Oficialus aprašymas

Kodėl verta rinktis UWA?


Pažiūrėkite į mūsų universitetinius universitetus ir įstaigas, susipažinkite su seniausio universiteto valstijos istorija ir sužinokite, kodėl UWA laipsnis gali padėti tau už ateities karjerą, o ne tik į rytdienos darbus.

Mes didžiuojamės tuo, kad pirmauja Vakarų Australijoje ir įtraukiame į Top 100 universitetų visame pasaulyje.

Nr.1 - lygi pirmiausia bendra studentų paklausa ir tyrimai

7 - Septyni mūsų dalykai yra reitinguojami 50 pasaulio šalių

Populiariausi 100 - užėmė 96 vietą aukščiausio lygio universitetų visame pasaulyje


Penkios priežastys studijuoti UWA

Sužinokite, kas įkvepia žmones siekti savo tikslų su mumis.


Vibrant studentų patirtis

Šalia "Swan River", mūsų Perth universitetas yra vienas iš gražiausių Australijoje su piktžolių smiltainio pastatų sėdi tarp paveldo išvardytų sodai. Mes esame vos už 10 minučių nuo pagrindinio Perto prekybos ir verslo rajono ir netoli daugelio miesto nuostabių paplūdimių.

Universitete galėsite mėgautis daugybe pagrindinių patogumų, įskaitant kavines, bibliotekas, knygynus, gyvybingą kultūrinį teritorinį vienetą ir tonus klubų bei visuomenių, kad galėtumėte prisijungti ir mokytis visą gyvenimą. Mūsų palaikoma studentų gildija reiškia, kad galite išbandyti savo rankas savanoriška veikla, gauti nepriklausomą patarimą įvairiais klausimais ar dalyvauti viename iš daugybės įvairiausių renginių, vykdomų universitete.


Inovacinė kursų struktūra

Nesvarbu, kokius tikslus turite, UWA laipsnis sukuria galimybių pasaulį. Per 20 metų dabartinių darbo vietų nebus 20 metų (CEDA, 2015 m.), Taigi tikimės geriau pasiruošti ateities karjerai.

Mūsų novatoriškų kursų struktūra yra vienintelė tokio pobūdžio programa WA ir grindžiama pasauliniu modeliu. Tai reiškia, kad galite siekti savo interesų ir tuo pačiu padidinti savo karjeros galimybes. Šis lankstumas išskiria jus nuo minios ir yra pagrindas jūsų karjeros išsaugojimui ateityje.


Reitingai ir reitingai

Mes nustatome pirmąjį bendrą lygį Australijoje už studentų paklausą, absolventų pradinį atlyginimą, tyrimų intensyvumą ir mokslinių tyrimų stipendijas, paremtas pagrindinėmis priemonėmis, pateiktomis 2016 m. "Good Universitys Guide". "QS World Rankings" mums suteikė aukščiausią įmanomą reitingą - 5 žvaigždutes - ir mes ranguojame aukščiausias procentas universitetų visame pasaulyje. Pagal temą "QS World University Rankings" pagal temą septyni mūsų dalykų yra reitinguojami 50 pasaulio šalių.


Aukštojo išsilavinimo rezultatai

Jūsų UWA laipsnis yra investicija į jūsų ateitį. Mūsų absolventai nuolat viršija pradinį darbo užmokesčio vidurkį ir absolventų užimtumo lygį. Mes švenčiame stiprią pramonės partnerystę, siūlanti jums praktines, realaus pasaulio patirtis, be vertingų profesinių tinklų kūrimo galimybių. Šis praktinis mokymosi metodas yra labai vertinamas darbdavių ir užtikrina, kad esate pasirengęs karjerai. Mūsų absolventai ir toliau įkvepia ir daro teigiamą poveikį visuomenei.


Pasaulio keitimas atliekant mokslinius tyrimus

Būdamas intensyvus mokslas universitetas, mes esame "Aštuonių" grupės (vienos iš geriausių šalies mokslinių tyrimų universitetų koalicijos) ir vienos iš dviejų Australijos universitetų tinklo pasaulyje dalyvių. Mes taip pat esame aukštos kvalifikacijos, intensyviai moksliškai veikiančių universitetų tinklo "Matariki" pagrindinis narys, ypatingą dėmesį skiriant studentų patirčiai.

Per daugelį metų mes ir toliau pritraukome aukštos kvalifikacijos, visame pasaulyje pripažintus darbuotojus, tyrėjus ir studentus, įskaitant mūsų Nobelio premijos laureato profesorių Barry Marshallą, ir kasmet mes gauname apie 80 procentų visų mokslinių tyrimų finansavimo WA universitetuose.


Pramonės jungtys

UWA studijuoja ne tik laipsnį, bet ir galimybę įgyti vertingos patirties savo karjerai ateityje.


Mentoringas

Susisiekite su pramonės specialistu patarimais vienam asmeniui ir ugdykite savo įgūdžius.


