Oficialus aprašymas

Alfredas Ford vadybos mokykla suteikia jums galimybę eiti ten, kur kiti MBA programas neina, iš slapčiausias diskus savo elgesį kuo platesnės perspektyvos verslo ir savo vietą visuomenėje.

Siūlome neprilygstamą mokymosi patirtį:

  • pranašesnis pavedimu ekspertų fakulteto
  • novatoriškas ir lankstus mokymosi formatas
  • įsipareigojimas baigusių studentų, kurie vertina BENDRIJA, bendradarbiavimą, aistra ir pasididžiavimas

Su " Vimeo" Alfredo Fordo valdymo mokyklos studijomis.

Alfredas Ford tyrimas patirtis yra vienas duoti-ir-imtis, kurioje fakulteto klausosi tiek, kiek jie paskaitą, ir studentai imtis iniciatyvos taip dažnai, kaip jie užsirašinėti. Galiausiai šis požiūris reiškia, vertinant mūsų studentų patirtį ir išmintį, ir manyti, kad jų dalyvavimas pakelia diskusiją aukščiausiu lygiu ir sukuria verslo lyderių, kurie yra patogūs su gamtos keistis idėjomis šiandienos pasaulio ekonomikoje.

Bendras valdymo žinių bazė suteikia jums lankstumo perkelti į platų verslo ar valdymo funkcijų, o dėmesys lyderystės plėtrai suteikia jums tarpasmeninio bendravimo įgūdžių, jums reikia gauti ten.

Sužinokite apie verslą ir daugiau, su švietimo, kad gilinasi giliai į atitinkamus aplinkosaugos, visuomenės ir valdymo klausimais.

Vizija

Norėdami sukurti pirmaujančią verslo mokyklos sąmoningo vadovavimo ir valdymo srityje mokymui lyderius turėti globalią mąstyseną ir nepriekaištingą charakterį.

Misija

Alfredas Ford vadybos mokykla plėtoja pasaulyje bendraminčių etikos lyderius, derinant naujausias vadybos žinias su senovės išminties.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Alfred Ford School Of Management

Paruoškite unikalią Alfred Ford School Of Management patirtį. Sužinokite daugiau su kitais šiuolaikinio verslo ir sąmoningų lyderių arenos lyderiais. ... [+]

Kurkite savo ateitį ir charakterį Alfred Ford School Of Management

Paruoškite unikalią Alfred Ford School Of Management patirtį. Sužinokite daugiau su kitais šiuolaikinio verslo ir sąmoningų lyderių arenos lyderiais. Kalbant apie tęstinį mokymąsi versle magistro lygiu? Ar norite įkvėpti ir paskatinti transformacijas ir išryškinti tuos, kurie aplink jus, geriausius, taikydami naujausius verslo principus? Ar norite daugiau dėmesio skirti "mums", o ne "man"? Tada esate tinkamoje vietoje! Alfred Ford School Of Management siūlo MBA, akcentuojant sąmoningą vadovavimą ir valdymą. Mokykloje ugdomi būsimi lyderiai, turintys visuotinį mąstyseną ir nepriekaištingą personažą. Sąmoningi vadovai supranta, kad sėkmingas verslas tarnauja bendrovės tikslams, palaiko savo darbuotojus ir sukuria vertę visiems suinteresuotiesiems subjektams. Jie sąmoningai ugdo rūpybos ir pasitikėjimo kultūrą. "Alfred Ford" mokyklos vadybos mokykloje sukursite įgūdžius ir perspektyvas, kurie pavirs jus visiškai kitokio pobūdžio verslininku. Švietimas profesionaliai ir asmeniškai transformuos jus ir jus lydės. Sąmoningas lyderis. 18 mėnesių internetinės MBA. ... [-]

Belgija Durbuy
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 60 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Alfred Ford - School of Management
Address
Petite Somme 10 6940 Septon-Durbuy
6940 Durbuy, Valonijos regionas, Belgija
Interneto svetainė
Telefonas
+32 86 38 73 55