Mokyklos ir universitetai Benine

Geriausios verslo mokyklos ir universitetai Benine 2018/2019

Šiame puslapyje Jūs galite ieškoti universitetai, verslo mokyklos ir Beninas. Jūs sužinosite viską apie aukščiausią reitingą universitetų Beninas informaciją. Paspauskite ant "Skaityti daugiau " už išsamų aprašymą universiteto ir studijų programų siūlo apžvalga.

Ieškoti universitetų Beninas ir naršyti savo programas rasti tuos, kurie tiktų jums geriausia. Gauti visą apie įvairias studijų galimybes Beninas informacijos ir palyginti mokesčius už mokslą ir studijų trukmės. Galite sutaupyti laiko ir kontaktiniai universitetų Beninas tiesiogiai: užpildyti "Prašymas informaciją nemokamai " formą, kuri padės jums susisiekti su priėmimo biure.

Pradėkite savo ateities švietimo paiešką iš karto!

1 Rezultatai Beninas

African School of Economics

MBA Beninas Cotonou Jungtinės Amerikos Valstijos Princeton

Kelias į novatorišką lyderystę Afrikos School of Economics būstinė yra Abomei Kalavis (Kotonu, Beninas). Šiuo metu mes siūlome keturis studijų programas tuo magistro lygis: Matematikos magistras Ekonomikos ir statistika (MMES), magistro verslo administravimo (MBA), magistras plėtros studijų (MDS) ir magistras Viešojo administravimo (MPA). Mes taip pat turime vykdomosios švietimo programą ir doktorantūrą. Ekonomikos programa. Patikrinkite mūsų tinklalapį, kad sužinotumėte d… [+] augiau apie mūsų dabartines ir būsimas programas. ASE yra 2004 m. Įkurto Politikos ūkio empirinių tyrimų instituto (IERPE) plėtra į visapusišką visos Afrikos universitetą. 95 mokinių iš viso mokosi ASE (71 MMES programa, 24 MBA) už akademinio 2015-2016 metais, iš 15 skirtingų šalių. Fakulteto nariai (19) yra iš geriausių universitetų iš JAV, Kanados ir Europos. Tikslai Afrikos School of Economics apjungia Afrikos šaknis su pasaulio perspektyva, ir mes esame pasirengę vykdyti savo įsipareigojimus siekti meistriškumo šiais aspektais: Suteikti mūsų studentams aukščiausios mokymo jų pasirinktų studijų srityse; gerai suapvalinti išsilavinimą, kad puoselėja savo kūrybiškumą, kritinį mąstymą, pasaulio perspektyva, ir kultūrinis sąmoningumas; ir miesteliu gyvenimas, kad ruošia juos būti bendruomenės lyderiai ir visą gyvenimą besimokantiems. Būti pirmaujanti institucija mokslinių tyrimų ir antrosios pakopos studijos, siekiant žinių tiek pagrindinių ir taikomųjų sričių, ir glaudžiai bendradarbiauja su valstybinėmis institucijomis, verslo ir pramonės skatinti technologines inovacijas ir ekonominę plėtrą. Teikti atvirą aplinką, palankią žinių, nuomonėmis, ir novatoriškų idėjų tarp studentų, dėstytojų, darbuotojų ir kviestinių mokslininkų mainų iš viso pasaulio, su įvairios kilmės ir negrąžintos mokymo ir mokslinių tyrimų pasiekimus. [-]