Alfred Ford School Of Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

Alfredas Ford vadybos mokykla suteikia jums galimybę eiti ten, kur kiti MBA programas neina, iš slapčiausias diskus savo elgesį kuo platesnės perspektyvos verslo ir savo vietą visuomenėje.

Siūlome neprilygstamą mokymosi patirtį:

  • pranašesnis pavedimu ekspertų fakulteto
  • novatoriškas ir lankstus mokymosi formatas
  • įsipareigojimas baigusių studentų, kurie vertina BENDRIJA, bendradarbiavimą, aistra ir pasididžiavimas

Su " Vimeo" Alfredo Fordo valdymo mokyklos studijomis.

Alfredas Ford tyrimas patirtis yra vienas duoti-ir-imtis, kurioje fakulteto klausosi tiek, kiek jie paskaitą, ir studentai imtis iniciatyvos taip dažnai, kaip jie užsirašinėti. Galiausiai šis požiūris reiškia, vertinant mūsų studentų patirtį ir išmintį, ir manyti, kad jų dalyvavimas pakelia diskusiją aukščiausiu lygiu ir sukuria verslo lyderių, kurie yra patogūs su gamtos keistis idėjomis šiandienos pasaulio ekonomikoje.

Bendras valdymo žinių bazė suteikia jums lankstumo perkelti į platų verslo ar valdymo funkcijų, o dėmesys lyderystės plėtrai suteikia jums tarpasmeninio bendravimo įgūdžių, jums reikia gauti ten.

Sužinokite apie verslą ir daugiau, su švietimo, kad gilinasi giliai į atitinkamus aplinkosaugos, visuomenės ir valdymo klausimais.

Vizija

Norėdami sukurti pirmaujančią verslo mokyklos sąmoningo vadovavimo ir valdymo srityje mokymui lyderius turėti globalią mąstyseną ir nepriekaištingą charakterį.

Misija

Alfredas Ford vadybos mokykla plėtoja pasaulyje bendraminčių etikos lyderius, derinant naujausias vadybos žinias su senovės išminties.

Vietos

Durbuy

Alfred Ford - School of Management

Address
Petite Somme 10
6940 Septon-Durbuy

6940 Durbuy, Valonijos regionas, Belgija
Interneto svetainė
Telefonas
+32 86 38 73 55