Ne kredito patirtis

Mūsų pramoninių paskirties vietų tinklas leidžia jums rasti neregistruotas paskirties vietas.


Kredito vieta

Kreditinės paskirties vietos ar praktika yra išdėstytos kaip jūsų laipsnio dalis.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


University of Western Australia Business School

Mūsų MBA visą laiką Intensyvus suteikia jums galimybę pagerinti savo karjeros perspektyvas, tiesiogiai bendraujant su verslo lyderiais ir individualizuota vadovavimo plėt ... [+]

Tik per 12 mėnesių UWA MBA visą laiką intensyviai padidins jūsų karjeros perspektyvas visame pasaulyje. "UWA MBA Full Time Intensive" suteiks Jums geriausią galimybę tapti būsimu lyderiu, leidžiančiu jums sutelkti dėmesį į vieną iš trijų specialistų pagrindinių sričių: lyderystės, išteklių ar valdymo.

Apie kursą

Mūsų MBA Full Time Intensive suteikia jums puikų pasirengimą norint gauti norimą darbą. Kursas apima:

Individuali vadovavimo plėtros programa, kurią jums sukūrė pasaulinio lygio vadovavimo fakultetas (dvi Australijos mokslinių tyrimų tarybos ateities stipendijos ir Woodside katedra lyderystėje ir valdyme)Vienas ant vieno patarimo iš vyresniojo pramonės atstovoKarjeros tvarkaraštis ir seminarai, kuriuos teikia mūsų MBA karjeros paslaugų vadybininkasStrateginė analizė ir konsultacinis projektas, dirbantis su tikru partnerių organizacijų projektu (ankstesnės organizacijos yra ATCO Gas, Žemės ūkio ir maisto departamentas WA, APPEA)Meistriškumo kursai su vyresniaisiais vadovais ir vyresniaisiais vadovais iš geriausių ASX įmonių ir vyriausybės departamentųTiesioginis ryšys su Verslo mokyklos valdybos nariaisFinansų vadovų pasirinkimas specialistų dėmesio centruoseKurso struktūra... [-]
Australija Pertas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Western Australia Business School

Plėtoti savo vadovavimo įgūdžius ir giliai suvokti tarptautinę komercinę teisę. ... [+]

Tik per dvejus metus galite baigti dviem magistro laipsniais. Gaukite tarptautiniu mastu pripažintą MBA, taip pat magistro laipsnį tarptautinėje komercinėje teisėje.

Apie kursą

Mūsų MBA Full Time Intensive suteikia jums puikų pasirengimą norint gauti norimą darbą. Be to, tarptautinės komercinės teisės magistras suteiks jums neįkainojamas žinias šioje srityje. Kursas apima personalizuotą lyderystės ugdymo programą, kurią sukūrė pasaulinio lygio vadovavimo fakultetas, ir "vienas ant vieno" mentorystę iš vyresnio amžiaus pramonės atstovės. Jūs taip pat gausite karjeros instruktavimą ir seminarus bei atliksite vieną iš mūsų partnerių organizacijų vykdomos strateginės analizės ir konsultavimo projekto. Tarptautinės komercinės teisės magistras suteikia tvirtą pagrindą teisinėse srityse, susijusiose su prekyba, pardavimu, laivyba ir finansais. Tada jūs specializuosite tokiose srityse kaip PPO teisė, komercinis arbitražas, lyginamosios teisės aktai ir Australijos finansinių sandorių teisė ir reguliavimas.... [-]

Australija Pertas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Western Australia Business School

Sužinokite, kaip vadovauti bet kurioje situacijoje - ar tai būtų komercinė įmonė ar ne pelno siekianti organizacija, ar didelė tarptautinė bendrovė. ... [+]

UWA verslo administravimo magistras (MBA) daug dėmesio skiria dabartinėms verslo tendencijoms ir yra labai pageidautina specialistams, norintiems pereiti prie aukštesnio lygio valdymo.

Apie kursą

MBA Lankstus yra ideali patyrusiems specialistams, norintiems keisti savo karjerą ir vadovautis savo vadovavimo ir valdymo įgūdžiais.

Kaip MBA lankstus studentas, jūs baigsite pagrindines studijas visose pagrindinėse verslo srityse: apskaitos ir finansų, sprendimų priėmimo, ekonomikos, organizacinės elgsenos, rinkodaros ir strateginio valdymo srityse - suteiksite jums įgūdžių ir žinių, būtinų imtis didžiausio verslo iššūkiai.

Be to, galite pasirinkti iš daugybės variantų vienetų, leidžiančių pritaikyti kursą, kad atitiktų jūsų interesus ir tikslus. "MBA Flexible" apima specializuotų sričių "Leadership", "Natural Resources" arba "General Management", taip pat pasirinkimo vienetus tokiose srityse kaip finansai, verslumas ir socialinis poveikis.... [-]

Australija Pertas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 5 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba