Oficialus aprašymas

" UTS mes manome kitaip: mes priimame visuotinį požiūrį į švietimą, kurio pagrindinė inovacija. Be to, mes esame realaus pasaulio universitetai. Visi mūsų kursai yra glaudžiai suderinti su pramonės poreikiais, todėl tai, ką jūs mokysitės, paruoš jūsų būsimą karjerą.

UTS skirtumas

  • Mes Australijos 1-asis jaunasis universitetas ir užėmė 9-ąją vietą pasaulyje (QS Top 50 iki 2019 m. Iki 50 metų ir "The Times" aukštojo mokslo (THE) Young University universiteto reitingai 2018 m.). Pagal QS (2019) mes taip pat vertiname 200 geriausių pasaulio universitetų.
  • Sukūrėme pasaulinio lygio universitetus, kuriuose gyvena energingos, tarpusavyje sujungtos studentų erdvės. Pasinaudokite mūsų apdovanojimų pelniusiais pastatais, naujausiomis priemonėmis ir tvariu dizainu.
  • Mes Sidnėjaus miesto universitetas - mes gyvename viename iš didžiausių pasaulio miestų, apsuptą Sidnėjaus kūrybinių ir skaitmeninių pramonės šakų centre.
  • Mes turime ryšius, kurie skaičiuojami. Daugiau nei 150 pramonės partnerių formuoja mūsų turinį ir teikia stažuotes, stipendijas ir išteklius.
  • Mūsų studentai atvyksta pirma - kai studijuosite su mumis, mes jus palaikysime. Studentų paslaugos apima sveikatą ir konsultavimą, akademinę ir anglų kalbos pagalbą, būsto ir karjeros paramą, asortimentą klubų ir visuomenių.

Tyrimai, kurie yra svarbūs
" UTS mūsų tyrimas atsako į didelius klausimus. Mes turime vis didesnę reputaciją būsimiems moksliniams tyrimams kylančiose disciplinose, daugiausia dėmesio skiriant penkios teminės sritys: sveikata, duomenų mokslas, tvarumas, būsimasis darbas ir pramonė bei socialinės ateities perspektyvos. Nuo klausimų, susijusių su sveikatos priežiūros ateities technologiniais sutrikimais , dideli duomenys ir nauji darbo būdai, mes pristatome realius šiandieninės ir rytoj iššūkius. Mes taip pat bendradarbiaujame. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su pramonės atstovais ir akademiniais partneriais visame pasaulyje, siekdami paskatinti prasmingus pokyčius aplink pasaulį.

Stipendijos sėkmė

Mes paskyrėme 30 milijonų JAV dolerių, skirtų stipendijoms ir stipendijoms tarptautiniams studentams iki 2020 m., Įskaitant universitetinius arba fakulteto specialius finansus tokiems tarptautiniams studentams kaip jūs.

www.int stipendijos. UTS .edu.au

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

University of Technology Sydney

" UTS Advanced MBA" yra vienerių metų programa, sukurta kartu, sukurta kartu su pramonės partneriais iš įvairių sektorių ir organizacijų. Joje daugiausia dėmesio skiriama ... [+]

Išplėstinė MBA skirta specialistams, norintiems tobulinti ir tobulinti savo karjerą. Jo funkcijos: pritaikytas ir besimokančiųjų orientuotas mokymas pagal naujausias disciplinos ir tarpdisciplinines priemones ir metodikas, įskaičiuojamų į pagrindines skaitmenines technologijas, judrusis ir vartotojui orientuotas pristatymo metodas, integruotas darbas sprendžiant gyvus klientų projektus, daugiausia dėmesio skiriant sudėtingoms problemoms spręsti ir galimybės skaitmeniniame kontekste įgūdžių ir metodikų tobulinimas siekiant sėkmingai įgyvendinti koncepcijas ir sprendimus. Patyrę profesionalūs specialistai pataria kurti ir patobulinti savarankišką plėtrą per pasinerti į lyderystės laboratorijas, paspartino vienų metų pabaigą, naudodamiesi internetiniais, akis į akį, savaitgaliais ir blokinio režimo mokymasis; visi dalykai yra intensyviai mokomi per penktadienius ir šeštadienius, o tai reiškia, kad mokiniai gali dirbti mokydamiesi, pritaikydami tai, ką jie iš karto mokosi savo darbe; savaitės sesijos skirtos tik UTS verslo mokyklos akademikų pristatymams klasėje ir grupių instruktavimas bei mentorystės sesijų, prie kurių prisijungia ekspertai iš kitų UTS fakultetų; Studentai taip pat užmezga daugybę pagalbinių ir pramonės partnerių tinklaraščių, kurie palengvina sesijų, trenerių ir mentorių mokymąsi pagal grupes, skatinančias ilgalaikius santykius su vienodo požiūrio bendraamžiais.... [-]

Australija Sydney
January 2020
Dieninės
Ištęstinės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Technology Sydney

" UTS MBA" yra skirta ankstyvųjų karjeros specialistams, norintiems išplėsti savo žinias ir įgūdžius į vadovaujamą vaidmenį arba pakeisti karjerą į naują verslo sritį. La ... [+]

Yra daug priežasčių, kodėl reikia atlikti UTS MBA, kurso metu suteikiama lanksti galimybė prisitaikyti prie kiekvieno studento unikalių mokymosi poreikių, fono ir karjeros siekių. Studentai gali struktūrizuoti programą, apimančią didelių dalykų pasirinkimą, arba dvi pagrindines studijas, arba vieną pagrindą ir keturis pasirenkamuosius dalykus iš visos verslo mokyklos.

UTS MBA siekia, kad ankstyvieji karjeros specialistai galėtų pasirengti vyresniems vaidmenims savo dabartinėje srityje arba pereiti prie naujų verslo valdymo sričių. Tai apima bendrąjį valdymą, funkciją ir specialistų įgūdžių ugdymą. Bendrieji valdymo įgūdžiai ugdo žinias apie strateginį mąstymą, kritinę analizę, verslo planų rengimą ir įgyvendinimą, sprendimų priėmimą pagal neapibrėžtumą, supratimą apie organizacinę dinamiką, kitų motyvavimą, veiksmingą bendravimą, vadovavimą ir dinaminės aplinkos pokyčių skatinimą. Funkciniai įgūdžiai ugdo kompetenciją daugelyje pagrindinių disciplinų, įskaitant apskaitos, finansų, rinkodaros ir žmogiškųjų išteklių valdymą. Specializuoti įgūdžiai pristatomi tokiose srityse kaip: tarptautinė rinkodara; žmogiškųjų išteklių valdymas; viešojo, privataus ir tarptautinio valdymo srityse; turizmas; Sportas; meno valdymas; inžinerijos vadyba; ir informacinės technologijos.... [-]

Australija Sydney
January 2020
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Technology Sydney

Verslo administravimo magistras Verslininkystėje yra unikali 12 mėnesių intensyvi MBA skirta verslininkams ir novatoriams. Programa suteikia studentams įgūdžius, žinias i ... [+]

Studentai, turintys komercinių ar socialinių idėjų, norinčių plėtoti savo verslo ir verslumo įgūdžius bei žinias, gauna naudos iš šios programos studijų. Lankstus modulinė programos struktūra leidžia studentams studijuoti programą etapais rengiant ir įgyvendinant savo verslo ar inovacijų projektą. Studentai taip pat gali naudotis projektų erdve, mentorystės programa ir ne apdovanojimais pagrįstomis meistriškumo kursais ir renginiais su verslininkėmis ir kitais atitinkamais pramonės specialistais, kurie teikia realybę ir griežtumą, kad galėtų papildyti savo klasių studijas.

Kursas skirtas studentams suteikti verslumo įgūdžių ir žinių lanksčią ir modulinę struktūrą, kuri yra akademiškai griežta, bet ir praktiška, kad būtų galima plėtoti būsimus verslininkus ir novatorius.... [-]

Australija Sydney
January 2020
Dieninės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Discover UTS

Welcome to our new UTS campus

UTS in the Rugby Australia Building at Moore Park

UTS International Student: Nicoline Falcon – Day in the life

UTS International Student: Mellisa Soesanto - Day in the life

University of Technology, Sydney
Address
15 Broadway Ultimo, Sydney
2007 Sydney, New South Wales, Australija
Interneto svetainė
Telefonas
+61 3 9627 4816