Oficialus aprašymas

Apie mus

American College Dublin , įsteigta Airijos Amerikos universiteto kolegija, yra akredituota Vidurinių valstybių aukštojo mokslo komisijos ir yra licencijuota kaip aukštojo mokslo įstaiga Airijos Respublikoje ir Delavero valstijoje. „ American College Dublin įsikūręs Merrion aikštėje, Airijos sostinės centre, siūlo išskirtinį vidurinį išsilavinimą, turintį bakalauro ir magistro laipsnius laisvųjų menų, scenos menų, kūrybinio rašymo, tarptautinio verslo, apskaitos ir finansų, svetingumo valdymo ir renginių srityse. valdymą. Įkurtas kaip ne pelno siekiantis švietimo pasitikėjimas 1993 m. Lynn universitete (įsikūręs Boca Raton, Floridoje), Kolegija išaugo iš amerikiečių studentų studijų užsienyje į pasaulinę instituciją, turinčią trisdešimt penkias tautybes tarp savo studentų. ACD turi seserinę mokyklą Lewes, Delaveryje, pavadintą „American College Delaware“, per kurią ji siūlo bendras programas ir perdavimo galimybes tarp Airijos ir JAV.

American College Dublin laikosi pagarbos amerikietiškos vidutinio dydžio, ne pelno siekiančios laisvosios dailės institucijos tradicijos ir pristato ją tarptautiniu mastu, abipus Atlanto krašto kampus. Institucija siekia pasiūlyti geriausius airių ir amerikiečių aukštojo mokslo bruožus intymioje aplinkoje, paremtą holistiniu laisvojo meno modeliu, suteikiančiu studentams galimybę realizuoti savo potencialą ir sėkmingai dalyvauti pasaulyje. Kolegija teikia švietimą, kuris yra griežtas, skatinantis ir vertingas, akcentuojant pagrindines akademinės kompetencijos, inovacijų, etinio vientisumo ir daugiakultūriškumo vertybes. Klasių dydžiai yra nedideli (paprastai ne daugiau kaip dvidešimt studentų į klasę) ir mokytojas įtraukia mokinį į aktyvią, dalyvaujantį ir sudėtingą ugdymo patirtį. Daugelis studijų programų turi stažuotės komponentą, kuris leidžia studentams pritaikyti savo klasėje mokymąsi atitinkamoje pramonės aplinkoje ir suteikia jiems praktinę patirtį, susijusią su jų studijų sritimi. Didelė Kolegijos studentų dalis pereina prie tolesnių studijų magistrantūros lygmeniu.

Visų pirma, „ American College Dublin siekia įtvirtinti aistrą švietimui, kuris skatina individo talentų vystymąsi ir mokymosi visą gyvenimą procesą.

108003_107977_dublinisyourcampusstudyportals.jpg

Istorija

American College Dublin , akredituotas Vidurio valstybių aukštojo mokslo komisijos, 1993 m. Gegužės mėn. Buvo įsteigtas kaip ne pelno siekiantis nepriklausomas švietimo pasitikėjimas Lynn universitete, Boca Raton mieste, Floridoje. Kolegija pripažino savo pirmuosius laisvųjų menų ir verslo studentus 1993 m. Rugsėjo mėn. Ir baigė savo pirmąją klasę 1996 m. Pirmasis baigimo ceremonijos rengėjas buvo Jean Kennedy Smith, Amerikos ambasadorius Airijoje ir buvusio prezidento John F. Kennedy sesuo, pradėjusi tradiciją koledžo pranešimuose, kuriuose vėliau dalyvautų Nobelio taikos premijos gavėjai Johnas Hume ir senatorius George Mitchell, buvęs generalinis prokuroras ir Goldmanas Sachsas, Peterio Sutherlandas, buvęs Europos Parlamento pirmininkas Pat Cox, Fianna Failas lyderis Micheál Martin, buvęs Tánaiste Mary Harney ir buvusios JAV viceprezidento Joe Bideno, Valerie Biden Owens, sesuo. Koledžo Dublino universiteto miestelio plėtra tęsėsi 1990 m. 2002 m. įstaiga išplėtė savo veiklą įsteigdama seserinę mokyklą Delaveryje, kuri tapo žinoma kaip „American College Delaware“.

Įsteigusi Airijos Amerikos universiteto kolegiją, institucija yra patvirtinta Delavero valstijos Švietimo departamente ir yra akredituota regioninės akreditavimo agentūros valstybės, Vidurio valstybių aukštojo mokslo komisijos (MSCHE). Atsakingas už aukštojo mokslo akreditaciją Niujorko valstijose, Naujasis Džersis, Pensilvanija, Merilandas, Vašingtonas, DC ir Delaveras. American College Dublin taip pat siūlo kai kurias „Quality and Qualifications Ireland“ (QQI) akredituotas programas, įskaitant bakalaureato programas laisvųjų menų, tarptautinio verslo ir apskaitos bei finansų srityse, taip pat tarptautinio verslo magistro programą.

Nuo pat įkūrimo metų „ American College Dublin “ sustiprino savo, kaip aukštos kokybės meno įstaigos, poziciją. Studentų skaičius išaugo nuo sauja iki šimtų, absolventų skaičiai tūkstančiais nuo pirmosios baigimo ceremonijos. Fiziškai Kolegija išaugo iš vieno namo „Merrion“ aikštėje į vieną, kuri užima tris gretimus objektus, du - į abi puses iš pradinės svetainės. Pagalbos įrenginiai išplėtė, įtraukiant išplėstinę biblioteką, kompiuterines laboratorijas, studentų maitinimo ir poilsio paslaugas. Vis dėlto, tarp pokyčių, kai kurie dalykai liko pastovūs. Kolegija išlaiko savo įsipareigojimą teikti postecondary išsilavinimą, kuris atitinka geriausias Amerikos laisvųjų menų modelio tradicijas; tai, kas skatina, yra sudėtinga, įdomi ir naudinga. Ji išlieka įsipareigojusi mokyti mažose klasėse (paprastai ne daugiau kaip trisdešimt studentų); mokymui, kuris atitinka įvairių gebėjimų ir išsilavinimo studentų poreikius; ir mokymui, kuris aktyviai įtraukia studentą į mokymosi ir vertinimo procesus. Ji toliau skatina ir projektuoja tarptautinę perspektyvą, įdarbindama studentus (60% viso studentų skaičiaus iš Airijos Respublikos), daugelio jos kursų turiniu ir skatindama ryšius su tarptautine bendruomene Airijoje. . Galiausiai Kolegija toliau propaguoja savo amerikietišką ryšį, akivaizdžiausiai per savo pavadinimą, bet iš esmės taip pat: remdamasi laisvųjų menų kūrimu, akreditavimu su Vidurio valstybių aukštojo mokslo komisija, jos istoriniais ryšiais su Lynn universitetu, jo seserimi. Campus Lewes, Delaware, JAV studijų užsienyje programa ir aktyvus Amerikos studentų įdarbinimas ketverių metų bakalaureato ir magistrantūros studijų programose.

Misija

„ American College Dublin siekia pasiūlyti geriausias Airijos ir Amerikos aukštojo mokslo savybes intymioje aplinkoje, paremtas holistiniu laisvojo meno mokymosi modeliu, leidžiančiu vidaus ir tarptautiniams studentams realizuoti savo potencialą ir sėkmingai dalyvauti pasaulyje.

Vizija

American College Dublin “ suteiks aukštos kokybės bakalauro ir antrosios pakopos studijas: griežtą, skatinančią ir vertingą. Institucija akcentuos pagrindines akademinės kompetencijos, inovacijų, etinio vientisumo ir daugiakultūriškumo vertybes. Institucinės etosos ir studijų programos paskatins ir atspindės geriausias Airijos ir Amerikos aukštojo mokslo tradicijas, įtraukdamos studentą į aktyvią, dalyvaujamą ir sudėtingą ugdymo patirtį. American College Dublin laikysis aukščiausių etikos elgesio standartų visose savo veiklose, įskaitant paramą akademinei laisvei, tinkamą informacijos atskleidimą institucijos suinteresuotosioms šalims, lygias galimybes ir galimybes. Kolegija sieks sukurti aistrą švietimui, kuris skatintų individo talentų vystymąsi ir mokymosi visą gyvenimą procesą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vienerių metų MBA

American College Dublin

Naftos ir dujų valdymo magistro laipsnį skiria institucija, kuriai ji akredituota su Vidurio valstybių aukštojo mokslo komisija. Jis rengia studentus vidutinio ir aukštes ... [+]

Apžvalga

IAU, 1 metų magistro laipsnis

Energijos pramonė galbūt yra viena svarbiausių šiuolaikinės pasaulio ekonomikos sudedamųjų dalių. Gamyba, žemės ūkis, transportas, informacinės ir ryšių technologijos ir daugybė šiuolaikinių patogumų iš esmės priklauso nuo energijos, kurią teikia anglies dvideginio. Energetikos verslas yra toks, kurio svarbiausias indėlis į pasaulio ekonomikos ir jos visuomenės veikimą ateityje neabejotinai didės. Ši dinamiška, sparčiai besivystanti ir naujoviškos pramonės šakos suteikia daugybę įdomių karjeros plėtros ir augimo galimybių kasybos, perdirbimo ir naftos chemijos sektoriuose, vadovams, vadovams ir verslininkams.... [-]

Airijos sala Dublino grafystė
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American College Dublin

MBA yra pažangus laipsnis, skirtas vadovams paruošti ir aprūpinti žiniomis ir kompetencijomis, reikalingomis valdyti kontroliuojamas pajėgas jų organizacijose, siekiant s ... [+]

Apžvalga

IAU, 1 metų magistro laipsnis

Tarptautinio verslo MBA yra suteikta pagal jos akreditaciją įsteigta institucija su Vidurinių valstybių aukštojo mokslo komisija. MBA yra pažangus laipsnis, skirtas vadovams paruošti ir aprūpinti žiniomis ir kompetencijomis, reikalingomis valdyti kontroliuojamas pajėgas jų organizacijose, siekiant sėkmingai prisitaikyti prie kintamųjų ir nekontroliuojamos aplinkos pokyčių.

MBA programa rengia kvalifikuotus studentus vidutinio ir aukštesnio lygio vadovavimo pareigoms tarptautiniame versle. Naudodami bendrą valdymo kryptį ir strateginį požiūrį, studentai demonstruoja: plačias ir integruotas verslo funkcijų žinias; žinios apie etinius ir teisinius aspektus bei socialinį reagavimą sprendžiant įmonių ir visuomenės problemas; analitiniai, problemų sprendimo ir kritinio mąstymo įgūdžiai ir technologijų, susijusių su verslo sprendimų priėmimu, naudojimas; bendravimo ir bendravimo įgūdžiai vadovaujančioms grupėms ir verslo organizacijoms; giliai kritiškai vertinti dinamiškos ir pasaulinės aplinkos svarbą ir jos įtaką organizacijoms, sprendimams ir operacijoms; kompetencijos formuoti ir įgyvendinti strateginius sprendimus.... [-]

Airijos sala Dublino grafystė
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
1 Merrion Square
County Dublin, D02 NH98 IE