novatoriškų idėjų tarp studentų, dėstytojų, darbuotojų ir kviestinių mokslininkų mainų iš viso pasaulio, su įvairios kilmės ir negrąžintos mokymo ir mokslinių tyrimų pasiekimus.
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

African School of Economics

Ase MBA programa yra modeliuojama ant amerikietiško stiliaus MBA programą, pritaikytą Afrikos kontekste. Mes siekiame pritraukti studentų iš įvairių sluoksnių, kurie domi ... [+]

Magistro Verslo Administravimo (MBA)

Ase MBA programa yra modeliuojama ant amerikietiško stiliaus MBA programą, pritaikytą Afrikos kontekste. Mes siekiame pritraukti studentų iš įvairių sluoksnių, kurie domisi vis rytojaus lyderius Afrikos verslo diapazone. Studentai gauna tą pačią pagrindinę mokymą ekonomikos ir statistikos kaip studentai kitų ase programas, papildyti su kursinių apskaitos, audito, verslo teisės, verslumo, ir valdymo. Mes siekiame parengti studentus siekti karjeros apskaitos, bankininkystės, konsultavimo, finansų, rinkodaros ir valdymo privačiame sektoriuje, taip pat ne pelno sektoriuje. Pagrindinis privalumas ase MBA programos yra jos dėmesio dėl kiekybinių ir analitinių metodų ir jos plataus spektro partnerystes su universitetais ir korporacijų visame pasaulyje. Šios partnerystės teiks studijuojantieji unikalaus poveikio tarptautinio verslo aplinka ir galimybė bendrauti su kai kuriais iš savo pagrindinių žaidėjų. Studentai taip pat turi galimybę padėti organizuoti ir dalyvauti ase finansai ir valdymo seminarus, ir gali pasinaudoti tarptautinio tinklo siekti stažuočių galimybes, o ne ASE studentas. Programa siūlo du pogrupius laukus Finansai ir marketingas ir vadyba.... [-]

Beninas Kotonu
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba