Torrens University Australia

Įvadas

Oficialus aprašymas

Torrens universitetas Australija yra tarptautinių universitetų laureatų dalis.

Laureatas yra didžiausias švietimo tinklas pasaulyje. Laureato tarptautinių universitetų institucijos siūlo šimtus į karjerą orientuotų, bakalauro, magistro ir doktorantūros kursų tokiose srityse kaip architektūra, menas, verslas, kulinarija, menas, dizainas, švietimas, inžinerija, sveikatos mokslai, svetingumo valdymas, informacinės technologijos, teisė ir medicina .

Daugiau nei 70 universitetų ir internetinių universitetų laureatų tinklas siūlo bakalauro ir magistrantūros studijas daugiau nei 1 000 000 studentų visame pasaulyje. Laureatas mano, kad visuomenė yra geriausia, kai jos studentai, dėstytojai ir darbuotojai naudoja savo kolektyvinius įgūdžius ir patirtį, kad galėtų sukurti teigiamus ir ilgalaikius pokyčius. Šis įsipareigojimas yra išreikštas bendrovės filosofija "Štai už gerą", ir ji yra sertifikuota "B Corporation" statuso ir 2015 m. Konvertuojama į JAV viešosios naudos korporaciją, kuri yra nauja korporacijos klasė, siekianti sukurti teigiamą poveikį visuomenė.

"Torrens" universitetas yra žaidimą keičianti institucija, kurioje daugiausia dėmesio skiriama įsidarbinimo galimybėms su pasauliniu lygmeniu. Visada yra laiko studijuoti Australijos Torrens universitete per lanksčias internetines ir universitetines pagrindines bakalauro ir magistro studijų programas.

"Torrens" klasės dydžiai yra nedideli, todėl studentai turi daugiau laiko savo dėstytojams ir turi didelę tikimybę pasiekti sėkmę. Mūsų akademinis personalas yra aktyvus pramonės dalyvis, todėl mokiniai sužinos apie tai, kur yra pramonės šaka, o ne ten, kur ji jau buvo. Šie santykiai taip pat sukurs pirmąjį iš daugelio pramonės kontaktų savo karjeroje.

Torrens universiteto Australijos programos yra sukurtos su pramonės lyderiais, siekiant užtikrinti, kad absolventai būtų aprūpinti atitinkamomis žiniomis ir praktiniais įgūdžiais šiandieninėje darbo rinkoje. Tai reiškia, kad "Torrens" absolventai yra pasiruošę darbui.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti MBA » Matyti Health Diplomai » Matyti Health Magistras » Matyti Health Bakalauras » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Master of Business Administration (Advanced)

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų February 2019 Australija Sydney Melbourne Brisbane Adelaide + 5 daugiau

[+]

Vyresnysis Produkto vadybininkas Vyresnysis konsultantas Vyresnysis Produkto vadybininkas Verslo plėtros vadybininkas Pardavimų direktorius Generalinis direktorius [-]

Vaizdo įrašai

Torrens University Australia | 2016

Kontaktai

Adresas Ultimo Campus 46-52 Mountain Street Ultimo
Sydney, New South Wales, Australija

Adresas The Rocks Campus 1-5 Hickson Road The Rocks
Sydney, New South Wales, Australija

Adresas Pyrmont Campus 5/235 Pyrmont Street Pyrmont
Sydney, New South Wales, Australija

Adresas Torrens University Language Center 37 Pitt St, Sydney NSW 2000
Sydney, New South Wales, Australija

Adresas Town Hall Campus 532-540 George St Sydney NSW 2000
Sydney, New South Wales, Australija

Adresas Leura Campus 1 Chambers Road Leura
Leura, New South Wales, Australija

Adresas Fitzroy Campus 25 Victoria Street Fitzroy
Fitzroy, Victoria, Australija

Adresas Little Collins Street Campus 595 Little Collins Street
Melbourne, Victoria, Australija

Adresas Fortitude Valley Campus 90 Bowen Terrace Fortitude Valley
Brisbane, Queensland, Australija

Adresas Victoria Square Campus 220 Victoria Square
Adelaide, South Australia, Australija

Adresas Wakefield Street Campus 82-98 Wakefield Street
Adelaide, South Australia, Australija

Adresas Auckland campus 92 Albert Street
Auckland, Auckland, Naujoji Zelandija