Mokyklos ir universitetai Benine

Geriausios verslo mokyklos ir universitetai Benine 2019

Šiame puslapyje Jūs galite ieškoti universitetai, verslo mokyklos ir Beninas. Jūs sužinosite viską apie aukščiausią reitingą universitetų Beninas informaciją. Paspauskite ant "Skaityti daugiau " už išsamų aprašymą universiteto ir studijų programų siūlo apžvalga.

Ieškoti universitetų Beninas ir naršyti savo programas rasti tuos, kurie tiktų jums geriausia. Gauti visą apie įvairias studijų galimybes Beninas informacijos ir palyginti mokesčius už mokslą ir studijų trukmės. Galite sutaupyti laiko ir kontaktiniai universitetų Beninas tiesiogiai: užpildyti "Prašymas informaciją nemokamai " formą, kuri padės jums susisiekti su priėmimo biure.

Pradėkite savo ateities švietimo paiešką iš karto!

1 Rezultatai Beninas

African School of Economics

MBA Beninas Cotonou Jungtinės Amerikos Valstijos Princeton

The African School of Economics is headquartered in Abomey-Calavi, (Cotonou, Benin). We currently offer four graduate programs at the Masters level: Master in Mathematics, Economics and Statistics (MMES), Master in Business Administration (MBA), Master in Development Studies (MDS) and Master in Public Administration (MPA). We also have an executive education program and a Ph.D. program in Economics.