MDCI - Management Development Centre

Įvadas

Oficialus aprašymas

Beprecedentis laikas reikalauja naujo mąstymo.

MDCI ir CMC perrašė „Playbook“.

Daugiau nei trisdešimt metų Tarptautinis vadybos plėtros centras (MDCI) iš naujo apibrėžė, kaip vykdomasis išsilavinimas teikiamas Viduriniuose Rytuose ir Afrikoje. Dabar mūsų dėmesys įgalinant pertvarkymo lyderius leido sukurti naują Pathway JK akredituoto MBA pasiekimui.

Vadovaujamas CMC generalinio direktoriaus dr. Lesterio Massinghamo, mes pristatome „The Next Generation MBA“ Persijos įlankos naujos kartos lyderiams. Pradėkite baigti vos per 12 mėnesių, o finansinės investicijos siekia tik 12 000 USD.

Visi mes turime istoriją. Čia trumpai pažvelkime į mus.

  • Daugiau nei 5000 absolventų.
  • Bendradarbiavimas su svarbiausiais JK fakultetais, kolegijomis ir universitetais.
  • Gavo karalienės apdovanojimą už švietimo eksportą.

138019_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg

Istorija

Dešimtojo dešimtmečio pradžia

MDCI pasirenka Bahreiną kaip savo regioninį centrą, kuris tarnautų Arabijos karjeros specialistų ir visų sektorių lyderių lyderystės švietimui.

1993 metai

MDCI pradeda pirmąją nuotolinio mokymosi MBA programą regione su JK Hullo universitetu iš bazių Dubajuje ir Bahreine.

1995 metai

MDCI patvirtintas kaip pirmasis Saudo Arabijos „Aramco“ MBA teikėjas ir pristato pirmąjį vietoje esantį MBA Omano sultonate kartu su JK Linkolno universitetu.

1997 metai

MDCI apdovanotas „The Queen's Award“ už švietimo eksportą.

1998 metai

MDCI pradeda pirmąjį regiono verslo administravimo daktaro laipsnį, esantį Persijos įlankos bendradarbiavimo taryboje su Halo ir Linkolno universitetais.

2000 m

MDCI pristato pirmąjį saugumo studijų magistro laipsnį GCC su JK Readingo universitetu.

2000-ųjų pradžia

MDCI kartu su Darbo ir socialinių reikalų ministerija pradeda pažangiojo valdymo plėtros programą Bahreine. Tuo tarpu, pasitaręs su Didžiosios Britanijos kariniu atašė, pristatė Korpuso MBA programą Omano sultono ginkluotosioms pajėgoms kaip Al Yamamah ofsetinės programos dalį.

2006 m

MDCI paskyrė regioninius Pietų Afrikos universiteto atstovus.

2015 m

MDCI teikia verslo administravimo daktaro laipsnį Bahreine ir Omane kartu su Liverpulio Johno Mooreso universitetu.

2020 m

Naujos kartos MBA yra tiesiogiai transliuojamas internetu, paleistas pasaulinio „CoVid-19“ užrakto metu.

Atleisiantis lyderystės meistriškumą, daugiau kaip 5000 kartų nuo 1993 m

Absolventai

Bahreine nuo 1993 m. MDCI rinkodaros, palaikymo ir administravimo srityje teikia vadybos, bakalauro ir antrosios pakopos studijų programas iš pripažintų akademinių institucijų, įskaitant svarbiausius JK universitetus, tokius kaip Hull, Reading ir Lincoln, daugiau nei 5000 karjeros. profesionalai.

Naujasis gen

Įvairiapusis mąstymas įkvėpė kurti ir kurti naujos kartos MBA programą. Pradedantiesiems, 2020 m. Yra precedento neturintys metai, reikalaujantys naujo mokymosi. CMC pažymėjimas apie transformacinį lyderystę su York St John laipsniu siekia atsakyti į tai įvairiais lygmenimis. Mes manome, kad mūsų absolventai bus pasirengę tai pasiūlyti savo artimiausiems šeimos nariams, draugams ir komandai.

Lyderiai

Vos ketverius metus teikdama vadybos, bakalauro ir antrosios pakopos studijų programas, MDCI 1997 m. Gavo karalienės apdovanojimą už švietimo eksportą, pripažindama britų firmos pagrindinį vaidmenį Viduriniuose Rytuose ir Afrikoje. Daugiau kaip du dešimtmečius sparčiai į priekį einančiose ir MDCI programose dalyvavo įvairių lygių įvairių sektorių vadovai, įskaitant „Ministerial“, „C-Suite“, taip pat verslininkai, pritraukiantys didžiulius įsigijimus, susijungimus ir sąrašus.

Pagaliau pasiekiamas, akredituotas, prieinamas ir prieinamas MBA.

Kodėl praleidžiant bent du kartus daugiau laiko ir pinigų norint užsidirbti MBA, kai per 12 mėnesių galite pasiekti JK universiteto akredituotą kvalifikaciją už mažiau nei 12 000 USD?

Per pastaruosius mėnesius patirti kiekybiniai šuolių pokyčiai paskatino mūsų komandą ieškoti naujo sprendimo MBA. Mes įgyvendinome puikią programą drąsiems Arabijos karjeros profesionalams, siekiantiems naujų lyderio įgūdžių šioje beprecedentėje situacijoje.

Rezultatas yra naujos kartos MBA.

Jūsų studijos baigiamos per metus, nereikalaujama bakalauro laipsnio, o jas dėsto Persijos įlankos Didžiosios Britanijos fakultetas ir (arba) gyvenate internetu, taip sumažindami išlaidas.

Kodėl verta rinktis MDCI?

Mes netikime kliūtimis sėkmei.

Tai yra prieinamiausias MBA regionas.

Nereikia jokio laipsnio.

  • Jūsų patyrusi verslo patirtis gali jus padėti.
  • Priimkite pirmuosius šešis mėnesius ir gaukite profesinį pažymėjimą „Transformacijos lyderystėje“.
  • Sumažinkite išlaidas ir keliaukite, dalyvaukite Persijos įlankoje ir (arba) eikite į klasę, gyvenkite internetu.
  • Pristatymas savaitgaliui, kuris tinka jūsų darbui ir šeimai.

Mūsų meilė Arabijai

MDCI daugiau nei trisdešimt metų padeda studentams Viduriniuose Rytuose ir Afrikoje pasiekti realų potencialą ir siekti karjeros užmojų. „MDCI“ absolventai, gavę „Queen's Award for Export Export for Education“, yra 5000 absolventų - pirmaujančiose organizacijose, tokiose kaip „Batelco“, „Saudi Aramco“, „Al Marai“, „Gulf Air“, „Qatar Petroleum“, „RasGas“, SKVN ir „Omantel“.

Vietos

Manama

Address
MDCI - Management Development Centre
Manama, Sostinės valdymas, Bahreinas